bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
6
1
topic
Ieteikums @JB #2
Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 3h 58m
Redzēts 25. martā, 16:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. maijā, 23:57

Tatad nedaudz ko jaunu varetu ieviest un ko varetu pamainit ieks JB .

UZREIZ BRIDINU, RAKSTU NO SKOLAS LAPTOPA , MAN IR BESIS LADET VALODU PAKU VINAM TAPEC BEZ GARUMZIMEM 

 

Bugi : 

Salabot bugu , kad izmetot deagle daudzas mapes ct vairs vinu nevar pacelt atpakal.

Ja iespejams salabot to ka suns paliek gudraks un ja vins ir atstats cita mapes gala , vinu pasaucot vins vienkarshi neiesprudis siena bet atpaziis sienu un dosies pa tacinu , izklausas loti gruti . :D , vai vispar iznemt suni no speles jo 90% gadijumu CT pasi nosauj suni vai vienkarsi izsuta kosmosa misija. 

Nezinu isti vai tas ir bugs or ka , bet reizem tu noshauj speletaju tu dabun 2-8 dollarus citreiz 400, zinu ka reizem tas var atskirties del raunda ilguma , bet reizem tas lielas summas krit raunda sakumos jau.

Ieteikumi : 

Iznemt suni. 

Nonerfot matematikas bonusu , jo reali ja ir lielais piemers no vina ar vip un labi uzlabotu matematikas limeni var dabut 3-4k kas ir diezgan loti daudz, un ka man tika teikts , GodFather wnk rekinot matematikas piemerus nedelas laika var nopelnit 1m+ Kas reali ir diezgan broken. vispar visa ekonomika ir broken.

Palielinat awp cenu /shop uz 2000 vai vairak , jo ka palielinaja tmp cenu uz 1500 visi saka pirkt awiku pa 750 

 

Samazinat cigas kas vajadzigas uzlabojumiem gangos. 

Un tagad kersos pie adminiem / adminu pienakumiem  un sodiem par noteiktam lietam. 

Tatad vajadzetu nedaudz uzlabot sodisanas sistemu JB serveri. Tas ir ta ka adminiem pashiem butu jaizverte kadu sodu piespriest speletajam par nodarito lietu , jo tas ir diezgan debili , ka cilveks kas netisham uztaisa piemeram 4 fk , sanem ja pareizi atceros 6h banu , un cilveks kas to specjali izdara jau raunda sakuma piesakot ka bus FK sanem tadu pashu sodu , tos kuri specjali to dara butu trakak jasoda neka parastie  mirstigie, ceru ka sapratat . Tas pats par gagiem , abusiem u.t.t 

Plus neuzskatu ka vajadzetu cilvekiem atstat adminus tikai del ta ka vini ir aktivi , butu ari japaskatas ko vini vispar ar acc dara, shaja gadijuma Lattelecoms , man pret vinu nav nekas preti , bet tas ka vins baidas kko darit , kad ir jagago , tad vins negago , loti reti gadijumi kad kkas ir darits. Ka jau teicu pret vinu nekas nav preti bet vai vajag atstat acc tikai del ta ka ir aktivs online H zina? 

FUNDIENAS : 

iznemt  loku sausanas dienu un dzersanas dienu , jo veljoprojam uzskatu ka diezgan bezjedzigi vinas tur stav pie fundienam. 

Pie LR  ir divi jauni dueli emkas un ak 47 , domaju , ka emkas dueli varetu atstat ka vins ir kur var nospreyot kadu bet AK47 dueli uztaisit ka HS only lietu . 

 

Tas ta isuma no manis kas ko ka varetu . Ja ir kadi citi ieteikumi pashi rakstat , un ja kads no mainiem ieteikumiem glaigi nepatik or something paskaidrot normali sava posta u.t.t 

 

Ar cienu Glox

 $uicideBoy$
Jauniņais
ē-pirdiens
113 atbildes forumā
Online: 1d 14h 49m
Redzēts 2018. gada 26. augustā, 23:23
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 00:07
1
post

+ Samazināt pokera cenas arī!

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 00:12
1
post

Piekrītu pie visa ,par suni runājot ,viņu varētu uztaisīt lai viņš teleportētos pie ct ,nevis skrietu caur sienām ,lai būtu daudz vieglāk kontrolēt ,kā arī par to ekonomiku ,teiksim tā kādreiz jb serverī ieročus pirka ļoti maz ,tgt kurā katrā raundā pa fd un ierocim un neko nevari novadīt.

