bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Filozofēšnas stūrītis
1
0
topic
Pafilozofējam.
exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2017. gada 10. janvārī, 03:42


1. Ko tu darītu, ja tu būtu vienīgais/-ā. kurš ir izdzīvojis kādu globālu katastrofu?

2. Cik gadu tu sev dotu, ja nezinātu savu vecumu?


3. Ja cilvēka dzīve vidēji ilgtu 40 gadus, ko jūs izmainītu savā dzīvē, lai nodzīvotu to iespējami interesantāk?

4. Vai jūs mēdzat spiest lifta pogu vairāk nekā vienu reizi? Vai jūs tiešām ticat, ka tas paātrinās lifta atnākšanu?

5. Vai iespējams panākt taisnību, necīnoties?

 

Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2017. gada 10. janvārī, 03:45.

maardzha
Meitene zeltene
mephistopheles
202 atbildes forumā
Online: 28d 21h 59m
Redzēts 2017. gada 18. martā, 14:26
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. janvārī, 04:13
0
post

 

1. Ko Tu darītu, ja būtu vienīgā, kas izdzīvojusi globālu katastrofu? No sākuma izbaudītu mieru, klusumu, pasauli bez jebkādiem noteikumiem vai ierobežojumiem, bet laika gaitā tas viss jau būtu līdz kaklam. Uztaisītu pašnāvību, jo, ja būtu vienīgā, manuprāt, nebūtu veida, kā saglabāt dzīvību uz Zemes, un arī nebūtu nekādas jēgas dzīvot.

 

2. Cik gadu Tu sev dotu, ja nezinātu savu vecumu? Nekad neesmu jutusies tā, it kā mans pavadītais laiks uz zemes atbilstu manam vecumam. Kā Yoko Ono reiz teica, "daži cilvēki jūtas veci savos 18 gados, bet daži jūtas jauni savos 90." Dažreiz jūtos vecāka, bet dažreiz jūtos kā totāls bērns. Atkarīgs no situācijas, tādēļ precīzu skaitli es pateikt nevarēšu. 

 

3. Ja cilvēka dzīve ilgtu vidēji 40 gadu, ko Tu izmainītu savā dzīvē, lai to nodzīvotu pēc iespējas interesantāk? Pilnīgi neko. Uzskatu, ka viss laiks, ko esmu pavadījusi šajā pasaulē, ir pavadīts superīgi. Nenožēloju itin nevienu no manis veiktajām izvēlēm, jo tomēr tas viss mani ir novedis līdz tam dzīves punktam, kurā šobrīd atrodos.

 

4. Vai tu mēdz spiest lifta pogu vairāk kā vienu reizi? Vai Tu tiešām tici, ka tas paātrinās lifta atnākšanu? Nespiežu lifta pogu vairākas reizes. Vismaz neesmu ievērojusi, ka tā darītu.

 

5. Vai ir iespējams panākt taisnību necīnoties? Kādā ziņā, necīnoties? Cīnīties var gan pielietojot ieročus un spēku, un cīnīties var arī izmantojot intelektu un paužot savu viedokli, cenšoties izcīnīt savu taisnību. Jā, protams!

Rakstu no telefona. Atvainojos, ja ir manāma kāda kļūdiņa.

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. janvārī, 15:53
0
post

Ko Tu darītu, ja būtu vienīgā, kas izdzīvojusi globālu katastrofu?
Sākumā darītu visu, ko vien vēlētos. Bet pieļauju, ka drīz vien sajuktu prātā. Tādēļ gala rezultāts būtu neparedzams.

Cik gadu Tu sev dotu, ja nezinātu savu vecumu?
Uz šo jautājumu objektīvi atbildēt nav iespējams, manuprāt.

Ja cilvēka dzīve ilgtu vidēji 40 gadu, ko Tu izmainītu savā dzīvē, lai to nodzīvotu pēc iespējas interesantāk?
Vai ir jēga mainīt to, ko es darījis, ja tajā brīdī esi bijis laimīgs, kaut tas viss, ko es darījis, ir bijis ārkārtīgi muļķīgi? Šaubos. 

Vai tu mēdz spiest lifta pogu vairāk kā vienu reizi? Vai Tu tiešām tici, ka tas paātrinās lifta atnākšanu?
Nē. Apzinos, ka tas nepaātrinās lifta atnākšanu vai uzbraukšanu augšā. Un vispār, ja nav jākāpj augstāk par piekto stāvu, labāk izvēlos iet ar kājām, jo zinu, ka uziešu ātrāk, nekā lifts uzbrauks. 

Vai ir iespējams panākt taisnību necīnoties?
Ir iespējams. Ja saprotu pareizi, ka ar vārdu "necīnīties" ir domāts bez fiziskas vardarbības. Bet vien tad, ja pretī esošais nav spītīgs, egoistisks un vēlas rast kompromisu.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. janvārī, 16:02
0
post

1. Ko Tu darītu, ja būtu vienīgā, kas izdzīvojusi globālu katastrofu? Protams es jau nezinatu ka es izdzivoju tikai 1 pasaule, tapec es ar visiem spekiem mekletu 2,3,4,5 cilveku. Bet ari dzertu epcik katru dienu :D

2.Cik gadu Tu sev dotu, ja nezinātu savu vecumu?Nu man ir 16 gadi bet izskatos pec 20 gadnieka man pat dazhos veikalos alu pardo :D

3. Ja cilvēka dzīve ilgtu vidēji 40 gadu, ko Tu izmainītu savā dzīvē, lai to nodzīvotu pēc iespējas interesantāk? Nu es dzivotu uz pilno prost uz visu ko speju, jo 40 gadi tas jau nekas parak atri paiet.

4. Vai tu mēdz spiest lifta pogu vairāk kā vienu reizi? Vai Tu tiešām tici, ka tas paātrinās lifta atnākšanu?  Protams neeee :D, jo no pieredzes ar draugu saspaidijam 3x tad braucot lifta mes iesprudam :D

5. Vai ir iespējams panākt taisnību necīnoties?  Ja cilveks ir normals tad ar vinju var sarunat 5min un viss, bet ja cilveks neko nejedz tad atstajas tikai Pa galvu iedot vai ar kalashu par ribam :D

 

 

 

 

 

 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. janvārī, 18:04
0
post

1. Ko tu darītu, ja tu būtu vienīgais/-ā. kurš ir izdzīvojis kādu globālu katastrofu?

Em, gan jau meklētu vel kādu c​ilvēku kurš ir izdzīvojis, paralēli izbaudītu to ka esmu viens, protams, tik ilgi kamēr apniktu. :D



2. Cik gadu tu sev dotu, ja nezinātu savu vecumu?

​19, kā nēkā pilngadīgs, jo 18+ prec​es, jau sen man pārdod dažos veikalos :D


3. Ja cilvēka dzīve vidēji ilgtu 40 gadus, ko jūs izmainītu savā dzīvē, lai nodzīvotu to iespējami interesantāk?

Neko, ja es izmainītu dzīvi, lai tā būtu interesantāka, labi ja es vel kādas 3 dienas nodzīvotu.



4. Vai jūs mēdzat spiest lifta pogu vairāk nekā vienu reizi? Vai jūs tiešām ticat, ka tas paātrinās lifta atnākšanu?

Jā esmu spiedis, bet netic​u :D


5. Vai iespējams panākt taisnību, necīnoties?

​Tas atkarīgs no situāc​ijas, bet es parasti nepanāku taisnību, tieši tajās situāc​ijas ka man vienalga, ko c​iti domā, ka tik pats zinu taisnību.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Lietotāji skatās šo tēmu: 0