bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Sveiciens no Resni ;)
AMQ.
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 2h 36m 49s
Redzēts 2020. gada 17. janvārī, 21:51
Pievienots, 2017. gada 28. aprīlī, 01:26

Par sevi:

Vārds - Guntars

Bilde - https://failiem.lv/u/hfgrmgnv Kautkāda ir :D

Vecums - 20 šas bus 21 pēc nedēļas ;)

Dzīvesvieta - Rīga-Tukums

Tavi hobiji - Futbols, florbols,basīts.

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? - huh, agrāk ar futbolu 8 gadus,  florbols 3 gadi, un biš viegklatlētika.

Kāds ir tavs moto?  Nav

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? - Ballējos vai vienkārši iedzeru ;) Un protams pie kompi pasēžu.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? - Esmu bijis dažās valtīs,bet nav laika īpaši braukāt rinķī pagaidām. Ganjau uz Hawaii kautkad aizlaidīšu.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? - zināju diezgan sen par viņu, bet saita piereģistrējos, jo Madnes ieteica :D Kad dzeram kopa. 

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? - Ir daudzkas traks noticis. Labāk nemaz nesākšu stāstīt pašam kauns. :D

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? - Slinks, jautrs kautkā tā :D

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? - Lai mazliet zinātu kas es esmu varbūt kads jau mani zin. 

Tavs novēlējums visiem lasītājiem - Veiksmi ;)

Par spēlēm:

Tavs niks.  AMQ nu puba spēlēju ar niku Resnis prikola pēc.

Bijušie niki - INQ,reyalP kka ta.

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? speleju daudz speles bet tieši kick tikai dd2 pagaidām.

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? cs 1.6 ļoti ilgi ,cs go tā pa biškumgadu nepateikšu.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros?- 1.6 pats kādreiz rīkoju bija saiti balvas utt... bet tad viss lenam sabruka laika trūkuma dēļ,un jā csgo esmu piedalījies arī.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) - Ja ,nav serverī talanti ar papilprogrammām tad pa augšgalu.

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? iespējams tikai dd2, bet ar laiku redzēs.

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
924 atbildes forumā
Online: 44d 12h 56m
Redzēts 2. maijā, 19:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. aprīlī, 15:25
1
post

shitluvz aizkustinaja!

Sveiks bala mute

AMQ.
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 2h 36m 49s
Redzēts 2020. gada 17. janvārī, 21:51
Pievienots, 2017. gada 01. maijā, 01:18
0
post

Sveiks Sveiks sešiniek :D Kalvix

Pēdējo reizi rediģēja AMQ., 2017. gada 01. maijā, 01:18.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0