bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
4
0
topic
čavuxx no Kveenas.
Queen
Jauniņais
Meitene zeltene
15 atbildes forumā
Online: 11h 35m 34s
Redzēts 2019. gada 20. aprīlī, 22:47
Pievienots, 2016. gada 17. decembrī, 20:29

Esat sveicnāti mani jaunie draugi, ienaidnieki vai vienkārši spēles kompanjoni.

Tā tad, mani sauc Sianta un esmu 19 gadus jauns/veca tumšmate. Patiesībā nāku no nelielas pilsētiņas, kuru dēvē par Tukumu, bet studiju dēļ, jau 4. gadus dzīvoju Rīgā. Esmu neliela auguma meitene, nieka 1.69 gara. Esmu ļoti komunikabla persona, jauka, bet varu būt ļoti riebīga. Riezēm nesanāk savaldīt savas emocijas kā vēlētos, bet iekš neta ir daudz indivīdi, kuriem vēlētos uzdāvināt smadzenes.  Mācos RTRIT 4. kursā par mazumtirdzniecības komercdarbinieku. Plānoju iestāties Stradiņos vai Turībā, mācīties par lietvedi/grāmatvedi. Protams, kā lielāka daļa studentu, paralēli strādāju.

Brīvajā laikā mīlu uzšaut 1.6, esmu iespēlējusies dd2 serveros. Vasarā mīlu nodarboties ar pludmales volejbolu, kas mani patiešām aizrauj. Ļoti patīk apmeklēt basīša spēles, agrāk pati spēlēju, traumas dēļ pārtraucu gan basīti, gan vieglatlētiku. Mīlu pasēdēt mājās zem siltas segas, nevis izložņāt visu Vecrīgu nakts laikā. Runājot par ceļojumiem, noteikti vispatīkamākā vieta ir MEKSIKA. Mīlu siltumu, neciešu ziemu.

Kad sāku spēlēt 1.6, zināju par šo komūnu, taču nekad nebiju šeit spēlējusi. Uzzināju vairāk par šo komunu, jo bija neliela tikšanās un sanāca sapazīties ar Chemiju, centās mani pārvilkt uz šo komūnu un esmu šeit. Apņēmos uzrakstīt sasveicināšanos, jo tas tomer ir pieklājīgi un ceru, ka esmu uz palikšanu.

Par manu virtuālo dzīvi iekš @cs. Tā tad, neesmu nekāda ilgā spēlētāja. Ar šo visu aizraujos apmēram pus otru gadu, kas, manuprāt, ir ļoti mazs laiks. Pirmais niks bija Meitene., tad pārgāju uz Queen., bet parasti iekš cs spelēju ar niku MONIKA nemak. Vienīgais kick serveris, kurā esmu mēģinājusi pašaut ir de de divi. Ceru, ka piešaušos šai lielajāI ĶINAS ABECEI (forumam) un būšu arī aktīva šeit. Par de de divi serveri runājot, būšu katru brīvo laiku.

Nav ne jausmas kā esat pieraduši rakstīt sasveicināšanos, ceru, ka nav pa garu/īsu un ir viss, ko vēlaties dzirdēt no manis.

P.S. Pacentos atrast bildi, kurā man mugurā ir dāvana no draugiem!

UZ TIKŠANOS SERVEROS!

Gigna
Meitene zeltene
173 atbildes forumā
Online: 18d 12h 51m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 11:03
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 11:40
0
post
Hīlā garlaicīgi palika? Good luck, skaties, ka tik Tevi puiši neapēd, jo viņi te metās uz visām jaunajām meitenēm. ;)

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 14:17
0
post

eee, mēs agrāk vienā citā serverī spēlējām. :o Vakar paspēlējām dd2 serverī, jauks cilvēks. Ļoti laba sasveicināšanās. 

Sveicināta kickā. :)

P.S ZnT, atkal blato virsū? Fuj, fuj, fuj... Ne kauna, ne goda puikam. Phe. ;d

Synxronize
Lietotājs
74 atbildes forumā
Online: 2d 8h 51m
Redzēts 2023. gada 15. jūnijā, 00:24
Pievienots, 2016. gada 18. decembrī, 19:36
0
post

Čavas. Dīvains vārds, bet gan jau sadzīvosim :P

Bildīte uzbudina :D

Nepamet mūs un netaisi sūdus.

Pēdējo reizi rediģēja Synxronize, 2016. gada 18. decembrī, 19:37.
Latgales Čalis
Lietotājs++
302 atbildes forumā
Online: 6d 20h 22m
Redzēts 2021. gada 21. novembrī, 20:04
Pievienots, 2016. gada 21. decembrī, 16:14
0
post

Nu jā, kad es arī paskatījos uz tava avatāra, es tev apsolīšu ka es mazāk zeršu vodku ar burtu d nekā parasti:D

Esi sveicināta kickā:)

 

Pēdējo reizi rediģēja Latgales Čalis, 2016. gada 21. decembrī, 16:16.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0