bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Sveiki! no Auziņa :)
auzins912
Jauniņais
8 atbildes forumā
Online: 5h 10m 14s
Redzēts 2016. gada 22. novembrī, 23:19
Pievienots, 2016. gada 16. oktobrī, 16:59

 

 

Par sevi:

Vārds: Valters . 

Bilde nevajagg jau::D

Vecums: 14

Dzīvesvieta Aizpute , Liepājas rajons 

Tavi hobiji: Volejbols , makšķerēšana ;d

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi?: Jā volejbols 4 gadi 

Kāds ir tavs moto? (sauklis) 

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? Atpūšos pavadu laiku pie datora iekš MTA spēlejot . Vai arī strādāju .

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? Dānīja ir mana foršāka vieta kur kādreiz dzīvoju kad biju mazs krupītis . :D

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? Ieteica SPRITE , ļoti labs serveris aktīvi spēlmeņi . 

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā?: 1 gada laika 2x mentenē . Protams par smēķēšanu viens ir , un 2. ir par jumta staigāšanu tie kas zin kur ir Aizputē LIVONIJAS ORDEŅA PILS , par to jumtu . njam 

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? Es esmu tā teikt sliktais puika .  ir savi nelabie ieradumi kā smēķēšana , un alkahols . Nav atbilstoš manam vecumam bet nu smēķēšanu ir grūti atmest tie kas smēķē paši zin kā tas ir . 

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? Lai cilvēki mani iepazītu un uzzinātu kas es esmu , un no kurienes lai nav tā , kad ''KAS TU ESI , NEREDZĒTS :D''

Tavs novēlējums visiem lasītājiem: Čau visiem kas šo lasa . Palieciet ar kick.lv un esat tik pat aktīvi un jauki cik esiet . Un novēlu kick.lv nenoiet gar zemi . 

Par spēlēm:

Tavs niks. Lucas Hamilthon

Bijušie niki: Neatceros 

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? jā , spēlēju kick.lv bet mani nobanoja tad kādu laiku nebiju aktīvs . Bet tā kā ir labs Owneris kā Danex kas mani unbanoja . Paldies viņam !

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? MineCraft vēl pa retam uzpsēlēju kad nav ko darīt . Un CS ļoti reti  

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? Nē . 

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu): Nēēsmu tādos bijis :)

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? Serverī , kur mūkamu no mentiem

Tā tad šī  bija mazā iepazīstināšana ar sevi . Paldies kad izlasīji , tiekamies iekš kick.lv . Čau.

skyfall1
Lietotājs
97 atbildes forumā
Online: 1d 8h 1m
Redzēts 2022. gada 21. janvārī, 13:18
Pievienots, 2016. gada 31. oktobrī, 00:17
0
post
Čau☺

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 01. novembrī, 15:18
0
post

Sveiks Valter.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Lietotāji skatās šo tēmu: 0