bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Sveicieni no banāna :3
AmazingDan
Lietotājs
JB Bots
Banaņčiks
79 atbildes forumā
Online: 3d 8h 13m
Redzēts 22. februārī, 00:33
Pievienots, 2016. gada 21. septembrī, 20:54

Labdien dāmas un kungi.  ;)

Še nu būs mans sasveicināšanās topics...

 

Tātad Kā mani sauc ? Atbilde viegla - Daniels, draugi sauc par daņiku. A.K.A Vova. :D Cik man gadu? - Pilni 16 gadiņi. Dzimšanas diena 19 jūnijā. Tāks, dzīvoju es Lielbritānijā jau kādus divus gadus, biš vairāk. Nepilnus divus gadus mācijos angļu skolā un tagad mācos koledžā par inžinieri ;) . Tātad kādi ir mani hobiji ? - Hmm.. varētu būt sports ?! , jo patīk spēlēt futbolu, basketbolu,vollejbolu kā arī florbolu . ( Trenējos futbolā kādus 2 gadus, florbolu arī kādus 2gadus. ) patīk paspēlēt brīvajā laikā no nosauktajiem sporta veidiem. Ko es daru brīvajā laikā ? - Pašlaik nenodarbojos ar sportu, jo īpaši nav laika, lab nemelošu prost slinks .-. . Patīk spēlēt spēlītes uz datora , kā cs u.t.m . Tātad, vai esmu ceļojis kautkur ? - Īpaši neesmu nekur pabijis, labākā vieta kur esmu bijis ir Ēģipte laikam, reāl patika all invlusive bars :D ( varēja ņemt jebko pa brīvu un cik gribi ^ ). Kā arī tur bija daudz interesantas vietas. Kā es sevi raksturotu pāris vārdos? - Es teiktu diezko draudzīgs, izpalīdzīgs, kautrīgs ( daym ^ ) , sportisks, smieklīgs/jautrs? ( idk, kā kuram ). Kapēc izdomāju rakstīt sasveicināšanos? - Hmm.. , laikam gribēju iepazīstināt cilvēkus ar sevīm , kādam jau ir interesanti palasīt par citu cilvēku dzīvēm. :D Par spēlēm : Mans pašreizējais niks ir iAmBanana, randomā izdomāju šo nick, itkā neko nepiesaista. Pirmstam niks bija : Banaņčiks.<3 un viskautkādi random niki. Cs spēlēju pat nezinu cik, teiktu kādus 5 gadus? - Ar lielām pauzēm . Parasti mani var redzēt iekš kick jailbreak vai arī war3 serveros. Neesmu īpaši bijis kādā klanā, neredzēju jēgu no tā. Kādi 2/3 cw man ir bijuši. Mans skiliņš nav pārāk labs, neesmu zadrotiņš . Parasti esmu kautkur pa vidu tabulā, nu tas kā kuru reizi... 

 

Tātad, te nu būs kautkas par manīm, ceru ka interesants tekstiņš bija.

 

Paldies par uzmanību un tiekamies vēlāk ! ;)

 

Pēdējo reizi rediģēja AmazingDan, 2016. gada 21. septembrī, 20:55.


 

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 28. oktobrī, 17:32
0
post

Sveiks Daniel! GL & HF! 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0