bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
10
0
topic
JB Updeits
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. aprīlī, 21:18

Pēc reseta šonedēļ būs sekojoši updeiti. ( reseta precizs laiks būs rakstīts twitera un jaunumu rakstā )

 

1. REKSIS
- vadošajam CT cietuma dienā iedosies sunis. Ar T ( spray pogu ) var atvert menu un sho suni kontrolet, sunim ir 500 hp un vins skrien mazliet atrak ka cilveks. Sunim par likt skriet uz noteiktu vietu, gan ari sekot vai kadam uzbruk. Sunis perfekti noder lai varetu atrast pedejo teroru kurs kaut kur slepjas.
2. Elektrošoks v2
- tika atrasta un izmantota un salabota pilnigi unikāla sistēma lai ierčiem varētu mainīt slotus. Apsargiem cietuma dienā atkal būs standarta nazis, BET tagad ar pogu "6" var paņemt elektrošoka ieroci ar 11 lodēm, ar šo ieroci var nenodarot damage apstādīnāt jebkuru teroristu uz 10 sekundēm ja tam trāpa, arī tālās distancēs.
3. CT ir iespēja ieslēgt trauksmi ar /lock komandu
- šī trauksme nobloķē gunroom durvis. Šo drīkst iedarbināt tikai kad ir droši zināms ka ir izmucis kāds terorists.
4. zombiju dienā ar G ( drop ) pogu zombijs var katras 5 sekundes lielā ātrumā lekt uz priekšu.
5. no admin komandas /aday izņemtas liekās dienas
6. speciala CT komanda - /games ar kuru var ieslegt noteiktu "spēli" - piemēram hns vai kameru diena, un tas tad rādās labājā sanā lai spēlētāji kuri pievienojās vēlāk redzētu kas šobrīd notiek.
7. lamuvārdu filtrs strādā arī uz bandas čatu
8. vadošajam apsargam apkārt ir balta krāsa lai varētu saprast kurš CT šobrīd vada.
9. Bandu uzlabojumiem tagad var būt vairāk kā 10 līmeņi.
10. Medību un kara dienā uzreiz kā to izvēlas atveras durvis, bet pirmās 10 sekundes nevar neviens nevienu ievainot.
11. admin komanda amx_respawn @ALL lai atdzivinatu uzreiz visus
12. ja nebija ct tad nevareja zagt viens no otra, bet ja ct izgaja round sakuma tad lidz round beigam vareja viens otram zagt. izlabots.
13. Kad nav ct tad ir nevis pamiera diena, bet gan "freeday diena", tikai šajā dienā atdzīvojas ja nomirst.
14. Izlabots bags ka mapes sakuma dazreiz pirmajās sakundes civēki sāka duelēties vēl pirms citi paspēja pievienoties.
15. Katru fundienu var paņemt tikai 2 reizes pa karti, balsošanas menu arī ir redzams cik reizes jau tika paņemtas citas dienas.
16. Palielināti naudas attalgojumi par kiliem.
17. Terori vairak nevar izskriet arpus kameram. Palielināts freezetime
18. Mateimātiskie vienādojumi padarīti mazliet īsāki
19. Tautasbumbu duelī pirmās 5 sekundes salabota nemirstība
20. vipiem cīgas dodas reizi 25 minūtēs.
21. Mazliet pārvietoti teksti kuri rādas centrā virs ekrāna lai tie retāk būtu viens virs otra.
22. Var novērtēt kārtes un izvēloties nākamo karti var redzēt kā to ir citi vērtējuši
23. Izlabots bags ar cepurēm un modeļiem ka tas dažreiz mistiski pazuda.

24. Zombijiem jauni skini
25. Pāris jauni dueļu veidi, un izņemti pāris kuri nekad netika lietoti
26. Medību dienā savādāki ieroči
27. jauna diena - headshot day
28. jauns gang updeits matemātiķis, tu ta ari nepateici vai to taisīsi Matemātiķis (palielina balvas par matemātisko vienādojumu rēķināšanu) 1.lvl - 1,1x lielākas balvas ; 2.lvl - 1.2x lielākas utt.

