bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
2
10
topic
Kicka problēma - lietotāju lojalitāte
Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12605 atbildes forumā
Online: 261d 23h 20m
Redzēts pirms 5 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 02:01

Mēs ar ''chemiju''  izdomājām, ka nevaram kopīgi vienoties, jo manas idejas viņam nepatīk, noraida un otrādi. Līdz ar to, jāiejauc 3. persona - Jūs - un jācer, ka viņš ieklausīsies Jūsos.

Pirmais lielais ierosinājums ir...

1. Ikgadējie 10% ieiro tiek noņemti no lietotājiem.

Tas nozīmē, ka katru gadu no lietotājiem tiek automātiski noņemti 10%. Nav daudz. Mēs nodomājām, ka tas varētu būt kā ikgadējie nodokļi. Vienam vairāk, otram mazāk. Tas atkarīgs no tā, cik Jums maciņā ir ieiro.
Šeit ir 3 piemēri, no daudz/vidēji/maz.
1) https://www.kick.lv/user/728/sosi-moj-bich/ (lolwuts) - 58.52€-10%=52.67€
2) https://www.kick.lv/user/3382/rahhtw/ (rahhtw) - 10.65€-10%=9.58€
3) https://www.kick.lv/user/4058/laauriinaa/ (Laauriinaa) - 2.53€-10%=2.28€
Šie dati taisīti 22. maijā, līdz ar to ieiro summas var nedaudz krasi mainīties.

No malas izskatās šādi:
chemijs - svarīgs mērķis ir lietotājiem ticēt, ka ieiro ir tik pat vērtīga kā īsta nauda.
rahhtw - Lai tā būtu, tikai daudzi netērē tos ieiro veikalos. Viņi vnk krāj un neko nedara ar tiem.
chemijs - Pietam atņemot tos ieiro to var saukt par zagšanu bez lietotāju piekrišanas.
rahhtw - Tie ir tikai 10%, kas būtu kā ikgadējie nodokļi. Pats man esi teicis, ka tos ieiro ir tik viegli dabūt no servera/foruma konkursiem, spiniem, daily challange u.c.
chemijs - Un neaktīviem lietotājiem tos ieiro vispār nebūtu godīgi atņemt.
rahhtw - A kam tev neaktīvus lietotājus? Es tev varu iedot milzum lielu sarakstu ar cilvēkiem, kas pēdējo reizi redzēti gadu iepriekš un pat vēl senāk. 
1) https://www.kick.lv/user/2782/c…eirsuperkruta/ - Pēdējā aktivitāte 2014. gada 06. novembrī, 09:25
2) https://www.kick.lv/user/2917/browzero/ - Pēdējā aktivitāte 2015. gada 26. oktobrī, 22:53
3) https://www.kick.lv/user/6138/mudaks/ - Pēdējā aktivitāte 2016. gada 30. aprīlī, 13:03
U.t.t.

Var padomāt, ka no šī topika nav nekāda jēga un tas tikai bojās reputāciju un šie ieteikumi ir pilnīgi nevajadzīgi. 
Bet varbūt tas ir ļoti interesanti un aizraujoši un kaut kas nebijis līdz šim?

Otrais lielais ierosinājums ir...

2. Nika maiņa pa 1.00 ieiro.

Es domāju, ka man daudzi piekritīs, ka nikus mēs nemainam tik bieži. Līdz ar to, noteikumos arī nav tāds punkts, ka nikus mēs nedrīkstam mainīt cik uziet. Summa adekvāta, nav pārāk liela un pārāk maza. Lielākā daļa šeit nikus vispār nav mainījuši vai arī mainījuši maksimums 1-2 reizes kopš reģistrācijas. 
Chemijs> ?
Enemijs>?
Unicorn>?
Kiwi ;]>?
ZnT>?


Uzreiz man nāk prātā, kas ir mainījuši.:
-schocKKur->
Bладимир Путин
ievivi>EvE
Chreepy>Gatto
lolwut?>⛔соси мой бич

Vairāk neteikšu, jo negribu kļūdīties. Bet vēlreiz izlasiet manu pēdējo teikumu, kas ir nedaudz augstāk treknrakstā.

