bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
2
0
topic
[DISKUSIJA] BaseBuilder serveris!
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 3 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 21:21

 

 

DISKUSIJA PAR BASEBUILDER IEKŠ KICK.LV!

 

Hallouwww draugi!

Šeit nu beidzot taps neliela diskusija par Basebuilder serveri!

Vienu brīdi Čemijs lauzās,ka nevajag to bb serveri jo ir citi plāni un tā talāk. Bet ilgi laužot viņu es beidzot viņu pielauzu.Un mēs gribam redzēt tos spēlētajus,kas tiešām ir gatavi gaidīt šo serveri.
 

Ir doma vērt veco labo classic Basebuilder serveri,bez nekādiem pokemoniskiem pluginiem/mūzikām un tā tālāk.
Vārbūt šeit ir kāda neliela daļa,kas ir spēlējis sen senos laikos vecajā labajā REVENGE projektā tur bija tas foršais BB serveris. Ir doma taisīt kaut ko ļoti ļoti līdzīgu viņam. Jo cik zināms nevienam nepatīk tie pārbāztie pokemoniskie serveri. Bet šeit būs klasiskais serveris. Ar nelielu aprakstu,kas bija vecajā revenge serverī. Paldies foršajam rahhtw par palīdzību un ieteikumiem.


 

* BB versija? Man šķiet, ka bija 6v5
* bind v +grab, bind f bb_colors
* Kādi bija tie def flagi? cdeijn? Vai cdeij?
*  3 ZM klases: Speed 2000 hp, Classic 3000 hp un Tanker 4000hp
* /shop, superknife maksāja 10000$?
* kas vēl bija tur labs? Vairs neko neatceros

AWP - 7000$
SuperSpeed - 7000$
BotGun - 12000$
MachineGun - 1000$
SuperKnife dūriens 1200 m1 un 4800 m2
 

Protams ja kāds vēl pieminās,kas ir bijis tad droši rakstiet.

 

GO GO GO GO


 


Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 21:23
0
post

es agrāk spēleju bb, man patika. tapec varetu uztaisit surf vieta 

 

 

 

Wolfyy
Biedrs
janka
4355 atbildes forumā
Online: 265d 6h 39m
Redzēts Vakar, 20:43
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 21:24
0
post

Esmu spēlejis gan REVENGE , gan WOS un ja bus kickā tad noteikti spēlešu.

 

 

 

Omega
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1816 atbildes forumā
Online: 25d 20h 24m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 21:25
0
post

Es nekad neesmu spēlējis šāda tipa game , un būtu diezgan interesanti pamēģināt kaut ko jaunu. 

PP

gucci
Lietotājs
lil peep
1009 atbildes forumā
Online: 31d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 01. februārī, 00:28
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 21:25
1
post

bb spēlēju agrāk, ir nice... bet spēlētāju būs maz, jo es uzbūvēšu cancer bāzi un visi leavos xD

T R I P P I N

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12605 atbildes forumā
Online: 261d 23h 20m
Redzēts pirms 8 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 21:32
0
post

Machine gun man liekas maksāka 8000k. Bet tā kā latvijā nav neviena bb servera (labi, wosā ir, bet tur aktivitātes vsp nav), tad labprāt varētu uztaisīt, pamēģināt. Es par.

dzēsts profils
Lietotājs++
don't message me
294 atbildes forumā
Online: 16d 7h 48m
Redzēts 2020. gada 22. oktobrī, 17:38
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 21:43
0
post

Domāju ka ir vērts atvērt un izmēģināt, ceru ka izdosies un spēlēsu aktīvi ja būs cilvēki.

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 21:44
0
post

Es jau atbalstu šo padarīšanu,pašam patīk bb,bet diez, kas sanāks, jo ar bb serveri ir grūti izcelties, it īpaši Latvijas komjunitijos

Var arī izveidot kā vecajā projektā ''STN'' serveri, bez nekādiem coloriem,awp,machine gun,botgun utt. Raunda sākumā uzrādas menu kā tajā pašā zm+war3 serverī, paņem ieroci ar kuru gribi šaut un tik rukā.

Domāju tā būtu tikai interesantāk un godīgāk

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 21:51
0
post

Ja liek šo serveri, tad protams kāda neaktīva servera vietā.

