bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
0
topic
csdm fix
south
Jauniņais
41 atbildes forumā
Online: 2d 17h 46m
Redzēts 2023. gada 07. oktobrī, 21:33
Pievienots, 2017. gada 23. oktobrī, 14:31

Kill counters neiet vairak par 9 kills. Ta jau man liekas ir kops servera palaisanas. mos ta tikai man es nez.  

+ ieliekat vairak lielas mapes serveri. savadak visas pec kartas tik 2x2 mapes sanak spelet bet cilveki ir pietiekami prieks lielas mapes. sanak zurkot.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 23. oktobrī, 15:14
0
post

Kill counters nav nemaz sataisāms lai ietu tālāk par 9, cs 1.6 tomēr ir ļoti limitēts cik daudz un ko var darīt, šajā gadījumā - tikai 1 ciparu var pārādīt sānā.

 

Par mapēm - 23 mapes, tas nemaz nav tik maz, cik tad tu gribētu? vai vari ietiekt csgo mapes vēl kuras ielikt?

south
Jauniņais
41 atbildes forumā
Online: 2d 17h 46m
Redzēts 2023. gada 07. oktobrī, 21:33
Pievienots, 2017. gada 23. oktobrī, 15:29
0
post

Es nesaku ka par maz mapes ir. (nu varbut saku :D) , bet nu reali sodien izspeleju 4 mapes un visas pec kartas 2x2. Reali sanak zurkot katram sava baze. Gribas cinities par spotu vai plantu, bet tajas mazajas mapes parsvara nav reali uzplantot/defusot. Varbut iznemat no vote tas mazas mapes. Nav jau ta ka serveri ir maz cilveku lai speletu mazas mapes. Boti jau visu laiku ir online :D

 

Un par to kill counter. Ja nevar sāna parādit 2 ciparu skaitli, tad varbūt ir iespējas chatā, lai izmet cik tu biji nošāvis pirms tevi nošāva. Zinu ka tur rādas parasti godlike(12+) kills, bet varētu uzlikt, lai uz katru death parāda precīzi. Tas tik tā. Būtu interesantāk. Gribētos parsist savus rekordus utt. :D

Pēdējo reizi rediģēja south, 2017. gada 23. oktobrī, 15:31.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 23. oktobrī, 15:37
0
post

Uzprasīju servera mainam par šo - pamatā serverī jau ir visas "csgo" mapes saliktas kuras vispār pasaulē ir, pat mapes kuras tikai līdzinas "csgo"

Nav tā ka būtu te vēl 100 mapes no kā izvēlēties lielākās vai mazākās.

Ja vien visu servera uzbūvi nemainītu, atmestu "csgo", nemaz nav veida kā pievienot lielākas mapes.

misha pekausis
Jauniņais
112 atbildes forumā
Online: 22h 17m 15s
Redzēts 2022. gada 04. martā, 00:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. novembrī, 01:43
0
post

Kādreiz atradu foršas, interesantas mapes šeit. Tikai cik tas reāli ir palaist uz šī servera Liiielas fooršas mapes, kas ir prasīgas, es nezinu.

Kaut vai to pašu poolday lielo divstāvenes versiju, kādreiz man ir prasījies. Vai iceworld lielākas versijas.

Varbūt ka nāktu par labu ielikt vēl kādas šaujamās fy_, dm vai aim mapes. 

Awp mapēs kādreiz mētājās awp. Tagad tikai vipiem tiek, cik saprotu. Tas tā domāts? :))

Pēdējo reizi rediģēja misha pekausis, 2017. gada 04. novembrī, 01:55.

Times are gone for honest men
And sometimes far too long for snakes

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. novembrī, 01:55
0
post

Protams ka tas ir tā domāts :D

runājot par linku ko ieliki - nav nozime kādu linku tu iedod, 17buddies ir tads cs-bg un fps banana, vinjos visos ir tukstoshi mapju, tas ka tu vnk iedod linku saita par kuru jau mes sen zinām, neko nedod.

Šobrīd nesen servera mainam tika atgreiztas pieejas, cik saprotu nemaz nav vajadzīgi ieteikumi ar mapēm jo viņš pats tās var atrast kad vajag cik tas vispār ir iespējams, bet paldies par ieteikumiem.

TC

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 04. novembrī, 02:00.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0