bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
1
0
topic
Ieteikums saistībā ar Classic JB.
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 47m
Redzēts 2. maijā, 20:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. septembrī, 15:05

Šis ļoti reti,ja vispār,tiek pirkts dēļ savas samērā augstās cenas.

Es iesaku kad viņam vajadzētu vai nu pazemināt cenu uz pusi,vai arī uzlikt ka viņš ar iespēju ir katrā raundā apmēram 5%-10%.

Izklausās varbūt smieklīgi bet tam īstenībā būtu augsta efektivitāte,it īpaši laika periodos kad ir spēkā nefragošana.

 

Izsakat domas,paldies jau iepriekš.

EDIT: Postu intervāls - 1

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2017. gada 14. septembrī, 15:08.

h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. septembrī, 15:07
0
post

par ko te iet runa?? par VIP vai kka?

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 47m
Redzēts 2. maijā, 20:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. septembrī, 15:07
0
post

Vispārēji.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts Vakar, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. septembrī, 15:08
0
post

bet cenas jau tieši tika paceltas tāpēc lai cilvēki beigtu fragot un traucētu ct vadīt, kas ir sen bijusi ļoti nopietna problēma.

Kāpēc "nefragošanas" laikā vajadzētu samazināt cenas vai kaut kādu % iespēju dabūt itemus kas padarīs fragošanu daudz vieglāku un ct vadīšanu apgrūtinās,  kas ir tieši pretējais ko nozīmē "nefragošana"

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. septembrī, 15:12
0
post

Manu prāt ideja ļoti laba, tikai mazliet jāpielabo. Vai nu tiešām uzlikt ka izkrīt raunda sākumā ar tiem 5 % vai 10 %. Bet tad arī vajag uzlikt tā, lai izkrīt tad kad ir vairāk cilvēku tieši serverī, kautkur apmērām kādi 8 vai vairāk teroristi, lai kad iekrīt klaisiskais būtu tā, ka T nevar pacelt ieročus ( ne no vip, ne ieskrienot Gr. ) lai tiešām varētu novadīt dienu līdz tam pēdējam kas izvēlas dueli, vēl var pielikt ka CT ir 150 hp ja serverī tomēr ir tie 8 vai vairāk civēku, lai vnk pa visiem nenodur viņu. Tad arī pievienot noteikumu, kad šāja dienā nav atļauts fraogt CT, ka obligāti ir jaizmanto mape ja ir klasiskais.

Kapēcc tiešām vajadzētu ievveist? jo daudziem patīk spēlēt šādi tieši kad nefrago, esmu dzirdējis, kk jau ir saņemis vairākas vestules par nefragošanu, taka domāju ka šo varētu paspēt ielikt līdz rr :)

 

 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5375 atbildes forumā
Online: 261d 5h 21m
Redzēts Vakar, 22:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. septembrī, 15:45
0
post
Esmu par. Kāpēc? Viņu vispār neviens neizmanto. Esmu redzējis,kad tiek šis izmantots pirms lielā JB reseta,kad nauda ir milioniem un kāds vēlas normāli novadīt. Par mazāku cenu


Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12162 atbildes forumā
Online: 455d 22h 24m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2017. gada 14. septembrī, 16:51
0
post

Pff, cena ir normāla var atļauties, ok es par to, lai samazina..

vēl var pielikt ka CT ir 150 hp ja serverī tomēr ir tie 8 vai vairāk civēku, lai vnk pa visiem nenodur viņu. 

 Tad moš vienkārši uzreiz uzlikt, lai ct ir nemirstīgs? frageriem kuri spēlē kā ct ir jāmirst, nevis jādzīvo ar kaut kādiem 150hp, ja vajag, lai shopa pērk, ja nemaldos, tur 300hp var nopirkt, kur problēma?

Tad arī pievienot noteikumu, kad šāja dienā nav atļauts fragot CT

Vienkārši jb MAIN beidzot varētu uzlikt atpakaļ nefragošanu un miers, tad nebūtu frageru un nebūtu  problēmu. :)

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0