bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
0
0
topic
Muļķim gadīsies.
20fox
Jauniņais
5 atbildes forumā
Online: 1h 42m 37s
Redzēts 2016. gada 16. martā, 23:41
Pievienots, 2016. gada 16. martā, 18:34

Sveiki, man jums ir jāpastāsta par savu problēmu! Kā jau minēju, muļķim gadīsies.

 

Tad nu tā, es kā muļķis neko nedarot aiz garlaicības ielīdu neta serverī! Hah un ko es saņēmu pretī? Sačakarētu cs. Pogas sabindotas nepareizi! Bet tā nebija lielākā problēma, šis ātri atrisinājās.( use default un viss ok.) Bet bija otra problēma kura bija mistika! :D Es gāju jūsu war3 serverī un atver pa visam citu serveri! Ja nemaldos kautkādu arābu :D Vismaz tur uz to pusi tā runāja.

Tad nu es sāku domāt kas par šteli! Iegāju cs mapē! Izdzēsu konfigu, bet nekas nenotika! Un tur ir tā mistika viņam vaidzēja būt itkā visam pa vecam, bet....nekā!Neizpratu kur viņš šos failus ņēma. Pārinstelēju cs, un tagad viss normāli! Tad nu tā ar šo gribēju pateikt, ja tev ir skumji un jūties vientuļš :D Labāk neej neta serveros, jo tu nevari zināt ko salaidīs tavā ,, aizsargātajā datorā''

Un jā varbūt domājat kad šis ir fake! Nop, ir zināmi cilvēkiem kuriem ir tā gadījies :)

 

 

Pēdējo reizi rediģēja 20fox, 2016. gada 16. martā, 18:37.

Cool Dude
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 14h 46m
Redzēts Vakar, 22:17
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. martā, 18:39
0
post

Nasing spešal, ar daudziem kačātiem cs no apšaubāmām vietām tā notiekās. 
Pogas dirsā varēja būt dēļ tā, ka kāds viņas bija bindojis priekš savas vajadzības priekš kādu serveri. 
Un tas ka ejot kādā serveri tevi pārmet uz hz kādu čarvānu serveri, ir piedzīvots, nekas grūts, izdzēst cs un nokačāt normālu :D 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0