bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
11
3
topic
#nxoDD2mainČiks
Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 16:59

Sveiki. Mani par Māri sauc, ja nu kāds palaida garām sasveicināšanās topiku. Man nu jau 26. gadi (plak, plak.)

Es slimoju ar atkarībām, viena no tām ir datorspēles. Spēlēju es daudz un bieži, spēlēju dažādas spēles viena no tām ir CS1,6. Forumā jūs mani zināt kā dd2 adminu nu jau kādu laiku(pat iebalsojāt, par ko liels paldies, par 2017. gada labāko adminu). Nesen vēl ieguvu arī war3 admina tiesības, līdz ar to cenšos kādu nekādu, bet tomēr aktivitāti uzturēt abos serveros, paralēli pildot savus admina pienākumus. 
 

Es kick serveros esmu diezgan pasen, vēl no tiem laikiem kad Evils bija draugos ar Čemiju. Jau tad bliezu war3 un pirku sms vipus, un citus pribambasus. 

Vēlāk man nedaudz apriebās war3 un es pamēģināju dd2 serveri, man iepatīkās, aizrāva ranku sistēma + uzzināju, ka ja uztaisi reg nick, tad vēl visādi ieiro un citi bonusi nāk par spēlēšanu, tā nu sākās mana foruma dzīve. Forumā es ne vienmēr esmu tas labākais tēls un piemērs citiem, jo nekad nestāvu klusu, kad redzu kādu stūlbību vai citu lietu, kas man neapmierina, dēļ tā arī bieži verbāli konflikti ar dažiem, kuri ir līdzīgi man. Bet tāds es esmu arī dzīvē, nu ko tur padarīsi. Cenšos līdz pēdējam uzturēt produktīvu diskusiju vienmēr! BET, ja sarunas/konflikta biedrs izvēlās lamāties un mērīties ar virtuālajiem krāniņiem, tā vietā lai būtu konstruktīvs dialogs, nu arī es protu būt ļoti nejauks, lai neteiktu vairāk. 

Toties serveros gan cenšos uzturēt kārtību kāda ir atrunāta serveru noteikumos, arī pats sekoju visiem noteikumiem, un lieku reizi cenšos nevienu netracināt. Kad esmu serverī nešķiroju draugus vai nedraugus, bet cenšos būt objektīvs un skatīties uz visu ar atvērtām acīm. 

Nu tas īsumā par mani, tiem, kuri tik ļoti labi mani nepazīst. 

Vēlos es, lai ar jūsu visu atbalstu, mēs pārliecinātu cien. Čemiju, ka es varētu būt piemērots kandidāts uz dd2 MAIN admina statusu.. zemāk varat droši izteikties, ko domājat šai sakarā.. 

Kāpēc Mani par Mainu? 

Es katru dienu vsmz mapi( lasi - vismaz, dažreiz vairāk, dažreiz mazāk) nospēlēju iekš servera, diezgan labi pārzinu servera ikdienas dzīvi, ar daudziem citiem spēlētājiem man ir izveidojies ļoti labs konktats. Arī ar adminiem. Kā piemēru par to, ka pārzinu servera dzīvi, varu minēt to, ka jau 2 mēnešus atpakaļ teicu, ka nu jau bijušais admins noraujumtu spēlē ar kubiem, bet toreiz nez kāpēc mani neviens, izņemot arrow, neklausīja, bet nu labi vien, ka vsmz tagad viss ir noskaidrojies. 

Teikšu uzreiz, neko kardinālu servera pamatos es mainīt nemaz netaisos, jo serveris pašlaik ir ļoti populārs un labi nokonfigurēts. Būtu diezgan liela atbildība un robs reputācijā, ja nu kas noietu greizi. Bet tā pa sīkumiem, kādu konk. noorganizet(lai gan lielos, iekš foruma tā pat cenšos šad un tad uzrīkot, bet te vairāk domāts par mazajiem, vienas mapes konkursiem), palīdzēt noņemt bišķu slodzi no čemija pleciem, un laicīgi sagatavoties sezonālajiem svētkiem, piemēram uzlikt dāvaniņas uz zsvētkiem un alus bundžiņas uz jāņiem. Protams gribētos arī lielāku teikšanu izskatot ieteikumus serverim(protams viss demokrātiskā ceļā, cerot uz kopsaucēju ar pārējiem komūnas pilsoņiem). Kā arī tagad, kad ir pieņemti vairāki jauni admini, palīdzēt un pakontrolēt viņus, kā savulaik arī man palīdzēja un pamācija. 

