bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
4
topic
[Pieteikums] Rizais Burunduks @Banteam
Rizais_Burunduks
Jauniņais
Resnis
17 atbildes forumā
Online: 6h 28m 40s
Redzēts 2018. gada 16. novembrī, 14:20
Pievienots, 2016. gada 15. augustā, 19:28

* Tavs cs nicks: Rizais Burunduks

* Tavs vecums: 19

* Cik ilgi spēlē cs un cik daudz, sasniegumi: Cs spēlēju no 4. klases. 

* Serveri/projekti kuros esi bijis admins/banteam un ilgums (bez reklāmas): (piemērs: kick pub admins - 2 mēnešus) - Esmu bijis matrica JB serveri sms admins , kādus 5 mēnešus vai vairāk. Tagad esmu kaut kāda vgc admins. 

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs banteam?- Jo ir bieži tā, kad tu ienāc serverī un nav adminu. Pat tad, kad tu izmanto /calladmin, bieži nevinens netiek vai nereāģē. Tāpēc es domāju, ka varētu palīdzēt, jo bieži tieku online no rīta un vakarā, kad visbiežāk ir tauta. 

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi- Jo, es esmu pieredzējis kaut cik, un domāju , ka JB vajadzīgs kāds lieks admins. Jo bieži kā jau teicu admini nav sasniedzami!!!

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2016. gada 15. augustā, 20:18.

Goldis
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 1h 32m 17s
Redzēts 2018. gada 21. februārī, 22:01
Pievienots, 2016. gada 15. augustā, 19:33
0
post

Damn, nu neskrien pa priekšu priekš šī komūna?

Jo it īpaši uz JB, tu zini mani, es zinu tevi, un man pat pašām ir problēmas tagad ar tiem noteikumiem šājā komūnā, liekas, ka baigi skrien ar to statusu, bet tas jau nav no manis atkarīgs, varbūt šeit cilvēku viedokli ņem vairāk galvā, nekā matricā :D

Palikšu neitrāls.

 

btw esmu pārsteigts par pieteikuma punktiem kuri ir jāaizpilda, diezgan smieklīgi :D

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. augustā, 19:37
0
post

Sveiks, tev nav izpildītas vairāk kā 2 prasības, lūdzu nākamreiz izlasi pieteikuma paraugu.

 


 

* Jābūt regulārai aktivitātei forumā - tu neesi aktīvs foruma - 1x tavu nicku redzu

* Jābūt reģistrētam vismaz 2 nedēļas forumā - 9 dienas esi registrejies

* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam (admini,banteami,moderatori,administratori)

 


 

Ja neatbilst vairāk par 2 prasībām, nemaz nepūlies rakstīt pieteikumu, ja vien tev nav speciāla atļauja no kāda foruma admina/moderātora, ko arī ir janorāda tas tēmā. (pretējā gadījumā TC un +1 brīdinājuma punkts)

TC

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 15. augustā, 19:51.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 14m
Redzēts Vakar, 13:44
Pievienots, 2016. gada 15. augustā, 19:49
0
post

Amm, Tu esi kaut ko sajaucis vai kas??

Topika nosaukums rāda, ka vēlies BanTeam statusu, bet Tu raksti kaut ko par JB.

Pie Banteam statusa rakstīts, ka jābūt reģirstrētam te 2 nedēļa, Tu esi tikai šeit nedēļu un 2 dienas.

Un ja kas šis ir JB acc paraugs http://www.kick.lv/forums/topic…kuma-paraugs/, nevis tas ko Tu izmantoji.

 

Un mtricas jb smagi atšķiras no kick jb, tātad es ļoti šaubos, ka kādu no atnācējiem tik ātri varētu pieņemt, noteikti jānospēlē daudz un dikti, lai visu saprastu šeit, kā viss notiek šajā jb.

 

Un smuka vgc reklāma. Tu drīksti teikt komīnu nosukums šeit, bet nedrīkst likt nekādus .lv .com .ru tt, klāt, jo tā tad skaitās reklāma.

 

Anti, jo pats laikam nemaz nezini uz ko raksti pieteikumu.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2016. gada 15. augustā, 19:50.

            

Lietotāji skatās šo tēmu: 0