No malas izskatās šādi:
chemijs - Pamato, kas tur slikts, ja lietotājs vēlas mainīt nikus biežāk nekā ierasts. Un vēl par to maksimāli daudz izspiest naudu, ja būtu redzama niku vēsture.
rahhtw - Ja viņš grib, tad lai maina cik uziet, tikai par katru reizi samaksājot vienu eiriku. Mani galīgi neinteresē tā niku vēsture. Vari jau ielikt kādā stūrītī pie profila sadaļu ''bijušie niki''.
chemijs - Kāpēc Tu esi tik drošs, ka lietotāji piekritīs maksāt 1.00 ieiro nevis tā vietā, ka 3 citi lietotāji piekritīs maksāt 0.35 ieiro. Varbūt no šī iegūs gan lietotāji, gan projekts, jo lietotājiem nebūs žēl maksāt tik daudz, un projekts nerādīs arī iespaidu, ka maksimāli izspiež naudu.

Un tu saki, ka tas ir pārāk dārgi 1.00 ieiro? 
Un zem šī visa slēpjas tas, ka Tu man saki, ka kick lietotājiem ir iekrāti jau +1300€ un tā summa ar katru nedēļu palielinās.
Līdz ar to, secinājumus varat izdarīt paši.

Trešais ierosinājums, kas vairs nav tik liels, bet savā ziņā arī būtu interesanti ir...
 

3.  Saņemot no kāda ieiro, atnāk paziņojums līdzīgi kā ar vēstulēm.

Saprotu, Tev priekšā ir citi updeiti un nav laika tam, bet no malas izskatās, ka reāli katru updeitu Tu iekavē par vairākām dienām. Nekādā gadījumā es Tev no nepārmetu. Bet būtu jauki, ja tas tiktu ielikts augšējo darāmo lietu sarakstā.

Sanāca viens liels balons, bet balonu Tu vari vai nu piepildīt ar mūsu idejām un vēlmēm vai arī pielikt adatu.

Ja Jums patika šis topiks, spiežat like un atstājiet arī kādu komentāru par šo visu. I am out, peace!

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2018. gada 24. maijā, 02:02.
nolodžik
Biedrs
lodžārs
Koks ar diviem galiem.
1109 atbildes forumā
Online: 57d 14h 36m
Redzēts 3. martā, 21:12
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 02:08
0
post

Sakarā ar to nika maiņu. Kāpēc gan nevarētu vienkārši uzlikt to, ka niku var mainīt 1-2 reizes mēnesī, jo parasti es redzu, ka to nika maiņu abuso tikai viens cilvēks. (vismaz man, kas man acī ir iekritis) un tas ir mūsu slavenais HNS, jeb tas te trakais ar tiem cipariņiem nikā 01234567890 utt. 

Par nodokļiem man nav ne jausmas, tur pašiem jāskatās, kaut vai man būtu īsti vienalga vai ņem 10% nost vai neņem, jo tāpat tos ieur daudz nekrāju un man īpaši viņi nav vajadzīgi. Tur varētu izteikties tie, kuri viņus krāj un.., kuriem viņi ir samērā lielā daudzumā.

Par 3. punktu, jā, protams, rekomendēšu to, nebūtu slikti, ja rādīsies notifikācijas par to, kaut vai gan jau Chemijs ir par to aizdomājies un gan jau, ka viss update būs sološs, vismaz skatoties pēc tā kā viņš visu laiku ar viņu strādā, cerams, ka tas mūs protams nepievils.

Gaidu citus viedokļus. :pp

slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 02:09
0
post

ieiro nedrīkst ņemt nost, jo to var iegādāties arī par reālu naudu. nebūtu pareizi.

bet vajag vairāk iespējas to tērēt. kaut vai par nika maiņu.

p.s. čemijam ir diezgan bezjēdzīgi kaut ko mēģināt iestāstīt, jo viņš ir visadekvātākais administrators pasaulē un viņa viedoklis vienmēr ir vispareizākais un optimālākais. gūd lak!

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 43m
Redzēts pirms 37 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 02:20
0
post

Priekš kam tos nodokļus? Nu es krāju un neko nedaru, un? Man nav kur tērēt tos. Es sapelnīju un sakrāju, tie ir mani, neaiztiec.

ok, nodoklis nav liels, bet kāds jēgs no tā? lai citi tērētu ātrāk visus savus ieiro? Tas nenotiks, daudzi uzmetīs pofig un viņiem noņemsies nodoklis, un daži piekasīsies, ka viņu sakrātie vai pat drīzāk nopelnītie ar spēlētajām stundām vai pat nopirktie ieiro pēkšņi pazūd.

kind a pointless.

 

1 ierio nav par daudz? Tas ka jāmaksā vispārīgi liekas stulbi, bet tas tomēr ir saprotams, bet 1 eiro liekas par daudz.