Par manu pieredzi..

Tik lielus amatus es nekad neemu ieņēmis, bet šobrīd jūtos, ka man prasītos nedaudz lielāka atbildība iekš komūnas, kā nekā es iekš foruma vidēji ap 3-5h dienā uzturos, dažreiz visas 7h+.. vismaz būtu kaut kā noderīgs, nevis tikai spinus griežot un čatojot :)))

kā admins esmu adminējis daudz un dikti, čīterus protu atšķirt, zinu, esmu ķļūdījies vairākas reizes nepamatoti, bet ir arī labi bani, kā piemēram Sprancis, kuru banoja 5-6 reizes, bez panākumiem, bet tieši manam dēmo beidzot BT noticēja. 

Zemāk pievienošu dd2 status, bet tik gribu atgādināt, ka janvārī biju prom no mājām uz patdsmit dienām, tāpēc tur stipri nolaidās tā aktivitāte, bet tik un tā uzskatu, ka mūsu populārajā serverī bez aktivitātes top20 nav iespējam iekļūt.. nu un nospēlētās stundas jau runā pašas par sevi, ne gluži pirmajā vietā, bet kaut kur priekšgalā jau esmu. (:

GodFathers teica, lai uzrakstu, ka viņš ir the best, vot es arī uzrakstīju. 

Admini, kas mani rekomendē: -kk-, Latvians, ja vajag būs vēl, bet šie abi ar lielākajiem statusiesm, no tiem, kas galvo par mani. 

stati:  http://www.kick.lv/cs/stats/hls…player=1005078

ar cieņu, jūsu en iks 00

Pēdējo reizi rediģēja Dzēsts lietotājs, 2018. gada 16. februārī, 17:04.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 17:00
7
post

es PAR

iepriekš jau par to runājām. Itkā dd2 serverī mainam nebūtu īpaši daudz pienākumu, bet nu par sliktu kas tāds tiešām nevar nākt ka būs kāds kas pieskatīs adminu aktivitāti un uzrīkos katru nedēļu pa kādam konkursam jo tas tomēr ir vispopulārākais cs 1.6 serveris Latvijā.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 16. februārī, 17:05.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 13m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 17:08
0
post

Es izlasīju visu. Tiešām, tici man.

GodFathers teica, lai uzrakstu, ka viņš ir the best, vot es arī uzrakstīju. 

<3

Došu Rec, jo dd2 Main'a sen jau nav un tu esi viens no labākajiem kandidātiem ,kurš varētu pieteikties uz šo nopietno amatu.

Varēsi pieskatīt adminus un viņu aktivitāti. (izņemot mani, ja.) :shlop:

Good luck!

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Omega
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1817 atbildes forumā
Online: 25d 20h 50m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 17:15
1
post

Nxo ir pagaidām vienīgais tā ļoti aktīvais DD2 adminis , kurš on ir pretty much katru dienu , un arī seko līdzi visiem baniem , un palīdz jaunajiem DD2 test admiņiem tāpēc no manis

Rekomendācija

Princess Peach

 

xVeins
Lietotājs
Veins
251 atbildes forumā
Online: 10d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 23. decembrī, 01:36
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 17:40
0
post

(protams viss demokrātiskā ceļā, cerot uz kopsaucēju ar pārējiem komūnas pilsoņiem)

Čista te viss demokrātiskā ceļā :D

REC

LAKIJZ
Jauniņais
103 atbildes forumā
Online: 1d 3h 19m
Redzēts 2021. gada 11. oktobrī, 17:15
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 18:12
1
post

REC, aktīvs un izpalīdzīgs. 

not hns
Lietotājs++
$UICIDAL
1188 atbildes forumā
Online: 78d 19h 58m
Redzēts 2022. gada 04. decembrī, 14:39
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 18:30
1
post

Izpalīdzīgs, uzticams.
Admins, kas uzņemas riskus banojot cilvēkus, kuri ir tikuši atbanoti pirmstam un pierādījis, ka tie tomēr čīto.
Laba aktivitāte.

