bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Čau no dosik
dosik
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 2014. gada 21. aprīlī, 10:47
Pievienots, 2014. gada 13. aprīlī, 22:09

Pamatinformācija

Mani sauc Edvards, man ir 14, dzīvoju Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Esmu florbola mīlis, nodarbojos ar florbolu, pagaidām neprofesionāli. Pašam ir sajaukums nūjai. Lāpstiņa EXEL, kāts SALMING, tinums ZONE. Teiksim tā, ka mans moto ir "Nekad nepadodies, cīnies līdz galam, lai arī ko tas prasa". Ja man atrodas kāds brīvs laiciņš es izeju ārā ar draugiem vai dažreiz savācamies vismaz 16 cilvēki, izīrējam skolas zāli un uzspēlējam florbolu. Esmu ceļojis. Nevis ar ģimeni, bet ar klubu. Tas tāpat skaitas, jo esam pabijuši daudzās vietās un arī ekskursijās. Piemēram, uz Igauniju, Krieviju, Baltkrieviju, Lietuvu, Poliju, Vāciju, Dāniju. Vislabāk domāju man patika Dānija, jo tā ir skaista pilsēta un tur ir arī daudz labi stadioni. Tajās valstīs es biju tad, kad trenējos futbolā. Tas mani vairs neaizrauj. Es par kick.lv uzzināju spēlējot kopā ar projekta administratoru "widowlove". Neteikšu, ka spēlē ļoti labi, bet nu, tiek galā. Vistrakākais gadījums man ir palicis atmiņā no šī gada marta beigām. Kad es ar draugu un vienu meiteni ielīdām lielā nepabeigtā slimnīcā, jeb privātīpašumā. Mums sāka skriet pakaļ liels spalvains suns, kurš rēja kā nezin kas. Kaut kā tikām ārā lecot pāri sētām. Tad mūs savāca kaut kādas autostāvvietas apsargs, izsauca policiju. Bet paspējām aizbēgt. Tā arī nenoķēra un palikām bez mēsliem. Par laimi. Sportisks, jautrs, enerģētisks. Jo kā jau katrā projektā ir pieņemts, ka jauniņajam ir jāizstāsta par sevi. Es novēlu pavadīt laiku ārā sportojot, nevis sēžot pie datorspēlēm visu dienu. Veiksmi!

Par spēļu aktivitātēm

Mans niks ir dosik, bijušais niks ir dejox. Es spēlēju Counter-Strike 1.6, iekš KICK esmu spēlējis tikai BHOP, kas man arī ļoti iepatikās, jo esmu BHOP fans un diezgan sakarīgi lēkāju. Neskaitu gadus cik ilgi spēlēju, tāpēc precīzi nepateikšu. Jā, esmu piedalījies turnīros jeb turnīrā - SKILLZ Madness CUP 2013. Ierasta lieta, rezultātu dēlī atrodos pirmajā trijniekā, vienmēr. Tā kā nespēlēju PUB, tas ir pat ļoti ticami. Iekš KICK jūs mani varēsiet redzēt gan forumā, gan BHOP serverī. Kā arī UNREAL projekta TS3 serverī, kurā sēžam ar widowlove.

wavy.g
V.I.P.
Veterāns
1880 atbildes forumā
Online: 11d 16h 30m
Redzēts 2020. gada 29. aprīlī, 17:51
Pievienots, 2014. gada 14. aprīlī, 22:41
0
post

Sveiks!

CharmZ
V.I.P.
therefore it is?
764 atbildes forumā
Online: 4d 5h 0m
Redzēts 2020. gada 08. augustā, 13:42
Pievienots, 2014. gada 14. aprīlī, 22:48
0
post

Čiv,Riv! ;D

juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2014. gada 16. aprīlī, 20:19
0
post

Blā blā blā, viss vienā putrā. Un kā Tu spēj kaut ko tik sliktu teikt par widow'u? :oo Vai, vai.
      Ām, čiu. Ja ''bhop'' serveris pa tavam ir dr, tad gan jau tiksimies.

Laura A A
Meitene zeltene
Zilā Mellenīte
22 atbildes forumā
Online: 6h 37m 03s
Redzēts 2015. gada 02. aprīlī, 22:34
Pievienots, 2014. gada 16. aprīlī, 21:42
0
post

Ahūna, sveiks 

DEX™
Jauniņais
DEX
184 atbildes forumā
Online: 1d 14h 6m
Redzēts 2022. gada 25. augustā, 11:16
Pievienots, 2014. gada 16. aprīlī, 21:56
0
post
Chaw !

P.s Man ari liekas ka Dānija ir ļoti skaista " PILSĒTA"

Plašāk pazīstams kā Gendalfs**

Devils
Jauniņais
boc
290 atbildes forumā
Online: 2d 7h 26m
Redzēts 2020. gada 27. aprīlī, 15:58
Pievienots, 2014. gada 19. aprīlī, 18:42
0
post

yo

ass

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 2 ( 1457 skatījumi )
Tessa&Hardin, ⛔lolwut?