bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
10
4
topic
Kalvix @BanTeam
Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
923 atbildes forumā
Online: 44d 12h 40m
Redzēts Vakar, 22:41
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 13:33

* Minimums 16 gadi +

* Minimums cs pieredzei 5 gadi +

* Jābūt bijušam adminam/banteam vairākos serveros/projektos +

* Jābūt regulārai aktivitātei forumā +

* Jābūt reģistrētam vismaz 2 nedēļas forumā +

* Tev ir jābūt skillotam - labi jāmāk šaut, un jāmāk atšķirt īstu skilu no cheatiem +

* Tev ir jāzin visus cheatu veidus +

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) +/-

* Jābūt vajadzībai pēc banteam forumā ( ka šobrīdējie netiktu galā ) +

* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam  DJ Тесто  👟lolwut?🔞

 

 

* Tavs cs nicks: Kalvix

* Tavs vecums: 24

* Cik ilgi spēlē cs un cik daudz, sasniegumi: +- 8 gadi

* Serveri/projekti kuros esi bijis admins/banteam un ilgums (bez reklāmas): (piemērs: kick pub admins - 2 mēnešus) - Viss spilgtāk atmiņā ir matrica , esmu adminējis un bijis BanTeam visādos projektos , bet tie ir gadi nu jau 4-5 atpakaļ ,jo kad manā dzīvē pārādijās mana meitiņa , cs pārtraucu spēlēt  uz diezgan pailgu laiku un tiešām vairs neatceros nosaukumus projektiem , bet pieredze ir pietiekami liela.

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs banteam? Pavadot laiku forumā redzu ļoti daudz sūdzību un banu apelāciju , gribu palīdzēt cilvēkiem atvieglot dzīvi un ātrāk izskatīt sūdzības un apelācijas.

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Tieši mani? Laikam jau tāpēc ,kad man ir diezgan daudz brīva laika , un pavadu diezgan daudz laiku forumā. Uz doto brīdi esmu UK , darbā ir labs darba grafiks un ir brīvais laiks ko pavadīt pie pc.

Domāju kad vēl viens palīgs nenāks par sliktu un lietas ies ātrāk uz priekšu.

Gl

Gloks
skatās forumu
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 4h 28m
Redzēts pirms 25 sekundēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 13:41
2
post

Rekomendeju

Isti kopa ar tevi nav sanacis spelet , bet cik saprotu  proti atskirt kas ir kas 

Foruma esi daudz manits un neliecies no lecigajiem un ir galvva uz pleciem 

 

 

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 13:42
1
post

sivēns galīgi aizelsies, tpc noderēs palīdzība, rec

Xtcent
V.I.P.
Lietotājs
Sertificēts Mērglis
Above all
1397 atbildes forumā
Online: 66d 3h 41m
Redzēts 9. aprīlī, 17:28
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 13:52
9
post

ANTI , kāpēc? paskaidrošu arī savu viedokli.

Skaitot kā forumā esi reģistrējies no 2017 gada 11 aprīļa, un online pavadītājs laiks ir tikai 4 dienas. Tas nozīmē kā pats spīdošākais šim amatam neesi. Tas pats protams ar postiem kuru ir pamaz, līdz ar to neizskatās ka sekotu līdzi forumā notiekošajam.

Pēdējo reizi rediģēja Xtcent, 2018. gada 27. martā, 15:18.
daryl
Lietotājs
ZM Monstrs
Kevushkaa
1199 atbildes forumā
Online: 38d 14h 23m
Redzēts 12. aprīlī, 19:05
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 14:30
2
post

REC

Labs admins.Izpalīdzīgs un apzinās noteikumus. 

Laauriinaa
V.I.P.
Meitene zeltene
satan`s angel
3326 atbildes forumā
Online: 123d 0h 15m
Redzēts Vakar, 11:12
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 14:46
2
post

REC!!! 

Puisis daudz laika pavada serveros un arī forumā bieži ir sastopams, protams CSDM aktivitāti varētu uzlabot, bet viņš savu aktivitāti dala par vairākiem serveriem, nevis tikai sēž vienā visu laiku, jo redz tajā ir admina status.  BT palīgi vienmēr noderēs. Pēdējā laikā bieži redzu, ka BT saka, ka viņiem nav laika vai apnicis tas, ka viņiem neliek mieru un visu laiku bļauj lai izskata sūdzības un arī ka ir diezgan daudz darba, tādēļ nenāktu par sliktu ja būtu vel kāds kas palīdz :yn:

Par to ko xtcents teica, tas ka cilvēks nesēž 24/7 forumā un bezjēdzīgi nespamo topikos un nekrāj postus nenozīmē, ka viņš neder šim amatam. Cik zinu tad kā admins viņš ir labs un arī nav bijušas īsti sūdzības par viņu, kā adminam. 