Kā arī domāju ka varat pārdomāt to par iešanu par ct 2 mapes pēc kārtas var anulēt ,bet skatīties kas vēlas iet ct utt ,lai būtu visu laiku pilns ar ct un cilvēkiem kas nerunā lai vnk būtu jautrāk un lai nebūtu katram jāprasa kurš vēlš un nevēlas iet ct.

Par cīgām runājot ,jau iemimējos luīzei ka varētu cīgu summas dalīt uz pusi ,jo reali viss kas pašreizējām bandām trūkst ir cīgas. Nauda ir visiem ,kā jau glox teica gods nopelna 1mil nedēļā xD ,nenormāla summa.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 08:28
4
post

kāds tolks no šādiem ieteikumiem, ja viss ko spēlētāji dara ir sēž AFK un kačā konkursus vai rēķina tos mēslus?

90% no reizēm, kad paskatos jb idle servera monitorā:

10%:

idle.kick.lv 

ar cieņu yostu

edit: 1. monitors šķībs soz, laikam dēļ pārāk lielā idle skaita monitora ct daļa pastūmās uz sānu :(

 

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 2018. gada 16. maijā, 08:44.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 08:29
1
post

Praktiski par visu piekrītu, bet.. par tām 2 mapēm..

Tas bija izdomāts tāpēc, ka viens cilvēks nestaigātu CT visu dienu.

Image result for Unicorn Gif signature

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts Vakar, 15:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 08:37
4
post

te nav faktiski vairs ko ieteikt; serveris vairs neatgūs agrāko popularitāti.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 08:45
4
post

quality footages from the very best people

viens:

divi:

trīs:

četri:

POWERED BY idle.kick.lv

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 2018. gada 16. maijā, 08:46.

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 3h 58m
Redzēts 25. martā, 16:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 11:13
1
post

@Yostu , Galīgi lieki 2 posti no tavas puses , to ka uzņem screenus no paša rīta vai kaut kad vakarā/naktī kad cilvēki guļ vai atrodas skolā nenozīme ka tur visu laiku neviena nav un tikai tiek kačāti konkursi. Plus vēl tas ka tu tur vispār nespēlē un nezini kas tur notiek.

@Empress Neuzskatu ka JB ir miris, katru dienu ir vismaz 12-14 cilvēki online uz pāris H , protams ir arī vasara un daudzi labāk laiku pavada ārā labā laikā ar draugiem nekā nolaifo pie pc. Tukšie monitori galīgi neko nenozīmē , viņī pārsvarā sapisušies

@im mad cuz u ba Pokeru itkā jau nonerfoja , cenas palika tādas pašas , bet tagad mazāk cilvēki vinnē kaut ko

@Ventspilnieks @Unicorn Runājot par CT , tad varētu atļaut cilvēkam iet vadīt vairāk kā 2 reizes , jo ļoti bieži ir tā ka mazie baidās iet vadīt. Plus ja atļauj cilvēkam iet vadī piemēram 3-4 mapes no vietas , un ir kāds terrorists kas grib vadīt , un ct jau ir trešā mape , admins var palūgt ct iziet un lai iet otrs. 

Pēdējo reizi rediģēja Gloks, 2018. gada 16. maijā, 11:16.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts Vakar, 15:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 12:02
4
post

Es nemaz neskatos pēc monitoriem,bet pēc servera kopējās vēstures. Kicka pirmsākumos bija ļoti augsta aktivitāte visos serveros,un,tas bija 5 gadus atpakaļ,tagad paskaties uz laika līniju un pamani lūdzu atšķirības. 1.6 LV jau ir faktiski miris,to visu paātrina serveru pārpokemonizēšana bez spēlētāju iespējas izteikt viedokļus saistībā ar to. Un pat ja ir kādi ieteikumi kuri mainiem reāli patīk,viņi pārsvarā ignorē to visu un ieliek tikai to,kas viņuprāt, ir serveriem noderīgs, jo tas redz,ir viņu labākajās interesēs. KK sevi nostādīja situācijā,kurā pats saprata (es to respektēju starp citu), ka servera labā faktiski neko nedara,tāpēc atdeva luīzei statusu,bet te ir problēma ka serveris jau ir sabojāts - viņu nevar vairs faktiski atdzīvināt līdz agrākajai aktivitātei.