Ja limitu mēnesī vai kā? Tas senāk vecajos defult forumos besīja tik ļoti, ka tik reizi 3 vai reizi 6 mēnešos varēja pārmainīt un tikai 3 reizes pavisam varēja laikam. Bet varbūt 2-3 reizes mēnesī ir labs limits.

Varbūt limits labāk nekā nauda? Bet nemaz nedomājat likt abus, mazu naudu un mazu limitu.

Un *EnEmY* visu savu ierpiekšējo mūžu pirms tam, playline, glad, kick, un citur > Ienaidnies vai Ienaidnieks. uz pāris dienām kick > Enemijs , jo citiem tā vieglāk rakstīt bija un tā arī izrunāja xd gan kick gan citur.

 

Es nevienam nedodu, neviens nedod man, reti reti reti tikai, bet jā, tas jau būtu normāli ja tev ieskaita naudu un tev atnāk notifications par to, lai jau zini ka kāds ieskaita xd

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2018. gada 24. maijā, 02:21.

            

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 11m
Redzēts 25. martā, 13:42
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 08:25
4
post

fuj negribu neko no visa šī

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
921 atbildes forumā
Online: 44d 12h 19m
Redzēts 26. martā, 22:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 08:33
1
post

Čemijs vispār neklausas ko viņam saka ,tikai borē savu , tas tiešām dažbrīt sāk krist uz nerviem.

 

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 09:51
0
post

Runājot par pirmo , nedomāju ka tas baigi ir vajadzīgs, jo būtu cilvēki kas to naudu iztērētu speciāli , neviss krātu. / vismaz ir savs knifiņš/.

 

Runājot par otro, šim es varētu piekrist , neesam nekādi Pokemoni Go , kad nick jāmaina ik par 3 dienām, gribi mainīt maksā par to salīdzinoši vairāk. 

 

Runājot pat trešo , izklausās labi, bet tas viss ir sarežģītāk kā patiesībā liekas, nedomāju ka tas tiks realizēts.

Krank
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 17h 19m
Redzēts 20. martā, 17:06
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 10:05
0
post

Wtf, kādas 10% ieiro ikgadējās nodevas? Tie kas vēlas ziedot naudu projekta attīstībai tā pat to dara. Pieņemsim kāds jauniņais ir čakarējies un krājis piķi lai iegādātos sms acc, atlicis piekrāt vēl 0,02ieiro un pēkšņi viņam noskaita 10%, tu domā pēc tāda gājiena viņam būs interese palikt? Mums jācīnās par katru jaunpienācēju, nevis jāveido visi nosacījumu lai tauta bēgtu projām.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 11:23
0
post

Visam ko piekrītu kaut nedaudz ..

Nika maiņa...vai naudu maksā vai kaut kāds limits.

Par to paziņojumu... nav slikta ideja.

Image result for Unicorn Gif signature

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 11:51
0
post

:rofl:

Kādi vēl nodokļi, Jāni?!
Sāksim ar to, kā mēs iegūstam šo virtuālo naudu.
1) Spēlējot šīs komūnas serveros;
2) Izpildot čalendžu;
3) Pērkot par SAVU naudu.

Tātad, spēlējot šīs komūnas serveros, šo virtuālo naudiņu nemaz tik daudz nevar nopelnīt, ja vien neesi pasists uz cs'u un spēlē to caurām dienām. Izpildot čalendžu, mēs varam laimēt diezgan daudz naudas, ja vien ir veiksmīga diena, taču tā ir mana brīva griba ienākt šeit un izpildīt dienas uzdevumus, lai varētu iegriezt to laimes ratu. Par "pērkot par savu naudu" runāšanas vispār nebūs nekādas!
Jā, naudiņa nāk. Mums viss forši, protams. Mēs pavadām šeit laiku, spēlejam cs'u šajā projektā un tā tālāk. Protams, cilvēciski jau būtu, ja mēs palīdzētu un atbalstītu Reini par to, ka viņš uztur šo komūnu un mēs varam šeit pavadīt savu brīvo laiku, bet mēs nonākam līdz BET! Piekrītu Krank'am, ka tā ir katra cilvēka brīva izvēle - atbalstīt finansiāli šo projektu vai neatbalstīt - to nevar nevienam uzspiest, kā Tu šobrīd to dari, cenšoties ieviest savu nodokļu sistēmu, kas ir absurda un smieklīga!
Un es ticu, ka šeit ir arī tādi cilvēki, kas ieiro pērk tikai par saviem līdzekļiem. Tātad, Tu reāli atņemsi cilvēkam viņa paša naudu, ielienot viņa maciņā. Un tas tak ir jau prātam neaptverami! Tāpēc izmet šo domu vispār no galvas un, ja vēlies, lai cilvēki sāk tērēt šo naudu, kuru ir nopelnījuši vai nopirkuši, tad labāk pakustini smadzeni pie tā, lai būtu kur šo naudu tērēt.