Tiem kas saka ka kļūdijies ar baigi daudz baniem, cik redzu tad tikai divi ir bijuši kļūdaini, bet iespējams par pārējiem vnk nav neviens sūdzējies, neko jau nevar zināt. Vienīgais ko varu pateikt par baniem, ka diezgan maz viņi ir mēneša laikā, lai gan CSDM nevarētu nosaukt par to populārāko serveri un plus vel tas, ka Kalvix pats teica, ka ir pārvācies tādēļ šomēnes nav bijis tik daudz laika ko veltīt kā gribētos.

Pēdējo reizi rediģēja Laauriinaa, 2018. gada 28. martā, 09:03.

h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 14:58
4
post

ANTI     Kapec? Cik zinu banTeam ir jaasez fourma un jaizskata sudzibas un jabut aktiviem fourma kas tagad pietruukst banteamam. 
<c> "Pavadu diezgan daudz laika fourma".  Tev ir 4d un 16h tas ir parak maz.Ja tu taisisi atmazku ka kip ir dziive n shit, tas ir tavas problemas,ja tev ir dzive tad kapec iet par BT ja max fourma nosedi kkadas 1-2h ? Cik skatos katra apelacija tiek ik pec 30min taisita. Tu reali neatskirsies no tagadejiem BANTEAM.Pa nedelu tevi fourma esmu redzejis max 2-3dienas.Serveri kura tu spele tev knapi pa 1-2h ir nosedets.
+Piekritishu ari xtcentam,bet ko jau mans teiktais daris,ja jau no schoKKura ir Rec,tad jau garantets Amats tbh>

 

Rekur ir knave a.k.a mazgadigais teiktais:

 Kāds Tev BanTeam vecīt? Tu netiec galā pat ar CSDM servera aktivitāti - http://prntscr.com/ix0aj3
Paskaties kādas Tev pēdējās aktivitātes iekš foruma http://prntscr.com/ix0b5d Ar to es nosaku,ka forumā Tu vispār neesi aktīvs,kur nu vēl būsi ar banteam statusu. Reāli vecīt tevi forumā vispār nevar redzēt.
Zini ir daudz daudz labāki kandidāti par Tevi! Labs banteam's no sākuma aktīvi uzturētos forumā nevis ik pēc 10dienām ienāk kaut ko iepirž topikā un atkal pazūd un tad atskrien un raksta topiku uz banteam.
Pilnīgi un galīgi garām tad jau labāk es dodu glokam rekomendāciju nekā Tev. 

ANTIREKOMENDĀCIJA!
 

Pēdējo reizi rediģēja h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, 2018. gada 27. martā, 14:59.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3436 atbildes forumā
Online: 131d 2h 26m
Redzēts Vakar, 14:28
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 15:08
2
post

Rec, bantīmam ir smaga aktivitāte, nepieciešami papildinājumi.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 2h 5m
Redzēts Vakar, 21:44
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 19:08
3
post

Par, aktivitāte nav tā labākā, bet kāpēc gan nedot iespēju, un lai pierāda ka to uzlabos

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 27. martā, 19:08.

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
923 atbildes forumā
Online: 44d 12h 40m
Redzēts Vakar, 22:41
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 19:21
1
post

Negribēju neko rakstīt , bet par aktivitāti: 17 martā atlidoju uz UK atpakaļ ,tik uz citu pilsētu kamēr iekārtojos un savedu lietas kartībā biju mazāk aktīvs.

Kaapurinsh
Lietotājs
RUPEKLIS
50 atbildes forumā
Online: 2d 12h 8m
Redzēts 2023. gada 23. septembrī, 12:17
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 19:39
2
post

Ko jūs tur nīdat par neaktivitāti čalim reālas lietas bija jaizdara , ko jūs vēl pīkstat par to , ka maz dienu forumā pavadīts , čalim nav jāsēž forumā bezjēdzīgi , viņš ir CSDM admins viņam tur arī tākā jātrodās ne ?

