bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
čaaau no Lindas.
_linducha
Jauniņais
Meitene zeltene
linducha
7 atbildes forumā
Online: 9h 16m 08s
Redzēts 2018. gada 17. maijā, 04:51
Pievienots, 2017. gada 26. februārī, 14:04

Par sevi:

Vārds: Linda G. uzvārdu pašlaik nevienam neteikšu , ja kāds tik ļoti vēlas uzzinat, rakstat man privāti , kautvai profila ir norādita mans draugiem.lv links . :P

Bilde: Bildi pievienošu beigās , lai nav nekartība , kā ari varat apskatīt mani profila bildē. :)

Vecums: 18.

Dzīvesvieta: Rīga , Ulbroka. 

Tavi hobiji: Vēlos kļut par kosmetologu , jo man patīk kosmētika un sevi pucēt , zinu , ka būs tādi negatīvi komentāri par to kosmētiku , bet nav jau tā , ka baigi krāsojos. Uzskatu , ka katrai meitenei japiedomā pie tā , ka viņa izskatas un ģerbjas , jo mums ir sevi jalutina, vaitad ne ta ? :P :D

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? Ar draugiem vasarā uzspēleju futbolu , nessmu jau nekada lielā skrējēja , bet kad piekūstu , tad stāvu aizsardzība , patīk nodarboties ar sprotu , bet kad mamma piedāva skriet no rītiem , tad vienmer viņai atsaku :D

Kāds ir tavs moto? (sauklis) kas tas tāds ? 

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? Izklaidējos ar draugiem , kautvai tagad jau daudz brīva laika nav, jo jalaba skolā visi pārādi , ganjau atradīsies gudrīši kuri varēs man palīzet fizika un ķimīja, jo man galīgi nejiet šajos divos priekšmetos.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? Esmu bijusi Slovākija , Čehslovākija, Polīja, Zviedrījā, Igaunījā, Lietuvā un ļoti vēlos aizbraukt velreiz uz Slovākiju , brīnišķīga vietiņa kur atpūsties.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? uzzinaju no braļa un tikai šodien , kad viņš man piedāvaja uzspelet dd2, man diezgan labi sanāca, tāpec domāju , ka turpināšu spēlet pie jums. :P

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? hmm , es pat nezinu , ganjau tas , ka vienreiz ar draugiem bēgam no policījas , beigās jau mūs nenoķēra, bet tomēr bija lielas bailes. 

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? jauka psihopāte :D , nu nē, jauka , mīļa, forša un protams blondīne . Esmu laba pret citiem , ja ir labi pret mani , ka saka attieksme rada attieksmi. :P

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? Lai visi zin, kas es esmu un kāda es esmu , lai nedoma, ka esmu kads fake resnītis aiz ekrāna. :D

Tavs novēlējums visiem lasītājiem: Novēlu visiem to labāko , jūs esat baigie foršuļi .

Par spēlēm:

Tavs niks. LindaG, domāju ka mainīšu uz _linducha

Bijušie niki: šis ir mans pirmais niks. :D

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? es spēleju dd2 un citreiz uzspeleju gg , bet tas ir reti , jo ar cs neizraujos , tagad iespējas ka spēlēšu pie jums patstavīgi . :)

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? hm , spēlēju mājas ps2 un xbox360 , mīļāka spēle man ir defyamfights kuru esmu izgājusi kādas 10 reizes, bet tāpat patīk viņu spēlet. 

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? nop. 

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) ganjau kāda pēdeja, cik skatījos biju 873 vietā.

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? redzēsat mani gan foruma , gan dd2 serverī . :)

Pēdējo reizi rediģēja _linducha, 2017. gada 26. februārī, 14:06.
Gigna
Meitene zeltene
173 atbildes forumā
Online: 18d 12h 51m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 11:03
Pievienots, 2017. gada 26. februārī, 18:38
1
post

Wuahhh, kakaja žeņšina. Gatavojies, ka visādi maziņie cincīši tev lips klāt. ;)

Pamanīju, ka visur bildītes tev diiiiikti lielas, būtu jauki, ja nedaudz samazinātu gan šeit, gan parādi sevi topikā, jo pārāk lieli izmēri.:)

Gan jau ātri iejutīsies šeit, jau redzēju, ka čatā mazulis komisāriņš līp klāt. :D

Wish u best of luck.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 27. februārī, 09:32
1
post

Meiten mīļo, meiten, nav smuki melot pa vecumu, šeit tu esi norādijusi, ka tu esi 18 gadus veca, kaut gan ir nieka 16 gadiņi.
Nesaprotu to kāpēc jāmelo par vecumu, ja pati ieliec profilā linku uz tavu draugiem.lv profilu, ja melo, tad kārtīgi, bet lai tas paliek uz tavas sirdsapziņas, jo kickā šeit nekas īsti nemainas vai nu meitenei ir 16 gadi vai arī 18.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
krialy
Lietotājs++
Supreme
302 atbildes forumā
Online: 1d 23h 4m
Redzēts 2018. gada 26. janvārī, 23:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 28. februārī, 15:39
0
post

cau. novelu tev gut lak ieks serveriem un ari foruma.

 

nice bilde HD

ainars123
Jauniņais
Meitene zeltene
51 atbildes forumā
Online: 4d 2h 35m
Redzēts 2020. gada 02. jūnijā, 01:07
Pievienots, 2017. gada 01. martā, 14:00
0
post

Sveika:)

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 01. martā, 14:06
1
post

Nu sveicināta KICK pulkā.

Neklausies ko Tev saka piwrix viņš vienmēr ir dzēris un nesaprot,ko runā :D Laikam Tu viņu sāpināji un sanāca,ka atriebās kaut kā. 

Chillo iekš kick un nepazūdi,un sadod chemijam pa seju.


AmazingDan
Lietotājs
JB Bots
Banaņčiks
79 atbildes forumā
Online: 3d 8h 13m
Redzēts 22. februārī, 00:33
Pievienots, 2017. gada 01. martā, 14:24
0
post

Gramatika the best.

Good luck & have fun @kick.lv

Topikā uzrakstīji, ka tev 18, Profilā rakstīts, ka tev 18. Bet lejā pie apraksta 16 gadi, u wot m8 :D 

 

Pēdējo reizi rediģēja AmazingDan, 2017. gada 01. martā, 14:27.


 

Jon Snow
Jauniņais
476 atbildes forumā
Online: 7d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 29. martā, 18:28
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. martā, 16:20
0
post

Sveika Linda.

bangtheking
Jauniņais
247 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 22. septembrī, 11:34
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. martā, 18:14
0
post

meh.. Sveika



 

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. martā, 16:40
0
post

O čau Lindiņ

Lietotāji skatās šo tēmu: 0