Nika maiņa. Nika maiņa... Pēc tiem Taviem mistiskajiem nodokļiem, šeit vien prasās ierakstīt, ka varat darīt kā gribat, jo tas neliekas tik būtiski. Ieiro tērēšanas nolūkos, protams, var ieviest šo samaksu par nika maiņu, taču tā ir ārkārtīgi jāpārdomā. Biežums, limiti un tamlīdzīgi.
Ā, un vēl kas. Man pirms tam bija niks "Ieviņa" ! ! !

Par vēstulēm, kad saņem naudu - piekrītu. Šis gan ir ļoti jauks ierosinājums. *applause*

lemony
Jauniņais
227 atbildes forumā
Online: 19d 23h 1m
Redzēts 2022. gada 13. novembrī, 23:24
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 11:54
2
post

10% ir pa maz. Lieciet 20

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts Vakar, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 12:10
0
post

 "ikgadējie nodokļi"

Kas par? Te ir Saeima kur sēž nevis 100 "gudrie" bet 2??? Kas būs tālāk? Nodoklis par uzturēšanos kickā? Kapēc nevar palikt kā ir... Kāda velna pēc vispar kaut kas tāds ir jāmaina

 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12605 atbildes forumā
Online: 261d 23h 20m
Redzēts pirms 5 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 12:23
1
post

Vēlreiz uzsveru to, ka ikgadējie nodokļi būtu reizi gadā. Tas nav daudz. Teiksim katru pavasari. 
Manuprāt, ir tikai daži indivīdi, kas tik tiešām pa reālu naudu pērk tos ieiro un iegrūž serveros. Lielākā daļa tos ieiro iegūst no spiniem,konkursiem, čalendžiem, kā jau minēju pašā sākumā. 
Labi, šī ideja jums nepatīk.
Bet tad palīdziet chemijam atrisināt šo problēmu. Kad man gribējās veidot konkursu, man pateica, ka kategoriski aizliegts balvās 1) ieiro 2) spinus. Līdz ar to, paliek defaultais ''JB 4k nauda/war3 150k xp/DR 250k nauda/CSDM 2k nauda/ZM XP 10k'' - piemērs.
Kāpēc, lai nevarētu balvās likt tos pašus ieiro?
Varbūt tāpēc, ka chemiju uztrauc tas, ka kicka ienākumi nav tik daudz kā kicka izdevumi. 
Meh, tad jau vienalga par tiem +1300€, kas ir kopīgi iekrāts. Nebūs pretenziju, ja šī summa dubultosies uz +2600€, līdz sasniegs ar laiku pat +10 000€, ne?

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 12:38
1
post

1. Cik saprotu Tu ar Chemiju izdomāji šo? Tas ka Chemijam patīk zagt, tas nav noslēpums. Visu grib padarīt "legāli" un uztaisot nodokļus, lai neviens neuzmāktos.

2. Tas jau kādu laiku atpakaļ tika runāts un jau ir procesā, bet nemaksās tik dārgi kā arī būs savi limiti. Kā arī būs niku vēsture, kurā rādīs iepriekšējos nikus. Runājot par 1300 ieiro, tās ir pupu mizas, līdz ar līmeņu updeitu tie ieiro būs vēl vairāk un dabonami vēl ātrāk.

3. Par katru centu nevajadzētu lai nāk vēstule, jo daudzi sūtīs pa vienam centam tādā veidā piesārņos paskasti lieki.. Piemēram, ja ienāk virs 20 centiem tad var.

sashagrey
Jauniņais
milfhunter
10 atbildes forumā
Online: 12h 9m 26s
Redzēts 2020. gada 05. augustā, 01:39
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 12:48
1
post

Esmu par visu! Vienīgi tu aizmirsi to ieteikumu saistībāar mani kā jauno administratoru....