 

Ja tu mazāk līstu, atvainojos, dirsā, katram cilvēkam,kurš uzstāda sevi kā ļoti svarīgu kādā specifiskā vietā,tad tu atvērtu acis un beidzot izprastu kas patiesībā notiek. Nevajag būt tik zemiski tuvredzīgam,nu tomēr. Padomā par to lūdzu.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2018. gada 16. maijā, 12:04.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 12:17
2
post

ja tu kārtīgāk ieskatītos pirmajā skrīnā, tad tu saprastu, ka tas ir editots skrīns. skrīns attēlo to kādā stāvoklī ir serveris.

visi sēž afk, čato un kačā konkursus. reāli servera līmenis ir nokrities tik zemu, ka tur lielai daļai IQ ir kaut kur 100, un tie ar 100 IQ lien dirsā mainiem.

reāli no jailbreak vairs nav ne smakas. vienīgais, kas glābj serveri kā jailbreak ir kartes..

 

beidzat noliegt realitāti, serveris ir dogshit jau pailgu laiku.

 

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 3h 58m
Redzēts 25. martā, 16:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 12:26
0
post

@Empress , te nav runa par tautas atgūšanu or something , te ir runa par spēles uzlabošanu pašreizējajiem spēlētājiem. Plus to tavu dirsā līšanas daļu galīgi nesapratu.

@yostu izlasi atkal ko es pirmstam uzrakstīju , un es ļoti labni redzu ka editots screens , un vēljoprojām uzskatu par aplamu .

 

Kā divi cilvēki kas reizi gadā ienāk JB vispāŗ kko var spriest kas tur notiek . aa monitorus redzējām lame.

Nē nu protams tauta ir kritusies atšķirība no citiem gadiem. Plus tagad ir vasara 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12612 atbildes forumā
Online: 262d 1h 9m
Redzēts Vakar, 23:12
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 12:30
2
post

Visi tik dikti gribēja to suni, ka tagad jāņem ārā? Nopietni? :D

Man luīze teica, ka JB spēlē visi sīkie, kuri vēl mācās pamatskolā, jo es teicu, ka serveris ir tik p0k3monisks, ka vairs negribās tur spēlēt.
Un 1.6 arī ir izmiris. Kāpēc Jūs vnk negribat beigt spēlēt 1.6 un pāriet uz ko interesantu, piemēram, cs:go, fortnite vai pubg? Agri vai vēlu, jums pēc pāris gadiem, jeb tuvākajos gados būs otra pusīte, pievēršaties tam jau tagad, nevis audzējat dirsu pie gaming krēsla.

Vienīgais pozitīvais ir tas, ka JB ar DD2 ir vienīgie serveri, kuros kaut cik ir tauta. Neticu, ja atvērs gg un tur pēkšņi būs tauta.

Cenšos vilināt uz to, ka ejat strādāt, kuri vēl to nedara. Atceros savu bērnību kolhoza laikos, ar izkapti nācās puslauku pļaut nost un vēl agri no rīta ganīt govis. Vot tie bija laiki, a tagad daļa mūsdienu jaunatne spēlē tik datorspēles. 

Citēšu vienu cilvēku''forums agrāk bija baigā bomba, bet bomba jau sen uzsprāgusi, un palika tikai krāteris.''

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2018. gada 16. maijā, 12:30.
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts Vakar, 15:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 12:33
3
post

Ja tava vēlme ir ''uzlabot'' spēles kvalitāti pašreizējiem ''spēlētājiem'',tad piesakies uz acc,(unless tev jau ir), kicko visus afk sēdētājus un konk kačātājus,un galvenais pierunā Reini vai luīzi vai abus lai viņi atgriež iepriekšējo update.

 

Nē es tur neeju reizi gadā,bet es arī neplānoju tur vairs iegriezties,iekams tiks darīts kautkas lai esošās problēmas risinātu. Un, kā rāda vēsture, aktivitāte ir nokritusi par 25% pēdējā gada laikā.

 

Un jau atkal,piemini tos monitorus. Tu kaut saproti ka man nav īpašas vajadzības uz viņiem pat aci uzmest? Es no pieredzes jau zinu ka serveris ir maz-aktīvs. Tajās reizēs kad es biju tur spēlējis,jau tad augstākais bija ~5-10 cilvēki,un ņem vērā,ka tas bija vidējais rādītājs apmēram pusgadu atpakaļ,kad cilvēki reāli spēlēja,un nevis sēdēja afk un kačāja konkursus.

 

tava tuvredzība tev laikam neļauj noliegt šīs 80% no cilvēku, redzamās problēmas. Bet ar šo noti es beigšu par to runāt,tapēc ka tas ir objektīvi bezjēdzīgi neatkarīgi no kāda skatpunkta es uz to raugos. Veiksmi.

siirups
V.I.P.
Lietotājs
Not very good at this.
135 atbildes forumā
Online: 60d 9h 20m
Redzēts 2. martā, 06:01
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 13:45
0
post

Ieteikumi kā ieteikumi, man patīk.

