bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
1
1
topic
Lieniite* @BT
Drupijs
V.I.P.
Whuuut?
381 atbildes forumā
Online: 1d 8h 32m
Redzēts 2016. gada 21. augustā, 22:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 01. jūnijā, 10:31

* Minimums 16 gadi 23 ir pagaidām

* Minimums cs pieredzei 5 gadi Nu ir vairāk :D

* Jābūt bijušam adminam/banteam vairākos serveros/projektos Biju gan tas, tas, tas, tas.... Ja vajag precizēt, lūgums uzrakstīt, zemāk.

* Jābūt regulārai aktivitātei forumā Forumā ienāku katru dienu.

* Jābūt reģistrētam vismaz 2 nedēļas forumā Esmu jau 2 gadus

* Tev ir jābūt skillotam - labi jāmāk šaut, un jāmāk atšķirt īstu skilu no cheatiem Nu itkā māku, nav problēmas, bet ja nu pagadīsies kautkas grūtāks, noteikti ņemšu talkā vēl kādu BT lai palīdz izlemt

* Tev ir jāzin visus cheatu veidus Ir zināmi. Ja vajadzēs vēl uzināšu

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) Nu ko darīt. Ir mani viņi, nu ir.

* Jābūt vajadzībai pēc banteam forumā ( ka šobrīdējie netiktu galā ) Nu tieši tā, vajadzība ir.

* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam  Chemijs, nezinu kas vēl, jo nējiešu prasīt kādam lai galvo. Bet nu ja vajadzēs obligāti, tad nu es uztaisīšu EDIT (admini,banteami,moderatori,administratori)

 

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs cs nicks: Lieniite*

* Tavs vecums: 23

* Cik ilgi spēlē cs un cik daudz, sasniegumi: Ilgi spēlēlēju, nezinu kādi 8 gadi mož 9

* Serveri/projekti kuros esi bijis admins/banteam un ilgums (bez reklāmas): (piemērs: kick pub admins - 2 mēnešus) Kick BT Multi Admins 1 Gads apmēram, Matrica, Administrators/BT/Multiadmins/Moderators pus gads apmēram, Darkhorse īpašnieks

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs banteam? Tāpēc ka sākum lapā ieraudzīju ziņas

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Jo ir doma kicka atgriezties un ir velme kautkā ar visiem daudz maz salabt, nu oke, nerunāt kautvai, bet tad arī vismaz nedirsties. Un esmu te jau bijis BT, un projektu arī nēsmu itkā pametis. Kā arī esmu ļoti daudz kickam palīdzējis, financiāli, un arī ar spēlētājiem.

 

:P :D

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 01. jūnijā, 10:38
0
post

Ja neatbilst vairāk par 2 prasībām, nemaz nepūlies rakstīt pieteikumu, ja vien tev nav speciāla atļauja no kāda foruma admina/moderātora, ko arī ir janorāda tas tēmā. (pretējā gadījumā TC un +1 brīdinājuma punkts 


1. Jābūt regulārai aktivitātei forumā - Nav, tas ka tu ienāc, neliecina par aktivitāti. 
2. Nedrīkst būt sūdzības vai WP - IR 3
3. Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam - Nav.  

Aizpildi robus un mēģini vēlāk 

Šitie visi 3 neizpildītie punkti ir dēļ slinkuma, daudz laika nevajadzēja lai viņus aizpildītu, Slinki BT nav vajadzīgi. 
TC +1 wp.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0