bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
4
1
topic
Cirks@BB
Snipijs
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 8h 27m 30s
Redzēts 2021. gada 02. novembrī, 22:30
Pievienots, 2018. gada 20. aprīlī, 22:31

1. Izdarītais pārkāpums Admins mani bloķēja ar materiālu, tādā veidā man liedzot iespēju ieņemt savu bāzi. Šī iemesla dēļ es arī nomiru.
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) https://failiem.lv/u/g8rkda5t
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts Pēdējais rounds.
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist
5. Pārkāpēja niks Aizdomas ir, ka tas bija vsTorn
6. Komentārs par notikušo Uzbūvēju savu bāzi. Sākās laiks, lai varētu savu bāzi ieņemt. Nonākot pie savas bāzes un to mēģinot ieņemt es tiku bloķēts ar vienu materiālu, kura dēļ es savā bāzē netiku un tiku vēlāk nogalināts. Visu šo laiku es redzēju, ka viens ZM uz mani skatījās pēc kā spriežu, ka tas arī bija ZM Admina darbs. Attaisnojms no admina puses bija tāds, ka tas bija parasts spēlētājs, kurš nezināmu iemeslu dēļ spēja kustinā materiālus un mani speciāli tādā veidā bloķēja. Uzskatu, ka šis attaisnojums ir tīrākais BS. Man ir grūti pierādīt, jo nebija nekādas iespējas redzēt spēlētāja niku, tāēļ arī iedodu SS, kurā redzami visi esošie admini serverī. Ceru, ka klauns, kurš man traucēja tiks atbilstoši sodīts.
7. Mape, kurā tas notika bb_corners7
8. Serveris BaseBuild

Šis ir screen ar visiem serverī esošajiem spēlētājiem. Domāju, ka jūs zināsiet, kurš to darīja.

Man tā jau nepatika šajā komūnā spēlēt, bet vēlējos dot iespēju. Redz, kas notika. Labu iespaidu tas neatstāja.

Pēdējo reizi rediģēja Snipijs, 2018. gada 20. aprīlī, 22:33.
Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12605 atbildes forumā
Online: 261d 23h 20m
Redzēts pirms 6 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 20. aprīlī, 22:36
1
post

Ja tas nebija admins vsTorn, tad tas bija spēlētājs ar niku NPNG^ MCMLIV, jo viņš arī būdams zm mani iespundēja. :D Viņam jautāju kādā veidā, šis atbild:

Snipijs
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 8h 27m 30s
Redzēts 2021. gada 02. novembrī, 22:30
Pievienots, 2018. gada 20. aprīlī, 22:47
0
post

Atvainojos par admina vainošanu. Noskatoties demo slowmotion redzēju, ka materiālu manā bāzē bija novietojis autists "NPNG^ MCMLIV" ( varat droši warnot, apzinos ko pateicu un pie tā arī palikšu ). Uzskatu, ka tādam ākstam vajadzētu likt banu par apzinātu spēles traucēšanu un nepilnību izmantošanu savā labā. Ja tiks šis spēlētājs sodīts, tad ceru, ka netiks uzlikts bans uz kādām 2h, jo tad tas būs tīrākais izsmiekls.

Būtu labi, ja šī nepilnība tiktu pēc iespējas ātrāk izlabota, jo varu garantēt, ka pēc tādām situācijām spēlētāju skaits zudīs kā, piemēram, es.

Pēdējo reizi rediģēja Snipijs, 2018. gada 20. aprīlī, 22:48.
Snikerrs
Lietotājs
Visi sauc mani vardā
4 atbildes forumā
Online: 2d 1h 33m
Redzēts 2020. gada 11. februārī, 18:14
Pievienots, 2018. gada 23. aprīlī, 01:04
0
post

Ļoti labi ka viss noskaidrojas. :) 

Paldies Snipijs, par skaidru un informatīvu sudzību.

 

 VsTorn_

Pēdējo reizi rediģēja Snikerrs, 2018. gada 23. aprīlī, 01:05.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0