@yostu tu JB esi nospēlējis apmēram 7 stundas kopumā, bet runā tā it kā tu tur aktīvi spēlētu visu laiku un tevi ļoti uztrauktu kas tur notiek. Esi arī palaidis pilnībā garām topika jēgu. Te nav jāraksta ne par to ka cilvēki lamājas, ne par to ka cilvēki sēž afk, tam ir "sūdzību" sadaļa. Te būtu jāraksta vai tev patīk gloka ieteikumi, kā viņus varētu pataisīt labākus. Kā arī pašam savi ieteikumi, kurus tu nespēsi izdomāt nospēlējot tikai 7 stundas.

@Empress tu arī neesi serverī redzēts jau ļoti ilgu laiku, un saki ka nemaz neplāno tur vairs iet. Kāpēc tad tu izsakies topikā kas ir mērķēts pa tiem cilvēkiem, kas tur spēlē? Izskaties ka mēģināji vienkārši salikt vairākus gudrus vārdus kopā un "iespamot topikā", ne no tevis kāds jauns ieteikums, ne uzrakstījis esi vai tev patīk gloka ieteikumi. Arī esi palaidis pilnībā garām topika jēgu.

Mans ieteikums jums abiem: Lūdzu beidzat mēģināt gudri runāt par serveri kurā jūs nemaz nespēlējat, un beidzat izteikties topikos kuros jūsu seklās domas nav vajadzīgas.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts Vakar, 15:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 14:10
2
post

sīrup zini kas ir ironiski? Tu zaudēji tur acc dēļ savas neaktivitātes,un neko nedarīji lietas labā lai mēģinātu uzlabot situāciju.

Tu arī reizi zilā mēnesī ienāc webā,iedirs te kautko un aizej atkal prom uz tikpat ilgu laika periodu. Tava weba aktivitāte kopš 2014,/2015.gada ir smieklīgi zema. Runā te viņš vēl par aktivitāti. Neliec man smieties lūdzu,kad tu iegāz pats sevi.

 

Es vidēji JB esmu bijis biežāk nekā tu, ja man būtu jāveic daži vienkārši aprēķini. Tu saki ka topiks ir mērķēts tiem kas tur spēlē? Jā es zinu kā tur notiek ''spēlēšana'' pēdējos 6-12 mēnešus. Kāpēc man tieši te būtu kautkas jāiesaka,ja tas 90% gadījumu tāpat tiks ignorēts? Ja es taisu ieteikumus,es viņus taisni adresēju Čemijam,tāpēc ka viņš ir tas kas taisa atjauninājumus un patiesībā mēģina uzklausīt cilvēkus kuri runā nopietni.

 

Tu arī mēģini uzspiest man argumentu ka esmu palaidis garām topika jēgu. Nē es neesmu,es objektīvi zinu par ko ir runa,un es savu viedokli jau izteicu savā iepriekšējā postā. Tu esi tik neaktīvs forumā,ka pat neesi spējīgs salasīt un izfiltrēt kautko,kas tev ir pāris metru attālumā.

 

Zini kāds ir mans ''ieteikums'' tev? Uzlabo savu aktivitāti,un tad varbūt cilvēki tevi arī sāks ņemt nopietni. Tu objektīvi esi izteicis pāris pieņēmumus par mani kas ir pilnīgi aplami.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2018. gada 16. maijā, 14:12.

siirups
V.I.P.
Lietotājs
Not very good at this.
135 atbildes forumā
Online: 60d 9h 20m
Redzēts 2. martā, 06:01
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 14:21
0
post

Bet ar šo noti es beigšu par to runāt,tapēc ka tas ir objektīvi bezjēdzīgi neatkarīgi no kāda skatpunkta es uz to raugos. Veiksmi.

Es webā neuzturos jo es esmu JB spēlētājs, un bijušais admins. Man nav jāsēž webā ja es esmu serverī un redzu visu kas tur notiek. Vari nerunāt pat par to, es nekad neesmu teicis ka es būšu aktīvs webā.

 

Runājot par serveri, tu noteikti esi vidēji biežāk iegājis serverī, jo kad es ieeju serverī es tur spēlēju vairākas stundas, bet tu pasēdi pāris minūtes. 90% gadījumu viss tika ignorēts kad KK bija meins, viņš ne pārāk daudz spēlēja serverī, viņam ne pārāk daudz uztrauca ko iesaka parastie spēlētāji, viņam vajadzēja ieteikumus no sev zināmiem adminiem.

 

Tu obviously esi palaidis garām topika jēgu ja tu turpini braukt virsū cilvēkiem IEKŠ topika nevis privātajās ziņās.

