bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
0
topic
Sudzība par admini.
replay
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 5h 35m 18s
Redzēts 2018. gada 14. oktobrī, 16:37
10 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. aprīlī, 15:36

Ļoti atvainojos uzreiz ka bez Jūsu noteiktiem punktiem rakstu, un bez video.

Situācija sekojoša, spēlēju connect dr.kick.lv serverī, viss ir ok, līdz spēlētājs ar niku Zombie, sāka aizvainot mani visādiem vārdiem, rupjiem, tad jau par mātes******, un citiem vārdiem, nomainījās mape, līdz nervi sāka neturēt, kur sāku pretī laist, jo cik var neparko di***. Līdz brīdim , kur viņš sāk apgalvot ka iet uz forumu rakstīt sūdzību. Protams, viņš sāka darīt to pirms mape tieši mainās, un beigu beigās banu dabū es uz 7 dienām.  No otras puses paskatāmies- deathrun, ko tas nozīmē, ka ir jāskrien uz priekšu nevis jālēkā bhop 5metru rādiusā turpu un šurpu vai longjumpus taisīt. Ar kuru sāka provicēt Zombie mani, jo iemācījies lekt savus ~140 attālumā, Pamēģināju arī lekt, protams, man sanāca 120, un tad sākās visi šie aizvainojumi. Kautgan, kad visi nomirst, tas turpina lēkāt uz vietas. Iesaku kaut kāds administrators ieet serveri un pačeko kā vispār deathrun tiek spēlēts. Ir pastāvīgi jāgaida ka kāds uzstādīs savu personigo rekordu.

Par Admini-kk- , kā vispār var būt tāds bana iemesls - VARI IZDZĒSTIES.  (protams, tas tika uzrakstīts ar atstarpēm, drošivien, lai neviens nesaprastu vai neiedomātos.  

 

CIk reizes var rakstīt /calladmin, norādot uz personu un nekad tas neienāk.  Ja arī ienāk, tad visi sāk pildīt misiju, tā neviens! Arī terorrists, stāv savā bāzē un lēc savus longjumpus. CIK VAR? Un domā kāpēc serveris nav populārs.!!! 

 

Veiksmi Jums populārākiem kļūt, ceru ka vairs nenākšu ja notiek šādas attieksmes.
Ar cieņu,

c4||Replay

 

replay
Jauniņais
16 atbildes forumā
Online: 5h 35m 18s
Redzēts 2018. gada 14. oktobrī, 16:37
10 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. aprīlī, 15:43
0
post

Kaut palasat to pašu čatu deathrun, par ko iet runa par longjump, cik katrs var uzlekt, cik katram rekords- ejam uz sākumu pamēģināsim. 
Šādi tiek pildītas misijas. 
Lai jums veicas, varat banot mani )

 

p.s. @CALLADMIN ::Pro-Player{xXx-Gamer} sauc adminu uz Deathrun serveri! Parkapejs: Zombie Iemesls: Lamashanas / Swearing

 

Jūsu zombie nav tik maigs kā jums liekas.

Pēdējo reizi rediģēja replay, 2017. gada 13. aprīlī, 15:58.
Saldenieks
Lietotājs
349 atbildes forumā
Online: 28d 0h 42m
Redzēts Vakar, 21:46
Pievienots, 2017. gada 13. aprīlī, 16:18
0
post

Dr serverī nav adminu :/

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. aprīlī, 20:09
0
post

Klau es tev došu padomu pirms atnāk admins un aizklapē tēmu.

Izveido jaunu tēmu pēc parauga un atrodi to mapi kurā tas notika caur hltv demo.

Pēc kā iemet jaunajā topikā un gaidi kad izskatīs

P.s. ja nav ip adrese, nevarēs izbanot.

 

 

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. aprīlī, 21:30
0
post

Taisi sūdzību pēc parauga. Nav ip - nav bans, nav demo - nav bans.

TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0