bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
1
topic
Orc change
yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 18. aprīlī, 19:45

Tie, kuri spēlē WAR3 sapratīs par ko iet runa.

Orks vispārēji ir viena no stiprākajām rasēm serverī pateicoties:

   1. Critical Strike [ lielāks šāvienu bojājums atkarībā no līmeņa ];

   2. Critical Grenade [ lielāks granātas sprādziena rādiuss + damage atkarībā no līmeņa ];

..bet - orkam arī ir savi mīnusi:

   3. Equipment Reincarnation [ tl;dr - atgūst ekipējumu pēc katras nāves ar % iespēju atkarībā no līmeņa, WAR3+CSDM tas nav vajadzīgs ];

   4. Ammo Pack [ atgūst trūkstošās lodes ar % iespēju atkarībā no līmeņa, WAR3+CSDM tas nav vajadzīgs ];

 

Idejas:

Orks pēc būtības skaitās kā tanks, tāpēc pēc manām domām šādas izmaiņas padarītu klasi balansētu.

1. Critical Strike un 2. Critical Grenade skaitļus samazināt;

3. Equipment Recarnation aizstāt ar jaunu skillu:

          3. Shield of Rage [ Active ]: Aktivizējot skillu, tev tiek iedots shields, kurš bloķē daļu no saņemtā bojājuma [ atkarībā no līmeņa pēc % saņemtā bojājuma ] un atgrūž bojājuma darītāju [ atkarībā no līmeņa ];

4. Ammo Pack aizstāt ar jaunu skillu:

          4. Hardiness: Pasīvi tiek palielināti maksimālie dzīvības punkti atkarībā no līmeņa.

Dažiem radīsies jautājums: "Bet Human rasei jau ir skills Devolition aura, kurš ar katru līmeni palielina maksimālos dzīvības punktus, kāpēc orkam vajag to pašu?"

   Orks ir tanks, tāpēc viņam vajag samazināt damage un uztaisīt klasi vairāk durable, lai būtu balansēta klase nevis granātu simulators.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 22:41
2
post

Aaa. Vot. Atradu šo izklaidi vakaram.

Respektīvi par abiem pirmajiem skilliem esmu jau runajis ar Čemi. Arī par visparējo klašu balansu, bet man īsti pašlaik nav laika, lai pievērstos tam un Čemis sāktu īdēt kā tāda maza skuķene, ka daudz laika aizņemtu utt. Respektīvi mums abiem ir tam jāatrod laiks. Gan jau atkal divos pa nakti ka parasti....

3. Skills ka jau cata atrunājām - tas nedod ieročus atpakaļ bet gan itemus no shopmenu. Respektīvi man uz katru navi sanāktu ieekonomēt 6-8k par katru pirkto /kit. Uz 20 nāvēm tie jau ir reāli 120-160k naudas ko var investēt pērkot /tome, lai atrak palielinātu savu klases levelu, bet nu who cares right?

4. Skills dod atpakaļ lodes. Cik bieži Tev ir bijis ta, ka pietrukst kadam ierocim viena lode lai kadu novāktu? - Bieži. Deagle tā 8. vai 9. lode daudz ko mainītu, right?

 

Pēc tava ieteikuma sanāk, ka orc vajadzētu sabāzt iekšā humana hp un aktīvu shadow hunter ultimate 24/7. Es nedomāju, ka kādu rasi vajadzētu uztaisīt par pārāku starp citām.

Arī tavs mistiskais pieņēmums, ka orks vienmēr ir tanks arī ir absurds. Šeit mēs runājam par war3ft mod iekš cs 1.6. pieduroties šim absurdam varu minēt piemēru - es filmās esmu redzējis, ka vampīri un/vai dracula spej staigāt pa sienām, griestiem utt. Sanak, ka Undead arī vajadzētu mācēt staigāt pa sienām jo viņam takš ir skilli Vampiric Aura un Dracula aura. Cerams, saprati ko ar to vēlos teikt.

 

Kopsummā par topiku - ja, piekrītu, ka vajadzētu samazināt damage 1. un 2. skillam.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts Vakar, 15:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 22:44
1
post

kāda starpība orks vai kas vēl? vienīgās 2 rases ko tur ir jēga spēlēt,ir undead,kurš ir galīgi broken,vai arī elfs.

viss pārējais ir lieks.

 

orks ir labs tikai pub war3,kad tu choke spotos met tās crit HE,viņs ir miskaste citādi.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2018. gada 19. aprīlī, 22:45.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 22:47
1
post

Pēc tava ieteikuma sanāk, ka orc vajadzētu sabāzt iekšā humana hp un aktīvu shadow hunter ultimate 24/7. Es nedomāju, ka kādu rasi vajadzētu uztaisīt par pārāku starp citām.

Kur es rakstīju, ka shadow huntera ultu? Es rakstīju, ka tas skills bloķē DAĻU no saņemtā damage, SH ults padara tevi imūnu pret damage. Un ar active skillu es domāju tādu, kāds ir, piemēram, Wardenam tas adrenaline boost, kurš iedod speedu uz laiku un ir uz paliela cooldowna.

Ticiigais
Jauniņais
201 atbildes forumā
Online: 20h 17m 03s
Redzēts 2020. gada 10. augustā, 05:15
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 23:29
1
post

Jā, derētu samazināt orc nade damage, bet pārējais viss ir ok. Orks ir spēcīga rase, un kur tu di##ā izrāvi ka tas ir tanks ? Human ir tanks.

Orc ir tīri faiteris. Gribi viņu par tanku uztaisīt, sapērcies visādus HP itemus.

http://bildites.lv/images/8zu3kgdv/116792/thumbnail.gifforum sig image
thumbnail.gif

goosy
Lietotājs
Zosēns
Smudžēēns
319 atbildes forumā
Online: 6d 6h 7m
Redzēts 21. janvārī, 04:12
Pievienots, 2018. gada 19. aprīlī, 23:39
1
post

Esmu par balansu, bet par 3 un 4 skilu esmu pret.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2018. gada 20. aprīlī, 05:20
1
post

Par Shadow Hunter ultimate es rakstiju kā piemeru, varbūt Tu nezini, bet tagad tas ultimate bloke 80% damage. Tā kā ja - vairs neesi nemirstīgs. ^^

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 20. aprīlī, 08:11
1
post

Nu hvz, speleejot nekad neesmu sajutis ka kaadam ar orku buutu kaads paarcilveecisks paarspeeks, bet nu jums jau labaak zinaams )

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts Vakar, 15:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 20. aprīlī, 09:17
3
post

Human ir tanks.

tā neizrunā vārdu salikumu ''bezjēdzīgs mēsls''.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2018. gada 20. aprīlī, 09:21.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 13. jūlijā, 12:56
0
post

ar laiku gan jau tiks nonerfots

slēdzat ciet

Lietotāji skatās šo tēmu: 0