bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mājaslapā / Projektā
6
0
topic
Oficiālais KICK.LV 2016 mīts
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts 1. maijā, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. jūlijā, 12:44

 Kicka mīts 201

 

 

Tātad, viss notiksies Vidzemes jūrmalā - Saulkrastos. Kempings atrodas 40km braucienā no Rīgas, pašā jūras krastā.  Vecums: 16+, ir iespējams arī izņēmumi. Datums: no 22.jūlija 21:00 līdz 24.jūlija 12:00. 

Cena: 7EUR no cilveeka

 

Ņemam līdzi labu garstāvokli, būsim visi pozitīvi. Un neaizmirsīsim uzmundrināt citus! :)

Tāk, ir dažas lietas, kuras noteikti Jūs nezinājāt līdz šim un bijāt neziņā.. Tad arī šeit apkopošu dažas lietas.

 

Sāksim ar to, ka pašiem jāņem līdzi viss nepieciešamais izdzīvošanai, tas ir, pārtika/dzeramais un tādas lietas. Par visu šo Jums būs pašiem jārūpējas, tākā arī par alkoholu būs vien pašiem jārūpējas, ja vien esat gatavi ko tādu lietot. Protams, arī nodrošinamies ar lietussargiem/lietusmēteļiem vai ko tādu. Ir tak iespēja, ka arī būs lietus. Bet es jau ceru, ka būs labs laiks. Un tā arī noteikti būs! Vai ne tā?

 

Neaizmirsīsim, ka tas ir kempings. Tātad, arī par gulēšanas vietu būs jādomā pašiem, visticamāk, ka tā jau būs telts. Protams, vari arī gulēt laukā, zem priedes :D Visiem katram savu telti jau nevajag uzreiz, var arī sarunāt vienu telti uz diviem/trijiem/četriem etc.. Tur ir arī pieejams mājiņas, bet tās jau noteikti visas jau rezervētas. Bet to var uzzināt, zvanot un rezervējot, ja ir kāda brīva. Cena, protams, nebūs no tām lētajām, jo mājiņā ir baigi labi. Tātad cena 15EUR par nakti, tākā domāju, ka uz šo neviens nepiekritīs :D

 

Mēs jau negribēsim vienkārši tupi sēdēt, dzert un runāties. Vai ne tā? Protams, tāpēc arī vajadzētu kādas aktivitātes. Tāpēc būtu lūgums katram braucējam izdomāt, vismaz vienu lietu/darbību, ko mēs varētu darīt. Gribēju piebilst, ja Tev ir futbola/volejbola bumba ņemam droši to līdzi. Nebūs pārsteigums, ka taisīsim nelielu futbola turnīriņu..

 

Tātad, neaizmirsīm arī to, ka mēs noteikti tur nebūsim vieni. Jo kā jau kempings un pie jūras, visticamāk, ka varētu būt blakus diezgan daudz cilvēku. Tākā, izturēsimies ar cieņu pret apkārtējiem. Protams, nebūsim jau cūkas un nepiegružosim arī apkārtni.

 

ohh, radās problēma. Tātad, tie, kas brauc ar mašīnām, cik skatījos, tad tur ir 3EUR par nakti stāvvieta.

 

Tas arī laikam viss, bet, ja rodas jautājumi, tad droši postojiet šeit vai arī rakstiet man vēstuli.  Paskaidrošu visu kas un kā..

 

Organizatori neatbild:

par transportu kā tikt uz/no Saulkrastiem

par atstātām/pazaudētām mantām

par saindēšanos ar alkoholu

par visādām citām lietām, kas nav minēts te.

 

Chemijs dos visiem 10spinus par brīvu, kuri būs uz mītu!!

Pēdējo reizi rediģēja ZnT, 2016. gada 15. jūlijā, 14:49.
𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. jūlijā, 12:39
0
post

Cik cilvēki tad apmēram būs?

Bet par to majiņu laba ideja, ja var salīst vairāki cilvēki, tad tas nemaz tik dārgi neizmaksā, protams, ja būs brīvas mājas.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5375 atbildes forumā
Online: 261d 5h 21m
Redzēts 4. maijā, 22:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. jūlijā, 20:29
0
post

Viss skaidrs.

Kad jāiemaksā nauda par kempingu? Un cik braucēji ir?


exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 18. jūlijā, 21:05
0
post
Knave, es tev privāti nosūtīšu savu bankas nr. Tur vēl drošības nauda jāiemaksā, no tevis kaut kur 99euro, pat ar atlaidi.
Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2016. gada 18. jūlijā, 21:06.

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. jūlijā, 03:39
0
post

piedāvāju vietu mašīnā liepāja-rīga-saulkrasti. vai ir kāds, kuram vajag? ja no liepājas braucam tikai znt un es, un nepievienojas neviens, tad es skip šo pasākumu, sori.

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts 1. maijā, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. jūlijā, 15:46
0
post

Tu velies ierasties? Neesi neko palaidis garaam, vel ir iespeja to izdariit!

Raksti seit vai ari raksti man pm! :)

krisis2545
Jauniņais
krisis
33 atbildes forumā
Online: 19h 7m 46s
Redzēts 2017. gada 05. septembrī, 10:28
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 10. augustā, 00:18
0
post

mmh

 

+1 brīdinājums. Bezjēdzīgs posts @Chemijs

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 10. augustā, 02:24.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0