bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
0
0
topic
Jb Main admins
Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 25. martā, 22:18

ThaGeneral kā main admins pat serveri nedarbojās aktivitāte nav liela ir maza. Daudzreiz vienkārši kautko bļaustas pa mikrafonu un ja kāds prasa palīdzību pasaka lai iet meklē internetā neko nepalidzes. Tas kad viņs nepamatoti kiko kad kāds sēž afk serveri. Citreiz apsaukā jauniņos nekādus konkursiņus netaisa + arī gadiņi mazi uz citiem sāk virsū borzīt. Noteikumus arī visus 100% nepārzin.

Manuprāt viņam tas Main Admins nav vajadzīgs pēc rakstura, uzvedības.

 

P.S Šeit es lūdzu izteikties ikvienu kas vēlas kautko pateikt par šo Main Adminu

 

 

 

Palūgšu netaisit TC Jo šeit ir svarīgas ikviena domas par šo adminu

Edgats
Jauniņais
Lucifera dēls
82 atbildes forumā
Online: 17h 41m 33s
Redzēts 14. martā, 03:54
Pievienots, 2014. gada 27. martā, 16:13
0
post

Nu nepatīk man tas General..- Bet kas tad man? Ja Reinis nolēma kā ir labāk - tā arī būs, nav bāzt savu degunu kur nevajag.
Bieži pamanu, ka ieejot pēc ilgiem laikiem JB serverī es atrodu kādu cilvēku kuru man ir nežēlīga vēlēšanās izsist no sliedēm, nenoliegšu, ka uz doto brīdi tas ir General. Kapēc? - Man nepatīk viņa vecums, attieksme un ja labi padomāt vēl kaut ko var atrast. Ilgiem laikiem ejot, iegāju JB serverī un šis mazais mērkaķītis sāka lēkāt pa kokiem un histēriski plātīties, ķip - "uu jaa, es esmu JB Main admins, jaa, klanieties man". Man dikti nepatika moments, kad General plātījās ar adminu, solīdams kaut kādam random spēlētājam acc, ķipa "WOW, KINGS". Pēc idejas, labāk jau lai paliek šis hļupiks, nevis kaut kāds Prometajs. btw. nekā personīga.

(ja izlasīji slēpto ziņojumu - apsveicu, tiki pie cepuma) 

Edit: Ā, jā, bļe..- Nopērc rakstīt, un nevajag atbildēt uz katru postu, nopērc sev cieņu.

Anonimus?
Jauniņais
79 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 2014. gada 06. maijā, 00:15
Pievienots, 2014. gada 27. martā, 18:57
0
post
Godīgi sakot Ģenerālis nav tas, kas ir piemērots priekš main admin. Ja ieietu kāds normāls čalis ( jauniņais ) serverī un būtu tur generālis, diez ko padomātu par komūnu, ja šāds jb main admins. Ar to gribēju pateikt, ka ģenerālim domāšana nav tāda, lai būtu jb main admins, 14 gadi, labi, bet lai balss ir normāla un sakarīgi domā, šajā gadījumā ne viens, ne otrs. Visi tie, kas te piekasās prometajam vēl ir jāaug, jo lasa tik komentārus nevis pašu tēmu. Respect visiem, kas te rakstīja, bet tā ir ka ģenerālis nav piemērots main adminam, varbūt dērētu adminam, ja uzlabosies un sapratīs, ka admin nav privilēģija bet pienākums, tad ģenerāl neviens tevi neapvainos, vnk pārāk augstās domās par sevi.


P.S atvainojos ja saskatījāt kādu kļūdu, neesu pro latvenē.
Maize
Jauniņais
34 atbildes forumā
Online: 15h 42m 47s
Redzēts 2022. gada 27. oktobrī, 14:47
Pievienots, 2014. gada 28. martā, 09:52
0
post

General pilda savus pienākumus ļoti labi ja ir brīži kad stulbības izdara bet kam nekādas?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 10 ( 2592 skatījumi )
BARBARIAN, HSkill, JērsA, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Maize, ANormalStick, ~Evils~, Jogijs, gaz1kkk., Dalī