bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
3
topic
ZNT @ MODERATORS
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts Vakar, 13:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. decembrī, 18:33

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi )

Esmu pabeidzis vidusskolu.

 

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 3. mēnešus.

Reģistrējies 10 jūlijs 2015

 

* Tev jābūt vismaz 300 postiem

Aktīvie Ieraksti 1594

 

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti)

Ir vairāki, bet tie ir muļķīgi nopelnīti..

 

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo

KK

 

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā )

Uzskatu, ka netiek ar visu galā, jo exdents ir viens. Un viņam vajag palīgu!

 

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt

Nav nekādas problēmas ar šo.

 

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam

Vienmēr esmu tāds, lai arī kas.

 

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad

Šad  tad ir pasprucis kautkas sīks, nesvarīgs. Bet kopumā, neizmantoju lamuvārds un neaizvainoju kādu.

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums: 22

* Cik ilgi esi reģistrēts: Reģistrējies 10 jūlijs 2015

* Postu skaits: Aktīvie Ieraksti 1594

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo: KK

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? Jo uzskatu, ka exdents viens pats netiek galā. Un nevar savaldīt visu forumu viens.

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Manuprāt, tieši es ienesīšu jaunu dzīvību kick.lv. Ar dažādiem jauniem, veciem konk. Centīšos panākt, lai kickā ir lielāka aktivitāte. Protams, es nešķirošu, sodīšu visus vienādi un kā pienākas!

 

Priecīgus Ziemassvētkus! :)

Pēdējo reizi rediģēja ZnT, 2016. gada 24. decembrī, 18:41.
exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 42m
Redzēts 2022. gada 27. jūnijā, 12:41
Pievienots, 2016. gada 24. decembrī, 18:38
3
post

Kas tas par pieteikuma apjomu? Sāksim ar to jau.. Ja godīgi, tad es jau zināju, ka šī diena pienāks.. Kā? Reāli pēc tavas kritizēšanas, kā arī pēc tā, ka tu vienmēr biji un esi ar kaut ko neapmierināts, kas mani arī tracina ārā, jo tu pats uzskati, ka tu būtu tas cilvēks kuram būtu jāatskaitās visos mūsu administrācijas padarītajos darbos.
Atvaino, bet es tevi neredzu kā personu moderatora rindās, lai arī ko tu tur pats solītu, es tam neticu.
Un tas, ka tu saki, ka mēs ar Lauru kā moderatori neko nedarijām un nu jau šobrīd ES neko nedaru, tad tu pilnīgi maldijies un joprojām maldies, Laura atteicās no moderatora amata tikai un vienīgi dēļ tevis, tu viņu reāli var teikt, ka padzini no tā amata dēļ savas "perfektās" attieksmes un kritizēšanas. Tas, ka tikko cilvēki iegūst savā īpašumā moderatora amatu nenozīmē, ka viņam ir jāgāž lielie kalni, viss nāk ar laiku un viss arī notiksies, bet diemžēl tu to nesaproti.

Es zinu, ka ar tevi nesastrādāšos un nemaz nevēlētos to darīt pēc pēdējiem notikumiem.
Kā arī protams gramatika un piemēru rādīšana apkārtējiem lietotājiem tev nav viena no tām labākajām īpašībām.

Nē, vecīt, piedod, nekas personīgs, maini attieksmi tad parunāsim. 

Priecīgus ziemassvētkus.

Liela antirekomendācija.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6556 atbildes forumā
Online: 326d 9h 56m
Redzēts Vakar, 21:54
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. decembrī, 18:39
2
post

Tak bļec ANTI. 
Tā izbļaustijies, ka modi nekam neder, neko nedara, un tga pats par tādu gribi kļūt? Kā ar to ka kickā viss slikti, kick ir sūds, tga pēkšņi viss ir labi? 
Kā arī nesūda exdent nevajag palīdzību, ja vajadzētu, domāju viņš grieztos pie administracijas, es piemēram palīdzētu. 

Pēdējā laikā tu parādiji kāda tev atieksme pret visu kas ir kicka, un tāds cilvēks nevar būt mods. 

(Var tikt papildināts posts)

Mhm
Meitene zeltene
Lietotājs
285 atbildes forumā
Online: 8d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 12:48
Pievienots, 2016. gada 24. decembrī, 18:41
1
post

Cilvēks domā, ka viņš ir pārāks par visiem un vēl pats nesen teica ka moderēt ir stūlbi

Anti

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. decembrī, 18:46
1
post

Nu tak cho saksim ar manu tekstu

Ti cho blin, tu jau no pasha sakuam jau sac melot http://prntscr.com/dngg04 tatad jau parak daudz melo Anti

Tad e ti blin tu vakar tur man teici ka tur mezha izvairot utt mani tas aizvainoja vso Anti

Tad cho tam a nu Es tevi neredzu par modu jo tu blin tur esi parak tads nu ka pateikt tur tads nuu neadmins, bled nu tip parak nenopietns Anti

Ja mainisi attieksmi pret mani tad rec a ta nemaini attieksmi Anti

Tad tu saki ka Laura un exdent vai par ko tu tur runa ir slikti mode, a ko tu varesi mainit bled ja esi tik nenopietns eptvaju Anti

Ja cilveks dabu nesen moderatoru tad tur blin nevajag pa 2 dienam au visu kiku mainit, jo tu pats nevaresi mainit kiku nah** oj netisham nolamajos Anti