REC.

Tīrākā demokrātija šeit, piekrītu. (Labāk autoritārisms, kuru vada čemis un es :huehue: )

            

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 18:39
1
post

Ja nemaldos, DD2 mūžam nav bijis main admins. Bija kandidāts gaz1kz, bet nu ripels.

Var jau pamēģināt. Īpaši pēc Tavām dažām idejām ko privāti pastāstīji, domāju būs interesanti.

Aktīvs, atsaucīgs, jebkurā laikā uztaisīs versus ar citiem.

 

 

Rekomendēju.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 18:41
1
post

nu rec,, ko tur vilkt Arni aiz jaičkām

serverī aktīvs un krasavčiks

tad pēc tavā pēdēja konk vispāŗ nav vārdu krasava

ceru ka next konkursi arī būs čotkie, kā mūsu čikeni

 

 

 

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 19:00
1
post

Rec ,viens no aktīvākajiem adminiem iekš dd2(pēc zkill xD) ,kā arī domāju ,pratīsi darīt lietas ko mainam pienākas.

EXIT.-
Lietotājs++
disappointed
1624 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 2023. gada 18. jūlijā, 21:26
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 19:49
2
post

ANTI, vaitad nepietiek ar acc divos serveros ? DD2 ir aktīvi admini kas spēj tikt galā ar visu (tajā skaitā arī tu ) , hns ir diezgan aktīvs un veel daži .

Kas vispār ietilps DD2 MAIN ? Banot tu pašlaik vari , unbannot arī viss kas vajadzīgs.

                                       anyway ,Veiksmi! <3

Pēdējo reizi rediģēja EXIT.-, 2018. gada 16. februārī, 19:50.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 10 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 23:14
2
post

Kāda jēga no DD2 Maina vispār? Tas,ka Tu spēsi tikai kontrolēt dd2 adminu aktivitāti? To pašu var darīt schoKKur-,ko vienmēr ir darijis! Konkursi iekš DD2? Ļoti bieži ir serverī konkursi un dažādi. Ziemassvētkos jau ir dāvanas iekš servera. Par jāņiem labi kaut kas jauns. Vismaz pirms rakstītu par DD2 mainu,sācis iepriekš aktīvi veidot DD2 konkursus,nevis tagad vienkārši pēkšņi uzrīko 50 eur vērtībā konkursu un raksti pieteikumu uz main'u! Ohhh cik nu mēs aktīvs esam forumā,labi tur varu piekrist kaut kas jau mums ir forumā. Bet serverī ? Vecīt pa nedēļu Tu esi savāci faking apmēram 4 stundas http://prntscr.com/ifs0em kas tā par main aktivitāti? Tas ir fufelis galīgākais! Es saprastu Tev būtu tur katru dienu vismaz pa 3-4 stundām kā minimums,bet Tev faking ir tik mazs laiks pavadīts serverī,jo Tu mums esi tik aizņemts cilvēks.Tas pats Tev ir tieši ar WAR3 serveri http://prntscr.com/ifs3y3 
Kur kādi ieteikumi iekš DD2? Kur kaut kas,ko Tu esi izdarijis servera labā(nerunasim par adminēšanu)

Kas Tev tik ļoti spiež tas status? Visi liek REC,pat nekam nesekojot līdzi. Cik Tev jau ir nepamatoti bani?Hmm ļauj padomāt kādus 9 banus varetu savakt. Tu piekasies pie cilvēku nikiem vienkārši bezsakarā. Kā jau toreiz mums bija strīds par manu niku ZANEVAKARKURPIsies,labi Tu tur atradi ka niks cenzē lamuvārdus! Tu man teici,ka ja pasauc ar pilno niku tad uzreiz cenzē. Bet kurš Tev vienmēr raksta pilnu niku serverī?Neviens! Neviens neraksta nekad tos garos nikus. Kā arī pieminēsim nākamo strīdu par niku Glox,kur es tev teicu,ka man cenzē čatā. Kāpēc Tu viņu nebano vai nekicko par nick change?!!?!?! Oi tapēc pastāv tāds čalis kur tur anglijā utt.
Tev tas status baigi spiežās iekš foruma vai gribi kļūt vel varenāks?

