bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mājaslapā / Projektā
4
0
topic
Zvaigznu spinu bags
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts 4. maijā, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 22. aprīlī, 20:24

Piesakieties visi kuri nesaņēma kādu spinu.

sistēma bija bags kura rezultātā, tieši katrs otrais spins nedevās, tagad tas ir jau izlabots.

Ja tev bija kāds šāds gadījums, ieposto te norādot cik apmēram reizes tas bija, tas krietni paātrinās man pārbaudīt un izskaitīt :)

Lūdzu nemelojiet jo tas ir tiešām čakarīgi to pārbaudīt, iespējams pat sodīšu ja noskaidrošu ka kāds ar nodomu čakarē.

Centīšos pāris dienu laikā visiem kuri būs pieteikušies, atdot :)

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts 4. maijā, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. maijā, 23:45
0
post

Gloxcked, tu šodien esi dabūjis balvas no 3 spiniem:

Ieguva balvā 510 xp!

Ieguva balvā 14 karmu!

Ieguva balvā 4.2 iEiro centus!

 

Gan jau ka vienkārši norefrešoji lapu 2 reizes
 

eSSe
Jauniņais
184 atbildes forumā
Online: 3d 1h 26m
Redzēts 2022. gada 31. oktobrī, 13:27
Pievienots, 2016. gada 04. maijā, 18:23
0
post

Grieziena dabūju 19 ieiro bet man nedeva nekas man nav pieradījumi tad pat nav cerības dabūt atpakaļ ir 0 tikko uzzināju pa so lietu domāju ka jāpagaida lai iedotu . Tikkai paziņoju ka jus savu bugu nesat sataisījusi :)   

bricels
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 1h 31m 20s
Redzēts 2016. gada 02. septembrī, 23:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. augustā, 14:04
0
post

Gluki kautkadi

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 145 ( 2424 skatījumi )
cruelcin, Kiwi :], Spridzeklis, Witch, milo humble, BANZAI, HaRZz, Kipchoge, LaQ, ATKAL, ZombikOzy, Rubax, yostu, EddieLV, EAZY., StaFFорд, EvE, PooKa, nisker, e*d, andrisptrs, Kubi, maar4a, bnation-, keni, -ScorpioNn, Сhrееру©, Abeliitee, Krank, Kalvix, iFamous, xVeins, heediox, Lakrica, Pecinja, Chemp1k, MarcPrime, Sajma, ZīLe, KaapostgalvaLV, Osiits, TheoBurn, Trakias, enrico, ŠAGIJS, lemony, Bu4haa, FROSTJAW, ~Evils~, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Mohit, Unicorn, Teikums, LoGiC_______, luīze, ZnT, vhlamiwwu, iluuzy, Alfreds_InTower, Bacardi, TheAlzyHD, Kirjushal, -0p, Valtero, AVSallijs, Pizhikz., R.I.P, bangtheking, icescale, TheSkidop, rezeknenskij__, OBESE, Daņiks, MAVERIK, ⛔lolwut?, maardzha, Klaus, Pr1zRak, TheLegend, Flaatroon, Panducis., janka ;hey;, Žuļiks, divi-viens, sсhoKKur-, Tas tak es:D, Vortex, narkovavere, Amors, bdmkuu, FamE, FANTOMS, ysl, lil_kumaars, Martinshhh, 66, Latvians, KickMan Kick, Foxxy`s Poxxy`s, Jackass3D, Kapracis, #unbangansganaganus, Chemijs, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, bricels, Gloks, R3nz0, ⚒️Stoick the Vast⚒️, Bomariks., SoulshakerLV, MoZe, Pirdlampina, TheJeleton124, Jogijs, Strelnieks., Enemijs, RP, 9904, eSSe, jurchiks, Dalī, mimiC, viskijs, Haskys`, Azumi, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Snuff, audzeknis, BodyGuard, Ebyrn, LvJoker, siirups, Tvinks , Mandarīns, Laauriinaa, Prometajs, sneiks, Mhm, Puukainais_Kamolis, Venta, STAKLA, SharpKnifes, Obijs, Pilsonis., blonda