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 12:59
1
post

Man mazliet nepatika lasīt to ka es "neklausoties ko lietotāji saka" .... tā nav, ir ļoti liela atšķirība starp "nepiekrītu" un "neuzklausu" arī šajā gadījumā, es ne tikai atkal metu visu malā, lai viņam atbildētu perfekti uz katru punktu, bet pat vēl atbildēju uz kaudzi papildjautājumu un argumentu. Katrā ziņā - es zinu ka rahhtw ir tikai pozitīvi nodomi šī sakarā, bet nu ja es jau uz visu atbildu, kāda jēga vēl taisīt topiku par to pašu.

 

Īsumā:

* vēstule kad dod ieiro - jau teicu ka pats gribēju to sen jau sataisīt, nevaru vnk lēkāt katru dienu pa 10 sadaļām un kko labot.

* ieiro nodokļi - pamatā tev šajā ir diezgan tāls skatījums, kas ir diezgan neparasti ieteikumos. Parasti man iesaka lietas kuras ir neapdomātas, bet zinu ka tu šo ieteici tieši tāpēc lai samazinātu tos ieiro daudzumus, lai varētu dalīt vairāk ieiro konkursos, bet nu kā jau teicu - es atbalstītu to ka ieiro varētu atņemt tikai tad ja lietotājs jau reģistrējoties būtu piekritis tādam punktam, pretēja gadījumā uzskatu to par sava veida zagšanu un veidu kā ieiro padarīt lietotāju acīs nevērtīgāku un motivēt cilvēkus pirkt tikai pēdējā brīdī, tikai to ko vajag, nevis nopirkt ieiro lai stāv, un tad lēni tērēt, no kā projekts tikai cieš. Pamatā šajā sakarā risinājums ir pavisam vienkāršs - balvās ir jādod balvas serveros, līdz pie tā pierod un viss un ieiro ir jāpaliek stabilam kāds viņš ir tagad.

* Par nicka maiņu - kā jau tev teicu - tiek plānots taisīt to ka būs redzama nicku vēsture, un ar to updeitu vispār nebūs aktuāla nicka maiņas cena, jo pamatā vienīgais iemesls kāpēc vispār vajag limitēt šo maiņu ir ka tas ir neerti citiem lietotājiem ka nevar saprast ar ko viņi runā, ja ir redzama vēsture tad vienmēr var redzēt ar ko runā.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 3m
Redzēts Vakar, 20:13
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 14:14
2
post

Baigais slinkums, ko citi iespamoja, parunāsim par tieši tavu postu.

jo manas idejas viņam nepatīk

Nebrīnos nemaz kāpēc nepatīk, jo nekad tās idejas nav normālas, kaut vai tās pašas, ko par jb teici. 0/10.

 EJ TAK MEKLĒ SAVU OTRU PUSĪTI NEVIS RAKSTI TOPIKUS.

1. Ikgadējie 10% ieiro tiek noņemti no lietotājiem.

Deputāts esi un gribi savākt mūsu naudu? Ieskrien sienā, varbūt sāksi loģiski domāt, paldies.   Vienozīmīgi pret, es te vaiga sviedros zadrotoju serveros un krāju kapeiciņas, bet lūk dēļ tiem "nodokļiem" man tāpat atņems.  Nu i, ka pēc 1x tas tiks darīt? tik un tā iegriež. Tādas hui#as tiešām šeit nevajag.  Jo dažs labs tos ieiro pirka pa savu naudu. [=

rahhtw - Lai tā būtu, tikai daudzi netērē tos ieiro veikalos. Viņi vnk krāj un neko nedara ar tiem.

Nav tāpēc jāņem nost nauda, kad čemijs pabeigs visus šobrīdējos updeitus, viņš var izdomāt kaut kādu veidu kā tie, kuri nespēlē Cs var iztērēt savus ieiro, kaut vai to pašu fona izskatu nomainīt savā profilā (Tā kā čemijam vienu brīdi bija oranžs?) Domu saprati.   Un esmu prasījis cilvēkiem, kāpēc viņi to naudu netērē. Bieži vien atbilde skan "Es tos netērēju, jo gribu sakrāt un būt bagātākais cilvēks kick'ā" Un tamlīdzīgi skanēja parējās atbildes. (:

2. Nika maiņa pa 1.00 ieiro.

Tad jau moš uzreiz par spēlēšanu/sēdēšanu webā arī maksāt? 

Nu labi, varbūt nav vajadzīgs, lai visu laiku mainītu nikus, bet kuram tas pis? Neko sliktu jau nedara tas cilvēks, kurš nomaina niku.   Vienkārši var ielikt kaut kādu ierobežojumu, kā jau Nolodžiks minēja: "1-2 reizes mēnesi uzlikt limitu, ka var nomainīt".

