bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Izklaide
0
0
topic
Piedzīvojums.
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 31m
Redzēts Vakar, 21:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. decembrī, 22:03

 

Tātad, izveidosim foršu tēmu, kurā mēs varam pastāstīt savus labākos/interesantākos/smieklīgākos piedzīvojumus. Vari arī stāstīt piedzīvojumus no savas dzīves, kurā pats neesi piedalījies, bet vēlies dalīties ar to citiem. Nav obligāti tam jānotiek ārā aiz loga, bet tas arī var būt šeit forumā, cs serveros.

Noteikumi: Kā mininums 5 teikumi.

Pēdējo reizi rediģēja ZnT, 2016. gada 03. decembrī, 22:03.
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 31m
Redzēts Vakar, 21:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 04. decembrī, 12:04
0
post
Būs arī balvas, tākā, aiziet! :)
exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 05. decembrī, 15:12
0
post

Interesantāko notikumu? 

 


Ar ko, lai sāk.. Daži varbūt jau zin, daži varbūt arī nē, bet nesen atgriezos Latvijā no Īrijas, tas manā dzīvē tiešām pēdējā laikā bija interesantākais un lielākais notikums, jo braucu trenēties pie visiem zināmā: McGregora, bet par nelaimi man nesanāca viņu satikt GYMā, jo viņš pa dienu netrenējās, viņš dodās uz zāli naktīs, lai izvairītos no lielajiem faniem un foto uzņemšanas gribētājiem, jo cik man stāstija, tad tur ir tā, ka līdz ko Conors ienāk zālē tā visi uzreiz novēršās no treniņiem, bet dodās pie Gregora, lai aprunātos, (kā jau iepriekš teicu) nofotogrāfētos, bet nu liels prieks un lielas un lieliskas emocijas bija trenēties ar viņa treneriem, kā arī ar viņa UFC "sekundantiem", treniņi norisinājās 2x-4x dienā, kaut arī kaulos bija bezspēks, bet tomēr gāju līdz galam, jo vien doma par to, ka atrodos tur kur trenējās pats ufc divu svaru kategoriju čempions deva man to spēku iet līdz galam.

Tas tā īsumā, man vienkārši slinkums rakstīt..

Vēlāk ielikšu bildes (varbūt).

Lietotāji skatās šo tēmu: 0