Antirekomendācija
Kur jūs cilvēki redzat aktivitāti? Jūs vispār izčekojat pirms rakstat kaut ko?

Domāju Tev labāk būtu uzlabot aktivitāti,uzrīkot kādus pāris konkursiņus,ieteikt kaut ko un tā tālāk.


EDIT: BanTeam esmu jau bijis iepriekš.Visas prasības man bija savāktas,lai pieteiktos uz to statusu!Kāds te sakars ar JB? Ja pieteikums nav uz nekādu JB mainu vai JB adminu! BanTeam pienākums izskatīt sūdzības/apelācijas/reportus par čīteriem! Ko es arī daru! [sak kok nxo]

Es neizsmeju Tavu aktivitāti forumā Tevi vienkārši grūti ar lasīšanu,jo nervi jau pilnas rokas saspiedušas!Un vispār kāds te sakars ar nedēļas nobeigumu,ja Tu tāpat esi savācis tikai 4h pa 1 nedēļu vienā serverī,bet otrā 2x mazak? the fuck? Kur Tu saskaitiji,ka esi savācis 8h katrā serverī pa šo nedēļu!Nu es jau augstāk biju minējis kā kļuvu par bt,bet nu laikam Tev patīk to atkartot vairākkārt!

Nu pēc idejas cik zinu,visiem jaunajiem serveru mainiem,kas vēlējās tur būt sataisija serveri,pat tajā laikā dabuja MAIN statusu kamēr vēl nebija vaļā. Tu te nēesi sen lai zinātu kā te viss notiek.Kāpēc,lai man būtu jāraksta pieteikums uz serveri kuru pats ieteicu atvērt un pats teicu,ka būšu tur servera galvenais. Ka no manis viss garantētais būs! Iesaku iedzīvoties Tev šeit vēl kādus pāris mēnešu vai vairak.

Jā interesanti serverī viņam niks ir Glox nevis Gloks. Tu visiem citiem prātu piss par to,ka viņam niks satur necenzētu leksiku,bet taj laikā Tu pats piesedz savus PUBG draugus. Hmmm kur taisnība? Un te Tu vēl piesakies par DD2 Mainu!

Meeh tici man es varu atbildēt un atbildēt uz Taviem postiem un heitiem! Jo man patīk tāds heiteris kā Tu! 

P.S. - Tevi var novest 1minūtes laikā,ka Tu izpļausi kādus 500 lamuvārdus un puse no tiem būs draudi,ka brauksi sist kā visi mūsu lielie i-neta varoņi. Proti šāds DD2 Mains nav nekam derīgs. Ir labāki kandidāti par Tevi :)

 

See you later <3 :*
 

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2018. gada 18. februārī, 02:04.


Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. februārī, 12:11
1
post

nu atkal kārtējie meli un murgi no krasavicas zii, tātad pa punktiem tev kā taisnā tiesā(btw tas jau sāk palikt apnicīgi).

kāda jēga no 3jiem BT? kāda jēga vispār no stautsiem komūnā, ja viņus nevienam nepiešķir? ir brīva vakance - es izvirzu savu kandidatūru. (šis tavs jautājums 2/10, debīls kā vienmēr).

 

-kk- ir foruma administrātors un JB mains, ja arī viņš kaut ko dara papildus, nenozīmē, ka tas viņam būtu jādara. (atkal, nu pieņemsim 2,5/10, turpinam to pašu debīlismu)

 

ļoti bieži ir konkursi, te nu gan piekritīšu, bet vai būs par sliktu, ja kādas mapes laikā tiks uzrīkots mazais konkurs? Nedomāju. (atkal garām 4/10)

 

