bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Yoo, too KICK.LV
TheSkidop
Jauniņais
Hiēna
11 atbildes forumā
Online: 13h 31m 36s
Redzēts 2017. gada 14. februārī, 21:21
Pievienots, 2017. gada 07. februārī, 23:45

Hey, yoo visiem,. 

Nu ko es varu pateikt, sauc mani Linards Kozlovskis (TheSkidop),.

Esmu 20 gadīgs čalis, bet daudzi saka kad izturēšanās man nav pat tuvu 20 gadiem, bet gan kādiem 30, pēc idejas tā arī ir, jo man draugi paziņas visi principā ir no 24-30 gadiem veci,.  ;)

Kā jau redzat esmu Latvietis, ja atrodos Latvijā tad dzīvojos Rīgā-Jelgavā,. Bet šobrīd jau kā 5gadus dzīvoju @Norway, Kristiansand,. 

Mācījies esmu Jelgavas 1.ģimnāzijā tur es pabeidzu 12klases,. Aizgāju Mācīties uz LLU par inženieri, un tad sagadījās tā kad vecāki mani savāca uz Norway,. Tur tagad jau mācos valodu A klases līmenī, un tad turpināšu sava inženiera karjerju,. Pašlaik gan strādāju celtniecībā, nevis kā projektētājs, bet gan kā celtnieks/brigadieris,. Takā tēvs ir firmas galva esmu brigadieris, kuram jārāda piemērs kā jāmauc un jāpalīdz izdomāt savādāks piegājiens visam, ja ir radusies problēma protams,. 

Takā šī ir iepazīšanās tā teikt tad atklāšu arī ar ko nodarbojos brīvajā laikā, lai ja jums ir pretenzijas pret to uzreiz varat aizgriesties,. Nodarbojos ar Regbiju, jau 10 gadus,. Latvijā principā biju latvijas sastāvā, bet sakarā kad aizlidoju nesanāca uzpēlēt,.Pīpēju zālinedzeru un metu nost pīpēšanu, pagaidām cigaretes esmu aizstājis ar Vape,. Tusējos daudz, pārsvarā esmu klubos, brīvajā laikā,.  ;)

Par KICK.LV biju jau zinājis kad biju CS 1.6 gameris,. CS1.6 spēlēju kādus 5 gadus, tad pārgāju uz CSS un uz CS:GO,. Pirms nedēļas iegāju atka CS 1.6 un sapratu kad man ir skills kuru gribu attīstīt tālāk,. Līdz ar to Atminējos par KICK.LV kur vēlos turpināt savas csra gaitas, protams pat caur jūsu pretenzijām, ja neiebilstat,.  :Grin:

 

Nu es uzmetot galvenajām prasībām jūsu paraugā, esmu +/- visu izklāstījis, Ja vēlaties ar mani par kko apspriesties, vai vēl kko pajautāt, klausos,. Skype, Steam, PM,.  ;) 

 

 

 

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. februārī, 12:19
0
post

Likās zolīds jaunēklis, bet rekā, izrādās kuberis :D

ShadowKing
Jauniņais
69 atbildes forumā
Online: 19h 24m 59s
Redzēts 2017. gada 11. augustā, 12:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. februārī, 20:25
0
post

Sveicināts!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0