 

Un runājot par to ieteikumu, man vēl joprojām JB serverī ir labāka aktivitāte nekā tev.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts Vakar, 15:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 14:48
2
post

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nespried lūdzu nākamreiz par aktivitāti ja tu pats neiekļaujies tur.

siirups
V.I.P.
Lietotājs
Not very good at this.
135 atbildes forumā
Online: 60d 9h 20m
Redzēts 2. martā, 06:01
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 15:04
0
post

Es nesaprotu tevi void, tu mēģini izskatīties jēdzīgs vai nē?

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 15:26
2
post

empress un rahhtv, jums ir aizliegts turpmak izteikties ietiekumu topikos, jo izskataša ka jūs neesiet spējīgi neko ieteikt, tikai aizbaidīt cilvēkus un žēloties. Turpmāk tiksiet brīdināti par offtopic un posti tik dzēsti, ja tie nesaturēs ieteikumus vai viedokli kā uzlabot projektu.

Glok
* Deagle izmešanas bags - pastāsti precīzāk, neesmu par šo īsti kursā.
* Suņa intelekts - nav iespējams suni padarīt gudrāku, varbūt tikai pusgadu taisot botu waypointu sistēmu no nulles.
* kill summas nosaka round ilgums un speletaju daudzums serveri. Jo vairak speletaju un jo garaks rounds jo vairak dod.

* Suni - man teica ka vajnag uztaisit vnk veidu kā ct suni var "aizsūtīt uz patversmi", tā vietā lai to ņemtu ārā pavisam, domāju ka pie tā arī palikšu.
* Matemātikas vienādojumu attalgojumi - jep, pēc tevis teiktā tas galīgi visu ekanomiku sabojā, tas nav normāli, būs jārisina un ātri
* awp cena, nesen palielinājām ar luīzi ieroča cenu, tad prasīju par awp, bet viņa teica ka tur tāpat ir tikai 1 lode, un teica atstāt kā ir.
* Cigarešu cenas - par šo nesen runājām, pamatā mērķis tam ka cīgas ir daudz grūtāk iegūt kā naudu ir tāds lai cīgas būtu pieprasītas, un lai bagātie spēlētāji pirktu cīgas no noobiem, lai noobiem būtu labs veids kā nopelnīt serverī. Šo cenu koificentu ir ļoti viegli izmainīt ja kas.

* Sodu korektums - tas ka adminam dod pārāk lielu brīvību kā sodīt bieži mēdz radīt nepatīkamas situācijas, itsevišķi kickā, kur cilvēki mīl izdomāt sazvērestību teorijas, un katru reizi kā kādam uzliek mazāku sodu, uzreiz būs 10 cilvēki kuri tieks ka tas tiek darīts tikai tāpēc ka tas ir adminam labs draugs, nevis tāpēc ka admins liek piemērotu sodu. Tāpēc es savā ziņā šim punktam nepiekrītu un uzskatu ka labāk ir standarta gadījumos sodīt visus vienādi.
* Fun dienu izņemšana - kāds ir kādam labums no tā ka tiek izņemtas ārā fundienas?
 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 16. maijā, 15:26.

not hns
Lietotājs++
$UICIDAL
1188 atbildes forumā
Online: 78d 19h 58m
Redzēts 2022. gada 04. decembrī, 14:39
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 15:30
0
post

Ieteikumi : 

Iznemt suni. REC, jo ct tāpat frago, tagad vel T nevar neko pret to izdarīt? cool.

Palielinat awp cenu /shop uz 2000 vai vairak , jo ka palielinaja tmp cenu uz 1500 visi saka pirkt awiku pa 750 - Atgriezt vecās cenas vai tmp cenu uzlikt 800$, pašreiz cena pārāk dārga.

Noņemt, ka elektrošoka pistole sasaldē. Bezjēdzīgi tagad mukt prom, ja to nevar izdarīt.

Pēdējo reizi rediģēja not hns, 2018. gada 16. maijā, 15:32.

            

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 3h 58m
Redzēts 25. martā, 16:40
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. maijā, 15:35
1
post

Ar deagle ir tā, ka varteikt visās mapēs izmetot viņu viņu pec tam CT vairs nevar pacelt . piemēram tu izmet dealge lai panemtu /dgl priekš guntosa pēc tam vairs nevarēsi pacelt . pat ja tāpat vien izmetīsi nevarēsi pacelt. 

 

Plus par cīgām , pat ar pirkšanu no noobiem , u.t.t ir nenormāli daudz jāmaksā , viņas iekš gang , priekš katra upgrade , tas ir diezgan daudz ja tev par vienu upgrade ir pie 2-3k cigarešu jāiemaksā 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0