Par to kā jūs pīkstiet ka maz dienu pavadīts pie foruma , tad ir tādi cilvēki kam labāk patīk spēlēt nekā tupi rakstīt forumā čatā vislaik kautko , ja serverī viņš ir admins tad labāk tur pavadīt laiku nekā forumā bez nekāda statusa , tagad būs status tad arī sēdēs tajā forumā un čekos visu , statusu arī var vienmēr atņemt , nebūs aktīvs nedarīs savu darbu , NOŅEMS.

PAR , šitiem banteam vajag palīdzību , cik redzu ļoti daudz apelāciju rakstītāju ir , un bieži tās netiek izskatītas laikā , tāpēc noderēs lieka rokas , kas to palīdzēs .

Pēdējo reizi rediģēja Kaapurinsh, 2018. gada 27. martā, 19:44.
eshebezhe
Jauniņais
24 atbildes forumā
Online: 8d 11h 35m
Redzēts 2018. gada 17. jūlijā, 17:52
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 19:58
0
post

nekas personisks pret tevi, bet tev pusotra mēneša laikā no 11 csdm baniem 2 ir bijuši nepatiesi (potenciāli 3, jo cilvēks nemācēja skrīnus ielikt), kas ir aptuveni katrs piektais bans nepatiess.. un redzot, kāds struggle ir esošajamiem dd2 adminiem ar čīteru ķeršanu, tad nedomāju, ka tev veiksies daudz labāk, tāpec sliecos vairāk uz to, ka neatbalstu.

lai vai kā, izskatās, ka tevi pieņems tāpat.. lai veicas :)

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 20:26
2
post

neesi no asākajiem instrumentiem šķūnī,bt aktivitāte ir ļoti zema,negaidu neko īpašu no tevis.

pārāk vāja foruma (kopējā) aktivitāte, kā arī daudz nepatiesu banu, kas vedina domāt ka par piecu gadu pieredzi tu melo

anti

 

bet tākā sarkanie šajā komūnā dala statusus kā konfektes,tad jau kritīsi žēlastībā.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2018. gada 27. martā, 20:39.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 21:10
1
post

Palasiju komentarus, izlasiju visvairak to, ka ja rekomendacija no -KK- tad dabusi statusu..

Nezinu, neticu pagaidam.

No manis buutu anti, ja BT buutu normali. Tomer BT noder jebkura palidziba.. Kapec gan neiedot iespeju. REC. Viens- uzlabo aktivitati ... Otrais - nedari suudus.

Image result for Unicorn Gif signature

h2o
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 38d 13h 1m
Redzēts 2023. gada 08. oktobrī, 12:33
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 21:29
0
post

Anti. Человек расматривающий апеляции должен быть очень опытным, у тебя етого опыта вообще нету.Должен быить сдержаным и адекватным,а ты таким не являешся.Посмотрите на его количество банов за читы,их за месяц практически не было ( за 24 дня 1 бан) и  при его активнасти.Изпользует админа в своих целях,играя по начам по 5-8 раз в аим мапу.

 

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 22:15
2
post

Rec, kapēc gan ne. Banteam jau nav jāsēž visu laiku on. Ielien kādas 2 3 reizes dienā on un viss.

Un ja jau nedarši ka vājag, vai taisīs sūdus, tad noņems, kur problema ? 

 

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. martā, 22:52
0
post

Jau pašā sākumā, kad lasīju Tavu pieteikumu, zināju, ka būšu pret un izlasot visus komentārus, mans viedoklis tā īsti nemaz nemainījās.
Jā, es varu piekrist Kāpura rakstītajam, ka Tev ir statuss serverī un Tev serverī būtu jāuzturas vairāk kā forumā (jo spēļu pasaule ir pilna ar čīteriem, bū), taču apskatoties statistiku, nav jābūt baigajam matemātiķim, lai aprēķinātu, ka vidēji, mēneša laikā, Tu serverī dienā esi orientējoši četrdesmit piecas minūtes. Kāpēc man ir sajūta, ka tas ir nedaudz par maz? Nē, nu, varbūt es kļūdos, ka tas laiks ir par īsu, bet tad, ja Tu saki, ka Tev ir pietiekami daudz brīvā laika, kāpēc Tu neesi tā baigi manāms forumā? Jo tieši šāda iemesla dēļ man joprojām ir jautājums, kas Tu īsti esi? Respektīvi, jā, esmu Tevi redzējusi ganāmies pa forumu, taču neesmu redzējusi, ka Tu iesaistītos sarunās vai vispār ar kādu baigi komunicētu. Tas arī nešķiet pareizi.
Ja cilvēkiem, kas saka, ka Tu esi nokļūdījies ar vairākiem baniem, ir taisnība, tad arī man nešķiet, ka Tev ir tik liela pieredze, cik Tu saki. Zinu, jau zinu, ka kļūdīties ir cilvēcīgi, taču tādā gadījumā nevajag lekt augstāk par savu pēcpusi, ja tomēr viss nav tik rožaini.

