bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Sveicināti.
>_<
V.I.P.
Lietotājs
183 atbildes forumā
Online: 1d 14h 20m
Redzēts 2020. gada 18. jūnijā, 03:30
Pievienots, 2014. gada 23. janvārī, 22:04

Tā tad sveiki tautieši, esmu puiciņš vārdā Dāvis, uzvārdā Kontants

un tā. Ierodos šeit no DH.

Nav īsti garīgais rakstīt, bet laikam, ka tas ir vajadzīgs.

Labi, tagad mazliet par sevi, kā jau minēju, mani sauc Dāvis Kontants tā tad dzīvoju Ventspilī, kā arī Talsos, bet Talsos pēdējā laikā ļoti reti sanāk gadīties, tā kā jā, pārsvarā uzturos Ventspilī, kā arī mācos šeit.

Mācos Ventspils tehnikumā par Ēdinātāju un pašlaik esmu otrajā kursā, heh  teikšu godīgi profesija ir interesanta un jautra it īpaši kopiskās prakses. 

Tā agrāk nodarbojos ar sportu, daudz, pat pārāk daudz un jā, tad sāku palaisties un pašlaik spēlēju florbolu Tehnikuma komandā, daudz skrienu, tā ir mana stihija, dievinu skriet ''es mūzika un ceļš'' ļoti patīk skriet lietainos laika apstākļos.  Ammm jā, tas itkā būtu viss.

Tā, turpinam. Pēdējā laikā maz, bet tā, daudz laika pavadu visādos draugu veidotajos pasākumos, tur pasēdēšanas +- 15 cilvēki forši atpūšamies un tad dzīvojam tālāk heh ;D

Uznāca apnikums rakstīt..  

 

Tā mazliet par cs amm.  

Nu cs spēlēju nezinu 4 gadus protams ar pazuēm, pēdējā bija gada garumā.. īstenībā nesen atsāku spēlēt, kādas 3 nedēļas un jā.. parasti spēlēju pubus vai dd2, sen atpakaļ spēlēju surf, kz bikīt, bet tagad tos mēslus vairs nekustinu   nu ko lai vēl pastāstu, kādreiz drotoju awp, tagad pa retam kustinu un kad ieeju ritmā markeloff bl9 ;D 

pateikšu šo to priekša tā tad man cs sastāv no skaņas un loģiskā tā tad 80 % skaņa bik loģiskais un pārējais ir šaušana pārvietošanās utt. 

nu hz man jau noriebās rakstīt.. 

 

Sasveicināšanās kopēta.

 

HDD - 465 GB

Video - Intel family HD - 128 MB  

Procesors - 2Core - 2,3 GH

RAM - 4 GB

 

 

Ausis - Pioneer HQ stereo

Klava -  Uzlēju ūdeni uz pc, nopirku usb klavu. - Defender 5Ls    oriģinālā klava.

Paliknis - Steelseries_Virsma - Cieta

 

Pele - 4Tech Bloody mouse V7

Trener
Jauniņais
Main russian support
478 atbildes forumā
Online: 27m 09s
Redzēts 2020. gada 10. aprīlī, 17:12
Pievienots, 2014. gada 25. janvārī, 22:05
0
post

sveiki 

LNT
Jauniņais
Savas Grupas Pārstāvis
31 atbildes forumā
Online: 19m 42s
Redzēts 2016. gada 15. martā, 17:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 25. janvārī, 23:24
0
post

Nu čau,čau....

HGS
Jauniņais
75 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 2014. gada 08. februārī, 17:16
Pievienots, 2014. gada 26. janvārī, 06:44
0
post

Čau KICK`ā.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 7 ( 1347 skatījumi )
Tessa&Hardin, >_<, ŠAGIJS, yostu, ANormalStick, sneiks, Tvinks