Tomēr noteikti čemijs ir centies uz visiem serveriem, un jā

Bet ideja nav slikti..

Image result for Unicorn Gif signature

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 21:55
1
post

Atceroties BB laikus, kad vēl pa arābu serveriem gāj spēlēt, tad bija prieks tur kaut ko darīt. Varēja taisīt bāzes, kādas patika, bet, protams, parādīsies tādi petuhi, kas speciāli izkakās bāzi līdz pēdējam un bloķēs zm spawnu. GL & HF un dvj go. 

p.s knejvs pro admins 24/7

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 11m
Redzēts pirms 15 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 22:09
0
post

Jā, vajag un esmu PAR visu, izņemot 

pilnīgi un galīgi to nevajag.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2018. gada 05. februārī, 22:09.
𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 23:31
0
post

ok, bet tikai jailbreak vietā

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 22m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 23:32
1
post

Basebuilder esmu spēlējis savulaik drausmīgi daudz, adminēju vairākos serveros, līdz ar to sarakstīšu, cik nu atceros.

 

Sākumā varēji izskaidrot, kas tas BB par zvēru vispār ir. :D

 

Basebuilder - mods, kurā ir divas komandas: būvētāji un zombiji.

Būvētāju uzdevums ir noteiktā laikā izveidot sev bāzi no kartē pieejamiem materiāliem, lai izdzīvotu visu atlikušo raundu no zombiju uzbrukumiem. Būvētājiem tiek piešķirti ieroči pēc viņu izvēles, kad būvēšanas laiks ir beidzies.

Zombiju uzdevums ir ieņemt visas bāzes un inficēt to iemītniekus. Zombiji tiek palaisti brīvībā, kad būvēšana jau ir beigusies.

Pēc raunda beigām komandas tiek apmainītas vietām.

 

Ar to shopu iesaku nesteigties, jo galvenokārt ar to ir liels pisaks, un daudzi BB izveidot gribētāji visam modam ir atmetuši ar roku, jo nav spējuši ielikt norm /shop.

Modu pavisam OK var spēlēt bez veikala, tas galīgi nav primāri. Vēlāk var ievietot.

 

Sākumam jāizdomā kādu modu bliezt virsū.

BaseBuilder 6.5 mode ir tas labais, uz kura arī tika bāzēti visi pēdējie latviešu serveri. Tomēr, ja gribas izaicinājumu un pačakarēties, ārzemēs ir izplatīts arī BaseBuilder 7.2 mode. Tomēr es par pēdējo teju neko nezinu - gameplay bija tieši tāds pats, kā 6.5 mode. Līdz ar to viss būs kārtībā arī tad, ja tiks izmantots BB 6.5 mode.

 

Īsumā par BB 6.5:

 

1. Katrs raunds sastāv no 3 fāzēm - Build phase (2:30), Prep phase (0:30) un Defend phase (atlikušais raunda laiks).

*Parasti, lai visi CT dabū kārtīgi izšaudīties, raunds tiek iestatīts uz aptuveni 8 minūtēm. Līdz ar to atliek 5min Defend phase, kurā zombiju team tiek palaists brīvībā. Šķiet tāds ilgums bija tajā revenge serverī.

Iesaku: 8:00 raunda laiks.

*Build phase, kurā visi būvē savas bāzes, praktiski visur ir bijis 2:30. Uzskatu, ka ilgāks par 2:30 nav vajadzīgs, bet 2:00 iesācējiem jau ir diezgan skarbs laiks.

Iesaku: 2:30 Build phase laiks.

*Savukārt Prep phase, kurā visi CT atspawnojas pa jaunu, lai ieņemtu bāzes, iekš revenge tika izmests pavisam. Labā lieta šim modam ir, ka netiek uzceltas neieņemamas bāzes. Bez adminiem serverī tā mēdz būt problēma. Tomēr sliktā ir tāda, ka 1) diezgan bieži gadās problēmas ar atspawnošanos - kāds ir vai nu aizbūvējis ciet spawn spotus vai spēlētāji atspawnojas jau esošos būvblokos un 2) 50% spēlētāju nepaspēj aiziet uz savu bāzi pirms viņus apēd zombiji, tāpēc vai nu lec pie citiem komandas biedriem un traucē, vai iziet no servera.

