bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
1
topic
War3
FIIR1M
Jauniņais
17 atbildes forumā
Online: 3d 18h 21m
Redzēts 2022. gada 31. janvārī, 22:09
Pievienots, 2017. gada 09. novembrī, 05:53

Vajadzetu ieks war3 kautkadu pluginu ka rada cik hp atnem pretiniekam un uztaisit ta lai vinu var aktivizet katrs sev pec vajadzibas ar  konkretu komandu. Savadak treneju elfu nemaz nezinu vai sauju stiprak vai orkam taspats ar granatu.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 20m
Redzēts Vakar, 20:23
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. novembrī, 05:57
0
post

Čau

Ar war un citu modu serveriem ir ļoti sarežģīti jo ir nevis tā ka vienkārši iešauj no tiek nodarīsi bojājumi, bet ir vēl desmiti skilu kurs katrs kaut kādā veidā iespaido tos bojājumus, cits daļu damage likvidē, cits uztaisa damage bez šaušanas.

Es agrāk zm+war3 serverus apvienojot ko līdzīgu taisīju, tas bija nenomrāli sarežīgiti.

Nedrīkst arī aizmirst kā tādas lietas dod milzīgas priekšrocības ka skilots spēlētājs, ja redzēs kad kādam trāpa, bērs caur sienām krietni vairāk, kas ir ļoti stulbi nūbiņiem, kuri arī bļaus ka čīteru serveris. Kā arī vai tu gribētu lai serverī liela daļa killu būtu caur sienas un lai kāds vispār kempotu aiz kastes un līdzko dzirdētu skaņu bērtu caur kasti un kad redzētu ka trāpītu turpinātu tur bērt? vai kas tāds nāktu par labu serverim?

Es pamatā ja būtu par tad par to ka tas ir tikai vipiem, lai netiktu apcelti spēlētāji kuri nezin kur jāber caur sienām, bet tā kā šausmīgi grūti sataisāms, es laikam esmu vispār pret.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 09. novembrī, 06:00.

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. novembrī, 09:11
0
post

Pret,  kam tas ir vajadzīgs? Vairāk sabāzīs serveri ar kakām un nevajadzīgām lietām, sāks vēl lagot un paspēlēt nebūs iespējams. Csdm'ā vajag izņem to, ka rādās dmg, cik atņem, jo liels plugins. 

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. novembrī, 09:52
0
post

Nevajag. War3 ir jau labi sataisīts. Nav vajadzība pēc šī. 

FIIR1M
Jauniņais
17 atbildes forumā
Online: 3d 18h 21m
Redzēts 2022. gada 31. janvārī, 22:09
Pievienots, 2017. gada 10. novembrī, 00:26
0
post

HZ par ko jus nu piemeram es jaur rakstiju ka kachaju night Elf neredzu izmainas dmg tikai ipasnieks admildeja normali jus kautdakus sudus man rakstat pasi laikam nzinat prirkskam man  vienkarsi bija jautajums vai pec komandas nevar but ta. biju viena serveri kur ieraksti komandu tev tikai tad plugini sak stradat tas pats bija ar dmg raditaju. tagad heiteri teikt iemacies gramatiku ejat di*st ak*ti jus laikam dzive neko neparstavat vienkarsi interneta pus stundu rakstat tekstu lai liktos labaki na* tie jusu posti kautko labu dos kadam ai jums vnk viens plus pie heiterisma. (Neredzu ekranu esmu pielna paali domajat ko vaig citiem nevis tev tiesi uzdod sev jautajumu ko tu velies patiesiba?)

 

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. jūlijā, 14:19
0
post

orkam jau rāda nodarīto damage ar granātu. citiem skilliem arī rāda nodarīto damage, piemēram, Crypt Lord ultam.

parastiem šāvieniem, cik zinu, rāda damage. neesmu pārliecināts vai tas ir atsevišķām klasēm/vipam.

visiem skilliem nevajag damage rādītāju, jo to ir sarežģīti uztaisīt + pēc tā nav vajadzības.

āksts - censored ^_^

(Neredzu ekranu esmu pielna paali domajat ko vaig citiem nevis tev tiesi uzdod sev jautajumu ko tu velies patiesiba?)

ok dude

 

tēma slēgta

Lietotāji skatās šo tēmu: 0