 

Te nav uzskaitīti pāris punkti, piemēram kā noteikumu labojumi un dažādu cenu un bonusu balancēšana, jo tie aizņemtu par daudz vietu to katru uzskatīt :D

 

Šis topiks nav papildus ieteikumiem, bet gan izveidoto updeitu apspriešanai.

goosy
Lietotājs
Zosēns
Smudžēēns
319 atbildes forumā
Online: 6d 6h 7m
Redzēts 21. janvārī, 04:12
Pievienots, 2018. gada 10. aprīlī, 21:26
0
post

Damn, izklausas diezgan interesanti, nevaru sagaidīt restartu. <3

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. aprīlī, 21:31
1
post

Manu bildi no konk topikiem nopizģīji... aj aj :bad:

Lasīju katru punktu, izteicu savas domas.

1.Kā jau -KK- teicu, sunim var likt lai viņš uzbrūk vienam spēlētājam.. tā? Tātad.. HNS notiek, es vienkārši atzīmēju lai uzbrūk. Tapēc izdomājiet noteikumu ka nevar utml.

Chemijs: Jā obligāti vajadzēs tādu noteikumu ka nevar hns dienā izmantot suni

2.Diezgan normāla ideja, pagaidām nav ko piebilst.

3.Būs kāds noteikums, pret to ka lieki nevar izmantot? ja jā, tad viss ok.

4.Oi kā sarežģī ... nu labi, pamēģināsim.

5.Beidzot. Paldies.

6.Ja nav atzīmēts /games, tātad tāda kameru diena nemaz nav? okej, ideju sapratu.

Chemijs: Rādās cietuma diena, kad izvēlas /games tad tas rādās vēl zem cietuma dienas. Bieži rādīsies "cietuma diena" un zem tās "kameru diena", tas ir  mazliet dīvaini, bet nu tas ir vissaprotamākaias veids kā to sataisīt :D

7.Drīzāk salabo to, ka nevar rakstīt gang chat gaga laikā.

8.Balta? pārāk redzama... tur varētu kādu parastu cepurīti uzlikt, vai ko tādu...

Chemijs: Tas spīdums ir plāns, nevajadzētu tam pārāk traucēt

9.Nav ko piebilst.

10.O, tagad nevajadzēs /cd 10 sec ... paldies.

11.Nav ko piebilst.

12.Ok, paldies.

13.Ok, paldies.

14.Ok, paldies.

15.Tīri labi, paldies.

16.Beidzot izlaboja, paldies.

17.Maz kurām mapēm tā bija, bet nu ok... Cerams nav pa ilgu.

18.Beidzot... uztaisi to ko teicu arī -kk- lai būtu arī ''vārdu spēles '' vienādojumos.

19.Ok, paldies.

20.Teica mazāk būs... pa 5min? nedaudz pa maz bet ok...

21.Cerams pilns ekrāns ar sūdiem nebūs.

22.Iesaku izņemt... Visi randomā ieliek... daži speciāli visur 1 liek...

23.Ok, paldies.

 

Gaidīšu beidzot resetu, lai pārbaudītu to visu.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 11. aprīlī, 00:00.

Image result for Unicorn Gif signature

Ibetāa
Jauniņais
Meitene zeltene
Lēdija
354 atbildes forumā
Online: 17d 19h 34m
Redzēts 24. martā, 14:03
Pievienots, 2018. gada 10. aprīlī, 21:32
1
post

.

Pēdējo reizi rediģēja Ibetāa, 2018. gada 10. aprīlī, 21:33.

kk

dzēsts profils
Lietotājs++
don't message me
294 atbildes forumā
Online: 16d 7h 48m
Redzēts 2020. gada 22. oktobrī, 17:38
Pievienots, 2018. gada 10. aprīlī, 21:33
0
post

chemijam svinības bija kaut kādas ka nodomāja pieķerties pie jb? :D

Chemijs: es ceru ka tu joko, jo es jau te 3 nedēļas mocos ar šito updeitu :D un nevis tāpēc ka viņu gribu taisīt, bet jo reāli vajag serverim izmaiņas savādāk pavisam švaki iet ar popularitāti.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 11. aprīlī, 00:01.
Wolfyy
Biedrs
janka
4355 atbildes forumā
Online: 265d 6h 39m
Redzēts pirms 39 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 10. aprīlī, 21:42
0
post

Nevaru sagaidit

Malači :)

 

 

 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 13m
Redzēts pirms 50 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 10. aprīlī, 21:47
0
post

3. CT ir iespēja ieslēgt trauksmi ar /lock komandu
- šī trauksme nobloķē gunroom durvis. Šo drīkst iedarbināt tikai kad ir droši zināms ka ir izmucis kāds terorists.