Es, kad varu atļauties, veidoju gan foruma konkursus, gan neskaitāmas reizes esmu lūdzis čemijam iespēju novadīt kādu konkrusu, diemžēl bez rezultātiem. Toties tev, lopiņam, kuram reputācija ir melnāka par nēģera pēcpusi, tiek dotas neskaitāmas iespējas PAR KOMŪNAS BUDŽETU, rīkot vienus un tos pašus(varu derēt pat ne tevis izdomātos) konkursus. (btw, tu vakar čatā kliedzi, ka esi izdarījis daudz vairāk komūnas dzīvē nekā es - te es tev piekritīšu, tu te pa 4triem vai cik gadiem esi tik tālu ielīdis visiem anālajā atverē, ka visiem jau bail tevi no turienes vilkt ārā, ja nu nesanāks, ko tad?) Kamēr es visus savus konkursus/foruma spēles cenšos izveidot pēc iespējas oriģinālākus un NO SAVAS KABATAS. Jūti atšķirību? Par to 50 ieruo konkursu, es viņu novadīšu neatkarīgi no statusa iegūšanas vai nē. (nu konkrēts debīlisms nr.3, 1/10). 

 

Tālāk nesapratu vai tu izsmej manu aktivitāti forumā vai nē, jo atkal tavas gramatiskās spējas vnk iespārda, bet nu labi, katrs raksta tā cik nu dieviņš tā prātiņa ir devis.

 

par servera aktivitāti, vēl nedēļa nav noslēgusies, man, darba cilvēkam, kurš strādā 40+ darba stundas nedēļā, ir sakrātas 8h pa abiem serveriem, kuros es esmu admins. Vai tas ir daudz? Nē nav, bet ja ņem vērā manu aktivitāti forumā (vidēji 5h dienā), manu reakciju uz jebkuru calladmin(neatkarīgi no tā vai ir serverī cits admins vai nē), uz kuriem es, lai ko darītu, momentāli cenšos ierasties serverī. Tad uzskatu, ka aktivitāte ir vairāk kā pietiekama, nemaz nerunājot, ka pa pēdējiem 6-8 mēnešiem esmu sakrājis ap 25 nospēlētām dienām, pa abiem serveriem kuros es esmu admins. bļa vecais, tas tev pietiek ar sausu dročilovku katru vakaru, a man vēl ir mīļotā sieviņa, kura arī prasa uzmanību un manu laiku. Bet nekas, es diezgan multifuncionāls, un ja saku, ka tikšu galā ar papildus atbildību komūnas dzīvē, tad tas nozīmē, ka es tikšu galā ar papildas atbildību komūnas dzīve, skaidrs dzeni? Tu labāk pastāsti kā tu par Banteam kļuvi nebūdams admins nevienā serverī un nospēlējot vien smirdīgas 6 dienas iekš jb? nemaz par taviem baniem par kubiem nerunājot.  (nu jūs jau sapratāt.. 2/10)

 

mani ieteikumi:

http://www.kick.lv/forums/topic/11166/dd2/

http://www.kick.lv/forums/topic…lauza-par-dd2/

http://www.kick.lv/forums/topic…kluda-undedam/

+ neskaitāmi lūgumi un strīdi ar čemiju un KK privāti, kā piemēram - mēnesi cīnijos, lai ieliek noteikumos, to ka ar necenzētiem nickname serverī spēlēt aizliegts, un zini ko? NOTEIKUMS IR IELIKTS 

nezinu ko tu vēl īsti no manis gaidi, gan jau vnk papļurkstēt pļurkstēšanas pēc vajag. (0/10, dibils dibilovičs).

 

Kas tev daļas gar to, kas man spiež vai nespiež? tu uz sevi no sākuma paskaties muģila, tu vēl pat atvēris to savu BB nebija, kad TS3 prasīji -kk-, lai liek tev to mainu, bez pieteikumiem, nospēlētām stundām, apsolītajiem būstiem u.t.t. 

es laikam atkārtošos, bet tomēr - IR BRĪVA VAKANCE, ES IZVIRZU SAVU KANDIDATŪRU, neko sliktu tajā neredzu un nekad neredzēšu. (0/10, var sākt just, ka nu jau džekam pavisam aprtūcies argumentu un sāk dzīt muiņu). 

 

Par maniem nepamatotajiem baniem.. hahah

nu cik man ir banu aktīvu? nez, neesmu skaitījis, pieņemsim ka apmēram 150.. nu cik nepamatotu sūdzību 5-7?? no kurām vienam steamed playerim scrēēnos bija awp crosschair, un banu samazināja uz nedēļu, vēl divas reizes banoju spranci, bet BT nolēma, ka momentu par maz un tik trešajā reizē viņu nobanoja. un jā kādas 2-3 sūdzības, kur es reāli kļūdijos, bet UZREIZ MOMENTĀLI ATVAINOJOS.  (nu te nav ko teikt pat.. -5/10). 