Joprojām savas domas neesmu mainījusi un saku, ka esmu PRET.

not hns
Lietotājs++
$UICIDAL
1188 atbildes forumā
Online: 78d 19h 58m
Redzēts 2022. gada 04. decembrī, 14:39
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. martā, 17:45
2
post

 Kā jau daudzi pieminēja, aktivitāte serveros nav nemaz izcila, vismaz to būtu sakārtojis, bet tu jau tiecies pie BanTeam? Kāda jēga tev no banteam ar 4d online pavadītu laiku, kad ienāc online parasti redzu tev griežam spinus vai arī iepeistojot kādā "spam topikā."

 Problēmas ar dzīvi? Who the fuck cares about your life? Pats vainīgs, ka raksti pašreiz, ja zini, ka aktivitāte iesūkā. Būtu aktivitāti uzcēlis vismaz 2h dienā kādas 2nedēļas un tad rakstījis pietiekumu. Redzu, ka esi dabūjis rec no Lolwuta un KK, gan jau garantēts bt tā dēļ.

Nezinu vai esi ielidis kaut kur vai kā, bet skatos, ka pat chemis nedod normālu rec, vnk kkadu, lai būtu... Tas mazsvarīgi, bet tas tā dīvaini zinot, ka čemis vienmēr ir licis Rec ar normāliem pamatojumiem.
 
Iesaku rakstīt vēlāk, kad būsi aktivitāti daudz vairāk uzlabojis. Manās acīs neesi izpēlnījies BT ar tik maz online laiku. Vēl skatos, ka nemaz neesi tik labs admins, ja no 10 baniem 2 nepamatoti, ja tu šādi turpināsi kad saņemsi bt, tad nebūs jauki. ):

 Nepiedod, neatvaino, ANTI.

Pēdējo reizi rediģēja not hns, 2018. gada 28. martā, 17:52.

            

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
923 atbildes forumā
Online: 44d 12h 40m
Redzēts Vakar, 22:41
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. martā, 18:09
1
post

Ja jau runājam par online laiku:

http://prntscr.com/ixlfa6">http://prntscr.com/ixlfa6

http://prntscr.com/ixlgb0">http://prntscr.com/ixlgb0

Nodotie:

Numur 1 , Numur 2 , Numur 3 , Numur 4 , Numur 5 , Numur 6 , Numur 7 , Numur 8 , Numur 9 , Numur 10 , Numur 11 , Numur 12

Banotie:

http://prntscr.com/ixlqu6">http://prntscr.com/ixlqu6

Kopā 22 bani , no tiem 2 nepatiesi abi uz h2o , jo admins spēlēja ar fake nikiem un izprovicēja mani ,es uzķēros.

Esošajam BanTeam knjevs ir nepatiesu banu , šeit jau vairs nav runa par amatu , bet haters gonna hate!

 

Pēdējo reizi rediģēja Kalvix, 2018. gada 28. martā, 18:32.

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2018. gada 28. martā, 18:31
0
post

kalvix ir labs cilveks

Go0dFather
Lietotājs
720 atbildes forumā
Online: 31d 4h 55m
Redzēts 2023. gada 31. martā, 10:52
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. martā, 18:54
0
post

Ja pats Juties tam gatavs un apzinies darba daudzumu,tad pameginat var! Jo pa weekendiem aktivitate tomer visiem ir mazaka,bus par vienu daritaju vairak. 

Zel,ka neesmu tevi dd2 manijis,par skilu nemaku teikt. 

REC!

P.s Cik atri var uzlikt,tikpat atri var nonemt. Lai jau tiek :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0