Par šo uzreiz ieteiktu uztaisīt noteikumu pie JailBreak noteikumiem, jo ir pāris indivīdi, kuri vienkārši to prikola pēc darīs, jeb vienkārši spēlēsies ar to komandu. :sir:

Chemijs: Jā, obligāti būs noteikumi tam

7. lamuvārdu filtrs strādā arī uz bandas čatu

:fu:

11. admin komanda amx_respawn @ALL lai atdzivinatu uzreiz visus

Beidzot, savādāk jau zb respawnot pa vienam, liels paldies.

24. Zombijiem jauni skini

Tagad tiešām izskatīsies pēc locekļiem? :thinker:

Chemijs: Nē, tas ir tikai baumas, baigi foršs modelis būs 

2. Elektrošoks v2

Paspēju izmēģināt, bija labi, tik lodes laikam vairāk vajadzētu.

28. jauns gang updeits matemātiķis, tu ta ari nepateici vai to taisīsi Matemātiķis (palielina balvas par matemātisko vienādojumu rēķināšanu) 1.lvl - 1,1x lielākas balvas ; 2.lvl - 1.2x lielākas utt.

O jā, šis man patīk vislabāk <3

18. Mateimātiskie vienādojumi padarīti mazliet īsāki

Jēga? visi tāpat rēķināja uz kalkulatora vai izmantoja citas palīgprogrammas, nu neskaitot sīrupu, viņš vienkārši gudrs.

25. Pāris jauni dueļu veidi, un izņemti pāris kuri nekad netika lietoti

Varēji jau pastāstīt sīkāk kādi tieši dueļi, blablabla. Bet nu forši, forši, ka jauni dueļi.

Chemijs: Baigi vienkāršie duelīšu, tur nevajag pārāk par to sapriecāties :D

8. vadošajam apsargam apkārt ir balta krāsa lai varētu saprast kurš CT šobrīd vada.

O , tas palīdzēs nofragot to, kurš nepatīk, jo vieglāk atšķirt varēs, paldies. :huehue:

Uzspiedu "Like", jo tieši laikā būs Resets, jo man jau war3 apnicis, varēšu atgriezties jailbreak. Paldies.

 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 11. aprīlī, 00:03.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. aprīlī, 22:04
0
post

Tiešām izcils update. Beidzot varēs atkal izbaudīt JB. Cepums KK un Čemijam.

3. punktam vajag arī kaut kādu /unlock, lai var attaisīt gunroom durvis, ja tas izbēgušais tiek nošauts. Un kā ar CT? Viņiem automātiski durvis vērsies vai visiem būs aizslēgtas?

Chemijs: Ar to pašu /lock komandu var izbeigt, un ct būs pienākums uzreiz šo trauksmi apturēt, kā arī visdrīzāk ka būs vēl jāizdomā kaut kādu limitu ka šo lockdown var lietotot tikai uz minūti katru roundu, un ka lockdown sākas tikai pēc 10 sekundēm kad uzraksta to komandu, būs vēl jaizdomā līdz resetam to līdz galam!

 

28. punkts best Attēlu rezultāti vaicājumam “heart”

 

Ā, un 1. punkts ir par godu komisāram, ne? :yn:

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 11. aprīlī, 00:04.
Fantograms
Jauniņais
Matainais
356 atbildes forumā
Online: 8d 13h 34m
Redzēts 2023. gada 05. maijā, 14:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. aprīlī, 22:17
0
post

sunim ir 500 hp

 

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 43m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2018. gada 10. aprīlī, 22:20
0
post

Es vairāk kā gadu neesmu bijis jb. Nezinu, kas tur vispār notiek, bet pēdējo reiz pēc viena otra mēneša pauzes biju senāk iegājis, un tur jau sviests bija ka viens otrs noteikums jau pārmainīts xd unicorns vainīgs bija pie tā maiņas :@ ok tas īsti nebija noteikums, bet viena lieta ko visi darīja saistībā ar vienu noteikumu.

 

1. Tātad suns automātiski parādīs kur ir terors? Es saprotu, ka suns izklausās interesanti, bet tas kaut kā nesāk samazināt ieslodzīto iespējas mukt par daudz? Jo cik manu tad šī nav vienīgā lietas kas to izdara!?