Runājot par čemiju, viņš vienmēr ir bijis skops un uztraucas par tiem ienākumiem, ķip baigi aizies mīnusos, ja konkursu balvās ieliks kopā max 5eiro.

3.  Saņemot no kāda ieiro, atnāk paziņojums līdzīgi kā ar vēstulēm.

Jēga? tu refrešojot lapu vari redzēt, ka tev summa ir palielinājusies UN ja tik ļoti interesē, kurš tev to naudu ir atsūtījis, vari vienkārši ieiet Šeit un to redzēt, baigi grūti to izdarīt, ne?  Bet nu labi, vienīgais kaut cik sakarīgais ieteikums no tiem visiem trijiem.

Manuprāt, ir tikai daži indivīdi, kas tik tiešām pa reālu naudu pērk tos ieiro un iegrūž serveros. Lielākā daļa tos ieiro iegūst no spiniem,konkursiem, čalendžiem, kā jau minēju pašā sākumā. 

Ja cilvēkam nav žēl tērēt savu reālo naudu, tad lai pērk tos ieiro. Kas tev kabatu grauž? Tā ir viņu darīšana, ne tavējā.  Un tie nav daži, tie ir kādi ~50% no kick aktīvajiem spēlētājiem , kuri pērk ieiro. c:

 

Topiks gavno tāpat.

 

 

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Krank
Lietotājs
70 atbildes forumā
Online: 4d 17h 19m
Redzēts 20. martā, 17:06
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 14:26
0
post
 

Vēlreiz uzsveru to, ka ikgadējie nodokļi būtu reizi gadā. Tas nav daudz. Teiksim katru pavasari. 
Manuprāt, ir tikai daži indivīdi, kas tik tiešām pa reālu naudu pērk tos ieiro un iegrūž serveros. Lielākā daļa tos ieiro iegūst no spiniem,konkursiem, čalendžiem, kā jau minēju pašā sākumā. 
Labi, šī ideja jums nepatīk.
Bet tad palīdziet chemijam atrisināt šo problēmu. Kad man gribējās veidot konkursu, man pateica, ka kategoriski aizliegts balvās 1) ieiro 2) spinus. Līdz ar to, paliek defaultais ''JB 4k nauda/war3 150k xp/DR 250k nauda/CSDM 2k nauda/ZM XP 10k'' - piemērs.
Kāpēc, lai nevarētu balvās likt tos pašus ieiro?
Varbūt tāpēc, ka chemiju uztrauc tas, ka kicka ienākumi nav tik daudz kā kicka izdevumi. 
Meh, tad jau vienalga par tiem +1300€, kas ir kopīgi iekrāts. Nebūs pretenziju, ja šī summa dubultosies uz +2600€, līdz sasniegs ar laiku pat +10 000€, ne?

Tad jau es būšu viens no tiem dažiem indivīdiem, jo man nav problēmu ar naudas tērēšanu uz tām lietām kas man patīk.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 21m
Redzēts Vakar, 20:50
Pievienots, 2018. gada 24. maijā, 23:42
1
post

Baigais slinkums, ko citi iespamoja, parunāsim par tieši tavu postu.

Vecis saka, ka baigais slinkums viņam, bet uztaisa tur 15min memuāru savā postā.

 

P.s. Esmu par trešo punktu.

h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 25. maijā, 07:35
0
post

amm,Pirmais aprilis jau sen kka pagajis ne?

Chemij ja tu gribi vairak ienakumus, taisi citus serverus ne tikai cs.MTA tapat bus izgashanas tur nekas nenotiks .

rahhtw,davaj  sarunasim ta katru menesi no tavas algas tu atskaitisi 10% kickam ziedojumos? koa a negribi ja? nu ta citi ari negrib nodokljus. man pofig ka "katru gadu" atskaitis a tev katru menesi . nu ja tie kuri piekritis tiem nodokljiem,pashi no savas menesha algas iemetis 10% .

esmu PRET visu visi punkti smird un ir bezjedzigi


E man ari ir labs ietiekums tas tik ta lai neizskatas ka visu heitoju:DAVAJ katru gadu ieiro rr? nodoklji nevienam nepatik ,tapec rr ir vienigais risinajums XD

Pēdējo reizi rediģēja h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, 2018. gada 25. maijā, 07:48.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 21m
Redzēts Vakar, 15:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 25. maijā, 14:46
0
post

Es maksāju naudu par saviem iEiro, tu gribi, lai viņus atņem? Aizmirsti, vecīt!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0