bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
2
1
topic
es atzīstos | ezglggwp
muwa
Lietotājs++
1tapsquad
flakkus
446 atbildes forumā
Online: 9d 13h 22m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 06:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. jūlijā, 22:03

Tātad, jūs mani jau zinat kopš pagājušogadu, es esmu loti labi spelejis un tappojis. Es esmu maldinajis adminus un ari kukulus devis, bet man ir apnicis visu so vilkt garuma un es atzisos. Lieta tada, ka nezinu kapec vispar so saku. Tas bija jautri, bet ik pec laika man apnika but banotam un citot vispar kicka. Es negribu teret jusu laiku un negribu jums jaukt jusu speli del manis. Es cerams, ka jus man varesiet piedot, jo es vismaz ar godu var atzīties šajā visā, nekā lech meloja. labi, es esmu melojis jau pietiekami ilgi arī, bet es to vairs nevaru izturēt. Mana sirds pukst un asaras līst, saprotiet mani, man nebija izvēles. Es bez ši visa esmu nubs, tapec es to dariju. Bet beidzot es jums atzīstos. Es nečītoju. ☞   ͜ʖ  ☞

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Idēlas apelācijas PIEMĒRS:

******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : 
[CBAN] Nobanotais nicks : 1tapsquad ezglggwp ( 1tapsquad ezglggwp ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz mūžu 
[CBAN] Iemesls : Visa ta draza kas LECH ( de_dust2 ) 
[CBAN] Bana IP : 212.142.67.152 ( 212.142.67.152 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 155678948 ( STEAM_0 : 0 : 155678948 ) 
[CBAN] Admins : lolwut? 
******************************************** 

 

2. http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=28674

3. https://failiem.lv/u/hgbr9bnj

4. tatad, ka jau redzat, man ir lech pele un vins man so visu ir iemacijis. labi, beigsu but aksts. smuki tapi . shoutout to my homie lech xdxd

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. jūlijā, 17:23
0
post

Nezinu kāpēc civēki šo demo salīdzina ar LECH, es neredzu nevienu tādu īsti aizdomīgu momentu, tēmeklis nekratas pa pretinieku galvām un nav "inhuman" kustibu kādu.

 

Moments kura dēļ cik saprotu tika uzlikts bans bija tieši tie 3 killi kuri bija demo pēc 5:40

1. kills ar diglu -

* Aima nav jo temeklis nenoraustas vispar

* Triggera nav, jo viņš mikrosekundi pēc tam kad izšauj jau virza peli prom, tik ātri nebūtu iespējams noreaģēt ka trāpīja ja pats nebūtu šāvis.

 

2. Būsim reāli, tur ir acīmredzams ka viņš vienkārši apstājas, pa kādām 0.2 sekundēm aizvirza pelīti uz preitinieka galvu, pārliecinas vai tiešām tā ir galva un pēc 0.2 sekundēm izšauj, neviens aimbots netēmē tik ilgi un neietur pauzes pēc tam

3. Šajā momentā pauzīte ir daudz īsāka un pēc tam kad notēmē uz galvu ir mazāk kā 0.1 sekunde līdz jau izšauj, īpaši man tur nav ko vairāk piebilst, aizdomīga precizitāte, bet tēmeklis neraustas.

 

Atbanots.

 

Topiku atstāšu vaļā, jo cik saprotu ir cilvēki kuri vēlēsies par šo vēl izteikties, ar prieku uzklausīšu un kopā paanalizēsim citu viedokli arī.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 11. jūlijā, 17:25.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0