Chemijs: Suns skrien pa taisno virsū teroram. HNS dienā to lietot nedrīkstēs. Jā, tas pagrūtina teroru izbēgšanu - bet kas gan tur slikts :D CT būs vieglāk pavadīt un noteikti ka būs daudz rēcīgu situāciju kā ņirgāsies terori par to cik tas sunis ir stulbs ka iesprūst aiz visām malām.

p.s. call of duty ghosts bija viena no sliktākajām Cod spēlēm, un tā bija vienīgā kurā bija iespējams izmantot suni xD tā kā uzmanaties, ka viss nenoiet pa burbuli.

2. BEIDZOT tiek atlikts nazis atpakaļ.

3. Izklausās jau jauki, jo arī ĻOTI palīdzēs pret frageriem. Bet atkal vai tas nesamazina baigi teroru iespējas ar mukšanu? kas varētu būt slikti!?

Chemijs: Ar to pašu /lock komandu var izbeigt, un ct būs pienākums uzreiz šo trauksmi apturēt, kā arī visdrīzāk ka būs vēl jāizdomā kaut kādu limitu ka šo lockdown var lietotot tikai uz minūti katru roundu, un ka lockdown sākas tikai pēc 10 sekundēm kad uzraksta to komandu, būs vēl jaizdomā līdz resetam to līdz galam!

4. Es šo nesaprotu! "lielā ātrumā lekt uz priekšu." - lekt? tajā dienā tak nedrīkst lekt, un ja domāji ka ātri uz priekšu padosies, tad tā vai tad nebūs skriešana? skriet tak nedrīkst tai dienā. Vai arī pa šo laiku kaut kas ir mainījies noteikumos? vai tas ir kā savādāk?

Chemijs: Jā, par šo "leapošanu" ct var šaut nost tāpēc kā par lekšanu. Šis ir virāk tāpēc lai ct nevar iekompoties kz augšā un vnk chillot, ar šo terori var nenormāli riksējot vismaz reāli uzlekt un mēģināt paspēt uzbrukt.

5. Tātad izņemtas visas tās custom, cell, cage dienas, kura spalikušas no PlayLine laikiem un tās Tag un vēl kādas kuras tā arī neuztaisīji? ... 100 reižu tika teikts, lai ņem ārā, bet nē nē, neņemsi, nevienam netraucē. Pēc vairākiem gadiem beidzot izņem.

Chemijs: gandrīz visas izņemtas..... ne visas :D: D

6. Tas izklausās jauki.

7. it kā jauki, i guess, maybe, es nezinu, strīdīga lieta.

8. Es nezinu kā tas izskatās un kā pirms tam kaut kādi tur skini vai kas bija ielikti. Es ceru ka neesat vizuāli izčakarējuši un pāveidojuši kā tie neglītie saimon serveri.

9. good, good.

10. Nezinu kas ir medību diena, bet labi labi. Nezinu ko esat izdarījuši ar spartu, bet varbūt ar spartai to vajadzētu uzlikt?

Chemijs: Nez, kāpēc lai sparta dienā būtu kko jāmaina?

11. jauki, jauki.

12. ok, ok.

13. Beidzot.

14. ehh, es īsti nezinu par ko tu runā. bet laikam labi?

15. Tikai 2 reiz pa visu karti? Es saprotu, ka daudzas kartes beidzas ļoti ātri, bet ir citreiz ka daudzas kartes ilgs ļoti ļoti ilgi, tātad tikai 2 fundienas ir ļoti par maz.

Chemijs: Es laikam nesaprotiami pateicu, tas bija domāts ka katru fundienu var paņemt 2 reizes. Tātad 2 zombie dienas, 2 sparta dienas, utt

16. Tas neko nedod, kick naudas sistēma ir sūdīga. Tev nedabūt tādu kāda bija lieliska PlayLine laikos.

p.s. laigan arī foruma shops un ieiro visu sačakarē. senāk tā nebija problēma, jo nekā tāda nebija. un pokeru toreiz varēja spēlēt un pāris sekundēs nekļūt par miljonāru.

17. ehh, nezinu ko teikt, pašam būtu tas jāiztestē vispirms, bet laikam labi, jo tad tik ātri neaizmuks no kamerām ar to durvju bugu, ja vien tas nav salabots.