Tad Es nezinu ja tu dabusi nafig modu ka tu sadraudzesies ar citiem modiem, jo blin ar tevi tur nu nav labakas attiecibas tu tur nu ta dirsies utt

Tu tur solies visu mainit bet blin nifiga neizdarisi tak shto fii vasja

Tur saskaitot man tur 10antii

Tatad LIELS ANTI

Happy new year

Un nesaki paldies par anti

A un vel Ja busi nopietnaks dabusi mazinju mazinju ka -kk- kranu rec

 

 

 

 

 

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts 27. martā, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. decembrī, 18:49
3
post

Nu es domāju ka ZnT ir lielākas iespējas iegūt moderatora statusu kābija Laurai un exdent. Jā, znt lielāko ties acīs ir baigais dirsējs utt... Bet... Kā piemērs, evils, kāds bija evils pirms ieguva moderatora statusu, entās reizes banots, noteikumu pārkāpumi ik nedēļu.. Un kāds tagad ir? Es zinu ka ZnT ir tāds pats tips kā evils, kas mainīsies, un darīs. Laura, ar exdent, ar ko viņi izcīnija moderatora statusu... ??? Laura, ar to ka bija pārāk daudz draugi, kas sadeva rec, neskatoties neuzko.. Exdents, jo daudzi bija pret Lauru, tie deva exdentam iespēju. Galu galā... Vis apgriezās kājām gaisā. Pēc maniem uzskatiem, Moderatoram jābūt tam, kam iekš saita praktiski draugi nav(ok 5 nav baigi daudz).. Nebūs ne šķirošanas, nekas..  Tapēc es uzskatu ka ZnT ir viens no kandidātiem.... viņš besī administrācijai, viņam besī administrācija. Viņš noteikti strādās uz visiem 100..! Kārtīgs rec...

 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts Vakar, 12:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. decembrī, 18:55
2
post

Rīko dažādas aktivitātes,bieži ir online,spameris iekš miniblogiem,noteikumus zin un pārkāpj,bet katrs viņus pārkāpj.

Mīnuss tas,ka Tu dažreiz lamājies,bet to jau dara katrs.

Tak viņš saka par tagadējiem moderatoriem,ka neko nedara. Solija,solija bet nekā,tik max atjaunoja spēles bezjēgā.

REC


Foxxy`s Poxxy`s
Lietotājs
Foxxy`s, Poxxy`s
693 atbildes forumā
Online: 10d 15h 21m
Redzēts 2020. gada 29. oktobrī, 21:47
Pievienots, 2016. gada 26. decembrī, 23:51
0
post
Es pieviebojos zaļās gaisamas devējiem jo ZnT ir nopelnījis mod vismaz uz test lai parāda sevi jo viņš ir aktīvs forumā un zib noteikumus. REC

76561198256821626.pngforum sig image

33857bf31bf845c6ac9f76c260964d49.gif

(:laimonpuika:)
Lietotājs++
428 atbildes forumā
Online: 10d 1h 4m
Redzēts 2019. gada 03. jūlijā, 00:47
Pievienots, 2016. gada 27. decembrī, 00:03
0
post
Tak aktivs , sapprotos .liels REC
Madness
Biedrs
Stoner**
577 atbildes forumā
Online: 4d 0h 2m
Redzēts 2020. gada 25. martā, 13:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 27. decembrī, 00:52
0
post

Rec. Galvenais, ja tu buusi noturi un pieraadi ka tu speejiigs sava amata

Saldenieks
Lietotājs
349 atbildes forumā
Online: 27d 22h 25m
Redzēts Vakar, 21:44
Pievienots, 2016. gada 27. decembrī, 12:46
0
post

Cik redzu mēģini uzlabot aktivitāti forumā ar visādiem konk utt tādēl REC

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 27. decembrī, 14:38
1
post

Palīdzēju Tev izpildīt prasību, bet rekomendāciju es nedošu.

Tu rīko aktivitātes, rīko konkursus, bet tad, lūdzu, esi konkursu rīkotājs. Es neredzu Tevi kā moderatoru jo nespēsi sastrādāties ar esošiem moderatoriem un administrāciju. Exdentam protams noderētu kāds palīgs, bet nu noteikt ne ZnT. Kā arī ja Tevi pieņems, tad Tu paliksi viens moderators jo Exdents aizies no amata tādā gadījumā. Pārāk daudz lecies. Ā, un Chemijs Tevi ienīst. :D

Tu tak teici ka aizej no kicka lēnām? Dabūsi moderatoru un aiziesi? Nevajag Tev to.

Cupuyc'am mazs cīsiņš aiz vaiga.

 

 

Antirekomendācija.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. decembrī, 15:46
0
post

Pieņemts par konkursu rīkotāju, moderātors atteikts

Aktitvitāte ir laba, bija periods kad centos visiem pateikt ka "mēs tevi personīgi ienīstam jo tu šausmīgi pret mums izturies, bet ka tev ir laba aktivitāte un idejas"

Bet pēc tam kad mani pārliecināja ka tava aktivitāte nemaz nav tik ideāla, es sapratu ka neesmu gatavs likt visiem tevi paciest kā moderātoru tikai dēļ tā ka ik pa pāris dienām kaut ko iesaki un ieliec labus miniblogus.

Ļoti ceru ka neiziesi no kicka jo nedabūji savu moderātoru.

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0