bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
0
topic
War3?
Mushroom
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 2h 31m 10s
Redzēts 2017. gada 02. augustā, 17:49
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 15:47

Sveiki! Neuzturos šeit ilgi, pašam nav baigi daudz laika spēlītēm, bet pat man kādreiz gribās uzkapāt csu. Gribēju zināt, kādas ir tautas un galvenokārt jau administrātoru domas par war3 servera izveidi. Pirmo reizi pa ilgiem laikiem redzu potenciālu komūnam un pa šiem desmit gadiem, kopš sāku spēlēt csu, esmu izgājus cauri daudziem. Ar nožēlu ir jāsaka, ka latviešu komūniem vairs nav tā odziņa, iespējams pats 1.6 vairs netiek tik daudz spēlēts, bet zinu, ka ir gribētāji, kas vēlētos kaut ko nedaudz mierīgāku par war3+csdm, kur var vairāk uz taktiku iziet. Pie tam nedomāju, ka būtu nepieciešami 10000lvl :D Varbūt kas līdzīgs pick stilam, ja kāds no vecajiem laikiem atceras. Anyway, nav jau arī tas tik vienkārši, un  ja actually kaut kas tiks domāts tālāk, tad tas jau būs ar tautiešiem kopā jādomā :) Jauku dienu, un priecīgu lieldienu brīvlaiku studentiem! 

Cool Dude
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 9h 28m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 15:53
0
post

Esmu pret, jo? Nebūs kas spēlē normāli, daļa no esošā war3 pazudīs uz to serveri, kas nozīme 2 war3 ar švaku tautu. 
Es sincē spēlēju parasto war3 ar misijām bija kruti, bija plānots arī šeit uztaisīt misijas, taču owners visu noraka. 

Mushroom
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 2h 31m 10s
Redzēts 2017. gada 02. augustā, 17:49
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 15:55
0
post

Since jau baigi sen bija, interesanti likās, ka rope ir paņemts. Agrāk arī bija mans mīļākais servaks, žēl, ka viss lēnām brūk un jūk :(

Atbildot par tautas dalīšanos, es domāju, ka to var aizvietot vienkārši ar kādu no serveriem, kas visu laiku ir tukšs. Ir daudzi, kas blandās pa kkādām miskastēm kā matrica un vēljoprojām meklē norm war3 serverus, bet to vienkārši nav, vecā tauta nepazudīs, uzradīsies tikai jauna, jo csdm ir 10000lvl, savukārt, ja uzliktu 10 vai 16, kā ,manuprāt, ja pareizi atceros, bija pickā, tad tas jau būs kaut kas jauns. Tie kuriem patīk tie 1000lvl paliks csdmā, bet citi kapās parasto war3. 

Pēdējo reizi rediģēja Mushroom, 2017. gada 11. aprīlī, 15:59.
Cool Dude
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 9h 28m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 15:57
0
post

Man ilgs laiks bija vajadzzīgs, lai dabūtu ropi arī kickā :D sincē bija kruti, kickā ar vajadzēja, taču owners ilgi spītējās :D 

32456yhytbg
Lietotājs++
242 atbildes forumā
Online: 2d 19h 15m
Redzēts 2023. gada 12. aprīlī, 14:00
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 16:38
0
post

Manuprāt War3 te ir labs, jo katram serverim vajag kautko savu no kā atškirties. Nav jau vairs tie laiki kad bija 3 serveri pa visu Latviju un visi identiski vienādi. :) Protams varētu gan war3 pielikt kojaunu,bet kopumā man tepatik gan war3, gan parastais csdm serveris :)

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 0m
Redzēts 9. maijā, 16:51
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 17:48
0
post

Šobrīd jau tiek taisīts zm+war3, līdz ar par vēl 1 war3 servera izveidi pat nevar būt runa, jau 2 modi kuri balstās uz war3 ir par daudz 1 projektā lēnām mirstošas spēles.

Būtībā īsti nesaprotu - ja tev šobrīdējais war3+csdm serveris liekās pārāk pokemonisks, tad kāpēc tu nevarētu laimīgs spēlēt parastajā CSDM?

 

Pamatā es nekādā veidā nevaru iebilst ka serveris ir pārbazts ar visu iespejamo, gan līmeņi, papildus skili, bankas, ropes, veikali papaildus, alien bossi, chesti bossi, adminu missijas, bet nu ir jāsaprot ka serveris ir tāds tāpēc ka lai tajā spēlētu, tam vajag būt unikālām un interesantam. Protams, ka klasikas piekritējiem, lielai daļai, serveris liksies bērnišķīgs, bet lai piesaistītu jaunākus gados spēlētājus serverim tādam ir jābūt. Nav jēgas no tā ka 2x2 spēlēt trīsdesmitgadīgie serverī līdz viņš nosprāgs, serverim ir jāatīstas, ja es būtu varējis serveri neuzlabot, TICI MAN, es vispar neko viņā nebūtu uzlabojis :D bet tas nav iespējams

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 11. aprīlī, 17:49.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0