bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
1
topic
Chaaau no Daryl
daryl
Lietotājs
ZM Monstrs
Kevushkaa
1199 atbildes forumā
Online: 38d 14h 23m
Redzēts 12. aprīlī, 19:05
Pievienots, 2018. gada 15. februārī, 22:40

Sveiki Kickieši !

Mani ,sauc Kevins. Diez vai bieži dzirdat tādu vārdu , bieži mani sauc par  K.Makalisteru tiešām plz Nesauciet mani tā :D.

Ja ļoti vjg protams varu iedot savu Ig profilu .

Pašlaik man ir 17 gadi! Pēc pāris mēnešiem jau 18 ! :)

Mans hobijs: Katru darbdienas vakaru iet uz Sporta zāli , Spēlēt hokeju, volejbolu, braukt ar mocīti .

Brīvajā laikā protams ka esmu Kickā un ja sanāk ar draugiem uzraujam kāršu partiju.

Es esmu bijis Zviedrijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Itālijā,Polijā un Šveicē. 

Spēlēju cs.1.6 kopš tik pat kā 10 gadiem. Daudz spēlēju gungame un war3 serveros agrāk. Tā nu pa šiem gadiem cs tikpat kā izmiris es atradu Kick war3 serveri un kad iepazinos ar citiem spēlētajiem izlēmu šeit palikt uz ilgāku laiku. 

Vienreiz ar čomu braucām ar Automātisko divātā pa lauku ceļiem, Tā kārtigi uz  80 raujam driftiņā . Ieraugam tālāk mazu padubļainu celiņu pa kuru tikt atpakaļ uz Asfalt, tā kā abi safanojušies pis tik taisni :D še tev nogrimstam . Mēģinam izstumt mašīnu a nekā ,motors sāk kūpēt , nu tad neko čoms zvana sencim lai brauc pakaļ un izvelk ārā , beigu beigās izvilka un viss kārtībā . Draugs no senča šis brāzien ar nedabūj , tajā paša vakarā jau atkal brauc :D

Esmu protams pieklājīgs  Nenoliedzami kautrīgs bet ja iepazīst mani tad esmu diezgan jautrs :)

Esmu šeit  kopš no 2017 .gada! 

Novēlu visiem. Būt pozitīviem dzīvē! Un Izbaudat jaunību  !

 

 

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 14:36
0
post

Hay :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0