18. man vienalga.

19. labi.

20. man vienalga.

21. jauki.

22. okey.

23. jauki.

24. nezinu kā izskatās, bet ok.

25. Tie kas pievienoti nezinu un pof, bet kurus izņēma euuu? KURUS?

Chemijs: Pikošanās un lokšaušanas

26. Es nezinu kas tā par dienu :< 

27. ok.

28. ok. ok.

 

Cik saprotu tas nav izdarīts, bet vai beidzot tiks sarakstīti noteikumi katrai dienai iekš servera, kad sākas diena? Nu tie zaļie noteikumi dienas sākumā! Cik saprotu neesmu iepriekšējos KK jb updeit topikos to minējis, bet senāk visu laiku esmu to skandinājis un minējis, ka to vajag. Es runāju par šo. Pāris minimālie dienas noteikumi. Ct rādās savi, TS rādās savi. http://prntscr.com/j3hie1 dažām dienām noteikti jāpielabo un dažām jāpievieno.

 

Es nezinu vai tā komanda vēl strādā /rule , bet tur bija jābūt noteikumiem, vai arī aizmeta uz kick forumu un noteikumu topiku, be tas viss lagoja, viss bija galīgi garām, es nezinu kā tagad ir, ja vispār kas ir, bet vajag izveidot, lai atver tos noeikumus, bet viņi ir uzrakstīti pašā CS nevis ka aizmet uz forumu, es nezinu kā to sauc un kā tas darās, bet PlayLine laikos tas bija. Chemij mēģini atcerēties kā to izdarīt un vienkārši paŗkopējat no foruma un tur ieliekat.

 

Es nezinu vai šis ir vai nav ielikts, vai ir vēl kādi bugi vai kas un vai to vispār vajag vēl. Bet ja vajag tad es pārkopēju no 2017. gada janvāra jb updeit topika.

"Uzlikt, lai adminiem ir iespēja atkal restartēt raundu. Jo citreiz, kad nav ct un vajag mainīt mapi, tad mape mainās, ja visi ts nomirst vai kāds ieiet ct, bet jb mains ir izlēmis, ka ja ieej ct, lai tikai mainītos mape, tad arī tas skaitās, ka esi bijis pie ct, tātad tas kurš grib iet pie ct, viņam jau viena iespēja tiek noņemta, izčakarēta. Visu laiku admina nebūs online, bet ja ir admins, tad viņš varētu restartēt raundu, lai mainās mape. Tas laikam bija atrodams pie amxmodmenu Server Commands"

šis ir salabots? jā nē? nezinu, cik manīju tad updeit topikos par to netika minēts. tāpēc arī pārkopēju no tās pašas vietas.

"Ja dueļa laikā ct vai ts nomirst, kā piemēram "critical jump", tad neiedodas nauda, vai arī ja kāds izdara pašnāvību. Lūdzu salabot, lai iedodas nauda izdzīvojušajam."

Bija vēl pāris lietas un kādi sīkumi ar kuriem chemijs negrib krāmēties, jo nu viņam grūti izdarīt 5 minūšu darbu :@ bet nu es nezinu kas ar jb īsti ir noticies pa šo laiku, tad nav jēgs tos minēt.

 

Un ja es atsāktu spēlēt jb, jūs man atdotu jb acc?

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 11. aprīlī, 00:10.

            

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts pirms 6 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. aprīlī, 23:02
0
post

....ja ir fixed zombiju modeļi ar normāliem hitboksiem tad tas ir praktiski viss kas interesē.

Chemijs: Jā, normāli hitboxi itkā, laikam... :D

 

Bet kas tas par suni un zombiju lekšana? priekškam tas? tas vispār ir pretrunā ar zombiju dienas noteikumiem.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 11. aprīlī, 00:09.

tenblunt
Jauniņais
♛Pothead♛
856 atbildes forumā
Online: 160d 23h 3m
Redzēts pirms 2 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 11. aprīlī, 11:17
0
post

Apjomīgs update , pa skaisto! 

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 11. aprīlī, 18:34
0
post

kruti beidzot būs ko darīt, un reksi tomēr cietumā ielikāt mmm...

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 8 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 12. aprīlī, 13:44
0
post

/lock komanda izgāzīsies, nevajadzēja ko šādu..