 

par tavu tautumeitu tev jau visu izskaidroja, bans bija pamatots - reku pierādījums:

http://www.kick.lv/forums/topic…-adminu-nxo-1/ vēlreiz šitam murgam es ar tevi dalbariku cauri netaisos iet (-10/10, dolbis vnk dolbis). 

 

Par gloksu? wuuuuuuuuut? Tu ko man piedāvā nobanot gloksu par to, ka viņa nicks tulkojumā no angļu valodas ir pusautomātiskā pistole GLOKS?

ZII tu ar galvu draudzējies pirms raksti šīs stulbības? es nez ko man komentēt te, nu vnk woow vecais, you made it. 

 

par to statusu tu jau atkārtojies, un vari dorši lasīt augstāk.

 

konkursus es kā rīkoju, pats, bez administrācijas palīdzības, tā arī rīkošu, neskatoties uz kkādiem statusiem. statusu es vēlos, jo uzskatu, ka esmu labs kandidāts + ir šadas tādas idejas, ko vēlētos realizēt un tādejādi uzlabot servera dzīvi. 

 

kopumā ņemot tavu ļoti subjektīvo kritiku, varu tev pateikt, ka nekas vairāk par pliku, neargumentētu heitu tas nav, un diezvai kaut vienu vārdu es ņemšu par pilnu. zī tu esi maziņš egocentrisks, varu alkstošs personāžs, kuram tas lielais egoisms traucē saredzēt visu bildi skaidri un gaiši, es tevi kārtējo reizi izsmērēju pa visu tualetes papīra rulli un noskaloju tur, kur tev vieta. bet droši nāc vien ārā no tā klozet poda, jo mani vēl pāris roundiem noteikti pietiks.

round.

ar cieņu jūsu en iks 00

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Dzēsts lietotājs, 2018. gada 17. februārī, 12:23.
Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts Vakar, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. februārī, 12:28
0
post

ANTI. Jo:

1. Nepamatoti bani entie

2. Piesienas par visiem sīkumiem

3. Nu nekādi nespēj uztvert kritiku un atbildi ar saviem jēlajiem tekstiem cenšoties izlocīties (pat šeit)

4. Es teicu ka man ir vienalga par šito pieteikumu, bet beidzot kāds ir ielicis anti tapēc man ari sagribējās

5. Aktivitāte serverī kā mainam - 0, pat kā plikam adminam nekas jēdzīgs tur nesanāk

6. Attiecīgo amatu nēesi pelnijis jo neko jēdzīgu serverī nēesi ne rīkojis ne darījis, kā tikai pliki admininējis un nepamatoti banojis. 1 Konkurss ou bī dēm... tad jau te dažiem bija jābūt chemija vietā

7.  Nesaskatu jēgu vispār no maina iekš dd2 serveri, viss tiek kontrolēts by KK!!!

8. Es teicu ka man ir daudz iemesli un daudz paskaidrojumi, Knejvs 50% izskaidroja, tapec es otru pusi neskaidrošu

 

ANTI-BĀNĪTIS

 

 

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. februārī, 13:37
0
post

Rakstīšu īsi, nebūs gari teksti kā jums. Sen neviens nav uzdrošinājies rakstīt par mainu, jo kārtējo reizi visi uzreiz uzbliež heitu. Pret šo personu nekas slikts nav... Būs arī mains beidzot DD2... kā arī viņš neko īpašu jaunu tur nevarēs izdarīt. Ja adminus pieskatīja -KK-  tad tagad mazāk čakars viņam. Mazi nepatiesi bani, meh... Pēc uzvedības esi okej.

 No manis rec.

Image result for Unicorn Gif signature

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts 2022. gada 07. jūlijā, 23:14
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. februārī, 13:49
0
post

es rec, ja tiek noņemts war3 acc,jo tad varēsi pilnībā pievērsties dd2. :)

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 20. februārī, 17:45
0
post

Pieņemts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0