bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
6
1
topic
Čau no iFamous.
iFamous
Lietotājs
F*** Me I'm Famous
1367 atbildes forumā
Online: 30d 10h 21m
Redzēts 2023. gada 19. decembrī, 19:43
Pievienots, 2018. gada 18. februārī, 17:29

Sveicināti Kick lietotāji, tātād īsumā pastāstīšu par sevi, negribas baigi plaši rakstīt, jo tāpat visu līdz galam lielākā daļa neizlasa. :D

 Par mani:

Tātād sāksim ar to kā mani sauc un, kas es tāds esmu. Mans vārds ir Niks. Nesen jautāju vecākiem kāpēc tieši tāds vārds? Kāpēc ne Pēteris vai Jānis, jeb kāds cits parasts latvisks vārds. Atbilde bija diezgan vienkārša, bet tajā pašā laikā arī diezgan interesanta. Tātad manu vārdu izvēlējās Tētis, jo viņa labākajam draugam tā sauca dēlu. Kurš kādreizējos krievu laikos bija diezgan ietekmīgs cilvēks, protams ne tajā labākajā veidā. Labi ko tur daudz par mana vārda rašanos, tāpat daudziem tas neinteresē. Esmu 22 gadus jauns, neuzskatu, ka tas ir daudz tāpēc arī rakstu jauns. Pašlaik dzīvoju Anglijā(United Kingdom) Southportā Diezgan skaista pilsēta tieši pie jūras. Pārvācos šeit dzīvot divus gadus atpakaļ. Stāsts par atbraukšanu šeit ir visai interesants. Pirms diviem gadiem iestājus augstskolā mācījos tur par datortehniķi jeb tā saucamo IT speciālistu. Nomācījos tur veselu mēnesi līdz sapratu, ka augstākā matemātika nav priekš manis. Un tad vienā parastā sestdienā pie glāzītes grādīgā ar draugiem izlēmām, ka man nav jēgas tur vairs palikt mācīties, jo negribēju mocīt sevi un pēc neilga laiciņa jau attapos jau Anglijā. Mani hobiji, jeb brīvā laika pavadīšana. Kādu laiciņu atpakaļ diezgan bieži , gandrīz katras brīvdienas braucu spēlēt volejbolu(pludmales) bet uz doto momentu ārā nav pārāk silts laiks tāpēc arī pagaidām ir vairāk brīvais laiks brīvdienās ko varu pavadīt ar draugiem jeb vienkārši pie datora, tāpēc arī izlēmu iegriesties šeit. Pēc būtības man sanāk diezgan maz brīvā laika, jo darba dienās esmu mājās diezgan vēlu un tad jau vairs negribas neko īpaši darīt, bet tas protams kā kuru reizi. Patīk arī ļoti ceļot esmu bijis daudzās valstīs un apskatījis daudz ko jaunu un neredzētu, esmu iepazinis arī daudz kūltūru un paradumus no citām valstīm. Vislabākās atmiņas ir no ceļojuma uz Maltu, varētu teikt, ka tas īsti nebija tikai ceļojums, jo mēs tur devāmies caur Erasmus programmu kurā ietilpst arī prakses darbi. Par kick portālu uzzināju jau sen sen atpakaļ kādreiz šeit biju spēlējis, bet tas jau bija pāris gadus atpakaļ, drošvien mani tāpat neatcerētos, ja nosauktu savu veco ingame nickname.

 Ingame:

Mans nickaname iekš spēlēm ir iFamous. esmu spēlējis arī caur nickaname Sexerits, bet šo nickaname lietoju kad man bija vienpadsmit gadi, diezgan labs laiciņš atpakaļ. Tagad atceroties kā tas nickname radās paliek pat kauns :D Protams spēlēju arī citas spēles, bet pagaidām spēlēju tikai Cs/TF2/MC/Lineage2 agrāk protams bija vairāk brīvā laika tad arī spēlēju daudz citas spēles. Kādreiz adminēju diezgan populāros Minecraft un cs 1.6 serveros , varbūt pēc nickaname kāds mani atcerēsies. Esmu piedalījies arī cs 1.6 turnīrā kurš norisinājās Dobelē, ja nemaldos, bet tas jau kādus 9 gadus atpakaļ kad vēl biju maziņš puika un vairāk par datoru un sūdu vārīšanu nekas vairāk neinteresēja. :D

Tas nu īsumā viss par mani, bija slinkums vairāk izpausties, paldies, ka izlasījāt jauku jums dienu kickieši.

Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 12m
Redzēts pirms 13 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 20. februārī, 11:07
0
post

Čemijs slinks, nevar izlasīt, es gan pacentos , tik tagad saņēmos pateikt "čau" xD

Par to CEPGEY PRO neklausies ko viņš saka, viņam uzmanības trūkums, piekasās visiem. xD Esmu vienīgais Statusņiks šeit, man pat tāds statuss, yoyoyo

Bet nu  čau un lai veicas kickā.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 4 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 00:59
0
post

Čau vecīt


ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 14:47
0
post

Hay my friend. :D

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 15:48
0
post

zdarova

 

 

 

kodpuv
Jauniņais
95 atbildes forumā
Online: 1d 18h 44m
Redzēts 2022. gada 17. septembrī, 16:58
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 16:13
0
post

Īsi un konkrēti, man patika tavs raksts. Čau. :)

Omega
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1816 atbildes forumā
Online: 25d 20h 24m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2018. gada 23. februārī, 22:52
0
post

Sveiki :)

PP

Fēnikss
Lietotājs
2402 atbildes forumā
Online: 32d 8h 32m
Redzēts pirms 16 stundām
Pievienots, 2018. gada 23. februārī, 22:53
0
post

sveiki!

Ghost Rider First Transformation. on Make a GIF

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
921 atbildes forumā
Online: 44d 12h 19m
Redzēts 26. martā, 22:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. februārī, 23:04
0
post

Sveiks.

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2018. gada 24. februārī, 13:54
0
post

Sveicināts!

KaJJKa
Lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 3d 19h 30m
Redzēts 2021. gada 29. aprīlī, 14:02
Pievienots, 2018. gada 24. februārī, 14:11
0
post

Chau. 

Animated GIF

Kaapurinsh
Lietotājs
RUPEKLIS
50 atbildes forumā
Online: 2d 12h 8m
Redzēts 2023. gada 23. septembrī, 12:17
Pievienots, 2018. gada 24. februārī, 16:34
0
post

Insane tev tā sasveicināšanās , vismaz kautko uzrakstiji xD

Sveiks , esam jau tikušies zmā , lāga zēns .;)

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7269 atbildes forumā
Online: 198d 18h 52m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2018. gada 24. februārī, 17:06
0
post

Cau

Lietotāji skatās šo tēmu: 0