bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
6
0
topic
Čaviņas no Peciņas
Eljuks
Meitene zeltene
Elī
29 atbildes forumā
Online: 2d 8h 1m
Redzēts 2017. gada 01. maijā, 14:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. septembrī, 18:22

Par mani:

Vārds: Elizabete
Bilde: Ielikšu topika apakšā :)
Vecums: 19 gadiņi, ne daudz ne maz :D
Dzīvesvieta: Nu kā lai saka, dzīvoju tur kur tīk -Lielvārde,Ogre,Rīga
Tavi hobiji: Mani hobiji ir dažādi, peldēšana, vēlo sports, dažādas sporta aktivitātes, datori, suņu dresūra un suņu izstādes, protams nekad jau neatklāšu savus hobijus :D
Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? nu tā tīri ar sportu katru dienu nenodarbojos, bet ir dienas dažkārt garlaicīgas un tā vien prasās kāds sportiņš, vienu brīdi gāju  uz tā saucamo "kačalku" :D, bet tad notika nelaimīte, sastiepu kājai muskuļus un nācās to pārtraukt. Par iešanu atkal  uz "kačalku" tā arī neēsmu domājusi.
Kāds ir tavs moto? (sauklis) Не Мы такие, Жизнь такая :)
Ko tu parasti dari brīvajā laikā? hmm... Brīvajā laikā sēžu pie pc, atkal atsākās nelielā pamatskolas atkarība ar CS :D, staigāju apkārt ar suņuku, eju ārā ar draugiem un atpūšos. :)
Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? Jā esmu ceļojusi, esmu bijusi divas reizes Lietuvā, Divas reizes Anglijā (Oswestrq and Leichester), un bijusi esmu arī Zviedrijā (Stokholmā), visforšākā vieta man likās Anglija, jo Tur nav to parazītu kas kož (odi, dunduri un citi) :D
Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? Nu teiksim tā, pavisam godīgi un atklāti, sen nebiju spēlējusi CS kā tādu, ielādēju... no sākuma spēlēju kautkādos random serveros. atcerējos par vienu serveri deathrun Heal, domāju ieiešu paskatīšos kas tur labs ir noticis pa šiem 6 gadiem vai 5. biju nedaudz šokēta, ķipa tāds serveris vairāk neastāvot vai kas tāds. iegāju mūsu slavenajā "Māte google" un lūdzu palīdzību lai iedodman latviešu deathrun serveri, šī man atvēra visādas lapeles,paņēmu pirmo, un vienīgais latviešu deathrun serveris kas tur bija publicēts, bija deathrun kick.lv. Nu tad kopēju IP un konektojos klāt serverim.Serverī cilvēki tādi draudzīgiun atsaucīgi. sāku runāt ar Conoru, pēctam ar Kickmen, bet vairāk runāju ar ZnT,kā arī viņš man daudz ko pastāstīja, gan par serveri kā tādu, gan par šo forumu,kas un kā te notiek.:) Pirmais iespaids man ir radies diezgan labs, visi ir diedzgan draudzīgi, un atsaucīgi :)
Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? Vistrakākais, hmm grūti pateikt,nekas uz sitienu nenāktā īsti prātā. :( 
Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? Mīļa, jauka, komunikabla un atsaucīga kā arī cilvēks ar raksturu.<3
Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? Es izdomāju uzrakstīt sasveicināšanos, jo domāju, ka  tas varētu būt jauki no manas puses, kā arī nenāktu par sliktu man, jo domāju te būt nevis dienu divas bet daudz ilgāku laiku. :))
Tavs novēlējums visiem lasītājiem: Hey lasītāj, Pasmaidi, dzīve nemaz nav tik slikta, kā Tev šķiet. Lai šī diena Tev izdodas :)

Par spēlēm:

Tavs niks: .|Team*Pecinja|.
Bijušie niki: Uj bijušie niki man ir bijuši  daudz un dažādi, atceros tikai šos- Eljuks,Pecinja, Mindazo*Pecinja, BMW*Lover, nu kaut kā tā. :D
Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? Pagaidām man datorā ir tikai CS, nezinu vai vēl realizēšu vēl kādu spēli, domas par to pagaidām nav, bet uz telefona spelēju Mu Orgin :D Nēē, nekad neēsmu spēlējus iepriekš Kick serveros, šī ir man a pirmā reize.:)
Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? Es esmu spēlējusi CS kādus 2 - 3 gadus, NFS most wanted -kamēr izgāju,  NFS Underground-kamērvizgāju, NFS world 4-mēnešus kaut kur, NFS hot pursuit - kamēr izgāju, CSGO -3 mēnešus, minecraft kādus 2-3 gadus, Mirros Edge-ātri apnika. :D
Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? Nē nēesmu piedalījusies turnīros. :(
Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu): Pa vidu un uz augšu :D
Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? Gan Forumā gan serverī, centīšos būt vienā līmenī, protams kamēr spēlēsu cs forums tur ne pa ceļam, bet bieži mani varēs redzēt gan tur gan tur :D (deathrun)


Pēdējo reizi rediģēja Eljuks, 2016. gada 03. oktobrī, 21:51.

ATHE
Meitene zeltene
Visuvarenais pavēlnieks
67 atbildes forumā
Online: 3d 21h 22m
Redzēts 2020. gada 28. martā, 22:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. oktobrī, 11:27
0
post

Sveika!

Kick's ir baigi foršs! Sveiciens pulkā! :)

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 29. aprīlī, 14:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. oktobrī, 13:51
0
post

neliekas, ka tev ir 19, bet nu kāda šķirba, jo tev ir swag.

 cau princese

 

Latgales Čalis
Lietotājs++
302 atbildes forumā
Online: 6d 20h 22m
Redzēts 2021. gada 21. novembrī, 20:04
Pievienots, 2016. gada 06. oktobrī, 13:24
0
post

Yooo

Esmu Raivoos

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts pirms 19 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 28. oktobrī, 17:33
0
post

Sveika skaistā madām! 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0