bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Spēļu tirdziņš
0
0
topic
Pardodu steam
tripdock
Jauniņais
lisijs
1 atbildes forumā
Online: 46m 26s
Redzēts 2020. gada 03. martā, 10:21
Pievienots, 2016. gada 01. augustā, 13:05

Sveikii vēlos pārdot steam .

Man ir 5 spēles .

1.Counter strike 1.6 ( nav nevienu banu , nekad neemu spelejis ar citiem.)
2.Counter strike : Global Ofensive (CS:GO) Arī nav banu , ranks golden nova 3 , nezinu vai vēl ir vecais labais pc nodega mātes plate , no šitā nav iespēju palaist cs go)
3.Counter strike : condition zero
4.Dota 2 (Arī ranku neatceros , bet visticamak , kautkur pie solo 3000 mmr 3000, ir palikusi dazi rare un viens imortall items , laikam tie bija tinker boots kautkas tāds.)
5.The ships : (atraktīva spēle jauniešiem , ļoti interesanta , pirku jo agrāk ar čomu spēlējām. )

Resized to 58% (was 1280 x 1024) - Click image to enlargePosted Image



Pārdodu , jo vairs nespēlējos , tagad sava dzīve strādāju dienu ,diena , steam nav vajadzīgs laika nesanāk neko uzspēlēt, vienīgais league of legends dazreiz paspēlēju. )

Pārdodu par 18 euro .
Uzskatu ka tā ir ļoti pieņemaa cena .

Kā sazināties .

Telefons : 20531965
Emails - martins952@inbox.lv
Skype - mar4a3


Visu godīgi varam sarunāt , vēlamā bankas transfer būtu (swedbank ) , negrasos , nevienu čakarēt , ar iepriekšejo steam profilu nav bijušas problēmas to pārdevu arī ļoti saprātīgam cilvēkam.
šo pārdošu tāpatās. Arī šo profilu ju mēģināju pardot , bet mani apčkarēja 16 gadīgs zēns , kas varbūt ir smieklīgi , bet tomēr vis beidzās laimīgi aizsūtiju feik bildes suportam , ko pircējs bija sūtijis un viņi atdeva atpakaļ. Viņš izmantoja inspect lai samainītu datus , ko es pamanīju.


Tā kā ceru sagaidīt godīgu pircēju.



Paldies par uzmanību.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 16 ( 332 skatījumi )
Tessa&Hardin, muwa, Negativak, Crim3s, Chucky, Kokaīns, tripdock, Kirito, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, ~Evils~, Zarinjsh, Venta, BENIS, Jackass3D, sсhoKKur-, Rubax