bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
[Sasveicināšanās] Sveicināti kick.lv lietotāji.
blūpiņš
Jauniņais
5 atbildes forumā
Online: 5h 20m 33s
Redzēts 2016. gada 21. novembrī, 20:05
Pievienots, 2016. gada 19. augustā, 13:00

Pašam šī dziesma ļoti piesaista, tāpēc arī ieliku viņu, kā arī varat fonā paklausīties, kad lasat, ja arī te vispār ir kāds tāds kas izlasa visu, un novērtē cilvēka centības rakstīt sasveicināšanos.

Parasti, kad nonāku kādā projektā tad izveidoju sava veida nelielu sasveicināšanos, lai cilvēki iepazītu mani mazliet tuvāk un saprastu, kas es vispār esmu. Mani sauc Aleksandrs, uzvārdu nerakstīšu. Iesauka man ir ''Lexuss'' vai ''Lex'' vai ''Lexiņš.'' Diezgan pokemoniska iesauka, bet iesauku ieguvu tad, kad gāju otrajā klasē un mana sākumskolas skolotāja pat mani tā sauca. Ja godīgi, tad tā precīzi neatceros kā ieguvu iesauku, bet vienu gan skaidri zinu. No vārda Aleksandrs, tika paņemts vārds Alex, pēc kā arī attiecīgi noņemot ''A'' izveidojas tas ''Lex''. Pašlaik esmu 13 gadus vecs skolēns, mācīšos tikai 7 klasē un cerēšu, ka atzīmes būs labas, jo pagājušo gad bija labas. Nevarētu teikt, ka esmu gudrs bet arī muļķis neesmu. Kādreiz trenējos galda tenisā un ar šo sporta veidu biju guvis daudz panākumu. Latvijā savos gados biju trešajā vietā un spēlēju samērā labi latvijas līmenī. Biju bijis uz valstīm kā Poliju, Franciju, Čehiju u.c. Ar šo sporta veidu guvu diezgan lielu pieredzi, kaut gan man bija gājis gan viegli gan grūti. Šobrīd trenējos futbolā un neesmu vēl neko daudz sasniedzis. Futbolā trenējos jau pus gadu un ceru, ka man arī izdosies realizēt manus nākotnes plānus. Par kicku uzzināju jau diezgan sen, un esmu šeit reģistrējies apmēram gadu. Līdz šim kickā ņēmu tikai cw serverus, taču mazliet pastaigājot pa forumu sapratu, ka tas ir kaut kas unikāls kas nekur nav, tāpēc arī iegriezos šeit uz mazliet ilgāku laiku. Ceru, ka te nav tie trakie heiteri, kuri tevi nodirsīs, dēļ tā, ka tev ir mazāk gadu u.t.t. Ar to esmu saskāries jau vairākkārt. Tieši, kā spēles spēlēju cs:go pa retam, league of legends spēlēju katru dienu, samp rp lv serveros, kā arī pirms 3 dienām atsāku spēlēt 1.6 ar draugiem, un neesam zaudējuši vēl nevienu clan wars. :D Kā administratoram man pieredze ir bijusi samp rp serverī, kā arī esmu moderējis minecraft side serverī, taču es negribu par to tik daudz runāt, jo tā ir pagātne, jāskatās vairāk nākotnē. Šobrīd aktīvi nodarbojos arī ar photoshopu, parādīšu dažus darbus ko esmu veidojis.

fe7B0qb.pngOXEcjoc.png

Arp72Y8.gif

Kā arī vakar sāku mazliet kaut ko veidot iekš sony vegas, nav mans demo, nav mani killi, tikai mācījos editot, pirms pāris dienām neko nemācēju, pat pamatus, dienas laikā apguvu diezgan daudz.  

 

Pēdējo reizi rediģēja blūpiņš, 2016. gada 19. augustā, 13:04.
ANormalStick
Lietotājs++
Cola
510 atbildes forumā
Online: 5d 3h 11m
Redzēts 2023. gada 15. maijā, 15:51
Pievienots, 2016. gada 12. oktobrī, 08:06
0
post
Nakosreiz ieteiktu rakstit tev so topiku pie sasveicinasanas un sveiks

 

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 13h 21m
Redzēts Vakar, 19:34
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 12. oktobrī, 09:34
0
post

Hello

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 12. oktobrī, 15:47
0
post

chau

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0