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 13. aprīlī, 17:38
0
post

ZnT, lock komandu neviens neizmanto. Es viņu pamēģināju izmantot, bet galīgi neizdevīga komanda, jo GR durvis tikai pēc 10 sekundes aizveras, pa kuru laiku terorists var paņemt ieroci un iziet no gr mierīgi. Un tās GR durvis tikai uz 60 sekundēm aizveras, soooooooooooooooooooooooooo nav baigā jēga.

 

Vajag izņemt /games . Vismaz no tās izņemt būra un kameras dienu. Vai arī tieši pretēji - kad viņu paņem, vajag izcelt kaut kā to, ka paņem (kāda skaņa, vai izlec kāds uzraksts, vai čatā ar krāsainiem, milzīgiem burtiem kkā tā). Jo ir vienkārši tādi indivīdi, kā, piemēram, Unicorns un Ventspilnieks, kas to vien dara, kā liek viņiem sekot un neko nepasakot nomaina dienu uz kameras dienu, kā rezultātā visus barā nober, jo neviens nepamana čatā to sūda mazo tekstiņu, ka kamera diena paņemta.

Vēl arī ir variants ieviest noteikumu, ka paņemot šo kameru vai būra dienu iekš /games, ir jāpasaka vienalga "Kameru/būra diena sākusies!"

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2018. gada 13. aprīlī, 17:39.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 13. aprīlī, 20:08
0
post

A nu - iesakiet ko /lock vajag pamainīt.

Sākumā vnk likās forša ideja, pēc tam sapratām ka nemaz neizklausās tik forši jo pārāk lielas priekšrocības dod CT, tad samazināju priekšrocības, bet iespējams samazināju par daudz :D

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 13. aprīlī, 20:58
0
post

Varētu uzlikt, ka gunroom durvis aiztaisas pēc kādām 6 sekundēm? Un uz kādām 90 sekundēm 60 sekunžu vietā? Ko citi par to domā?

 

Un čemij, kaut ko mainīsi iekš /games? Es par to vairāk gribēju dzirdēt tavu viedokli :D vai arī KK viedokli.

" Vajag izņemt /games . Vismaz no tās izņemt būra un kameras dienu. Vai arī tieši pretēji - kad viņu paņem, vajag izcelt kaut kā to, ka paņem (kāda skaņa, vai izlec kāds uzraksts, vai čatā ar krāsainiem, milzīgiem burtiem kkā tā). Jo ir vienkārši tādi indivīdi, kā, piemēram, Unicorns un Ventspilnieks, kas to vien dara, kā liek viņiem sekot un neko nepasakot nomaina dienu uz kameras dienu, kā rezultātā visus barā nober, jo neviens nepamana čatā to sūda mazo tekstiņu, ka kamera diena paņemta.

Vēl arī ir variants ieviest noteikumu, ka paņemot šo kameru vai būra dienu iekš /games, ir jāpasaka vienalga "Kameru/būra diena sākusies!" "

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 13. aprīlī, 21:00
0
post

par /lock - nebus parak OP ka uz 90 sec aizveras?

nuu - /games drošvien vajag uztaisīt ka izlec acimredzams pazinojums mirgojoshs + vel skanja kaut kada dzirdama. Varētu prasīt lai jau to arī saka pa MIC, bet ja tā padomā - priekš kam CT noslogot lieki, ja to var izdarīt ar vnk paziņojumu uz ekrāna :D

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. aprīlī, 12:30
0
post
 
Kiwi komentārs

Atbilde: Kad paņem to /game dienu... tad stūrī parādās kā arī čatā... Iespēja nepamanīt, iespējams ir. Kā arī, priekš kam viņu izdomāja? Lai teiktu, un arī /game liktu? huh, jāpasaka, jāuzraksta, vēlāk japasaka ka beidzas, atkal jānoņem... tad to /game vispār varēja nelikt... Seko spēlei...

 

Vēl ko gribētu piebilst par šo.. Sataisi tā, lai to var jebkurš CT likt.. man vairākkārt ir prasījuši kāpēc viņiem neiet tā komanda.

PS-Ir momenti, kad ieročus nevar pacelt.. vienkārši cietuma dienā...

Image result for Unicorn Gif signature

Lietotāji skatās šo tēmu: 0