Iesaku: Prep time izņemt ar nosacījumu, ka būs admini, kas izkontrolē neieņemamas bāzes.

*Šim modam diemžēl nav noteikta raundu skaita, bet gan map time. Ir izcili, ja raundu skaits ir pāra skaits. Var gadīties, ka kāda no divām komandām tiek mazāk pie būvēšanas nekā otra komanda, ja raundi iznāk nepāra skaitā. It kā 48min būtu labi, jo tad tiktu izspēlēti 6 raundi. Tajā pašā laikā, ja kādā raundā uzvar Zombiju team, tad sanāk bonusa raunds/-i.

Iesaku: 48min map time.

 

2. Mods zombijiem piedāvā 4 klases - Classic (3000hp, balanced), Speed (2000hp, Speed++), Tanker (4000hp, 200ap, Speed--), Jumper (2500hp, Speed+, Gravity-).

*To Jumperu no revenge servera diezgan ātri izmeta ārā, jo tas serveris parasti bija baigi pilnais, un, ja salasījās 10 jumper zombiji, kas veido tornīšus (boosto viens otru), tad visas gaisa bāzes tika izēstas viens un divi. Tomēr man personīgi nav nekādu iebildumu arī pret šo. Vienā ārzemju serverī redzēju, kur bija šis te "jumper", bet ar manuāli iestatītu tādu pašu gravitāciju, līdz ar to padarot zombija klasi nevērtīgu.

Iesaku: Iekļaut visas zombiju klases, un skatīties uz spēlētāju reakciju par "Jumper" klasi.

 

3. Adminu un spēlētāju BB komandas:

Praktiski vienīgās spēlētājam pieejamās komandas ir "+use" jeb E poga, kas ļauj pārvietot blokus, /guns, kas ļauj izvēlēties ieročus un /class jeb M poga, kas ļauj izvēlēties zombiju klasi.

Tad ir vairākas BB adminu komandas. Taču, lai BB mods būtu spēlējams, vissvarīgākais ir padarīt pieejamu komandu /lock visiem spēlētājiem. Citādi tā skaitās kā adminu komanda. Šī komanda neļauj pārvietot materiālu, uz kuru stāv tavs mērķis. Jo, kad būvētājs ir pārvietojis savu bloku, jebkurš cits to var "nozagt". Lai svešas rokas negramstītos gar tavu bloku, nepieciešams to nofiksēt ar /lock komandu. Ar to pašu komandu bloku var arī atbloķēt. Lock limits parasti ir 10 bloki, bet citur esmu redzējis 12 vai pat 15.

Katram spēlētājam tiek iedota sava krāsa randomā, kā izskatīsies viņu lockotie bloki. Ar komandu /random var uzmainīt nejaušu krāsu, kas nomainās visiem taviem blokiem. Ar komandu /color var nomainīt krāsu, ar kādu turpmāk lockosies tavi bloki. Parasti šīs divas komandas pieejamas visiem spēlētājiem.

Kopumā "BB admina komandas" stāvēja zem M flaga. Tās iekļauj arī bb_bban (ļauj banot no būvēšanas), bb_whois (ļauj izsekot lock krāsu izmantotāju nikus), bb_revive (atdzīvina no jauna jebkuru spēlētāju) un citas komandas. Ar M flagu admins var kustināt blokus arī pēc build time un arī būdams zombijs.

Iesaku: Obligāti jādod pieejas visiem spēlētājiem izmantot /lock (bb_lock, ja izmanto konsuli) komandu, lock limits 10 bloki.

Iesaku: SMS adminiem nedot M flagu, jo ar to var savārīt lielus mēslus.

 

Praktiski daudz maz viss, bet šķiet, ka kaut ko piemirsu. Varu pieminēt, ka šim modam nekādīgi nevar uzlikt HLTV, jo to automātiski iemet kādā komandā, un tas sačakarē spēles gaitu - to ievietot iekš revenge jau tika daudz mēģināts.

Vēl tikai atliek sastādīt noteikumus.

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2018. gada 05. februārī, 23:38.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 06. februārī, 16:12
0
post

Nu priekš nedēļas spēlēšanas var jau, dr vietā.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 43m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2018. gada 06. februārī, 21:14
0
post

It will die after few weeks. ¯_(ツ)_/¯ 

            

Lietotāji skatās šo tēmu: 0