bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
0
topic
Idejas, klūdas, ieteikumi, blah blah.
Erorita
Jauniņais
spaiserix
497 atbildes forumā
Online: 2d 0h 35m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 19:07
Pievienots, 2014. gada 20. aprīlī, 13:53

Čemi šis viss tev, apmērām.

 

Es gribētu, lai sms adminiem atņem komandas:

 

*/coord (Jo bieži vien kordinātes ir saliktas kaut kur, bet ne tur kur vajag.)

*/block (Bieži vien slēgā iekšā, bez tolkā.)

*/ball (Šo obligāti, jo katru reizi, kad kads sms ir iekšā.. vienmēr tā bumba tiek bugota, likta citur traucējot spēlēt)

*Atņemt speech komandu, jo sanāk dzirdod, ka spēlējas.

*Zinu, ka sms adminiem vēl ir pieeja pie pause, jo 2x tā jau bija, ka pauzēja serveri.. Noņemt vajadzētu.

 

 

Vipiem atpakaļ varētu uzlikt, ka dod ieroču ik pa raundam. (tikai retāk)

Atceros, ka playline bija tāda komanda(ja tā ir komanda) /vards bla bla. Ar šo būtu jautrāk spēlēt vārdu spēli, protams esot ct nespamot visu laiku šo..

Varbūt varētu uzstaisīt admina tīrišanu. Jo ja nemaldos admini ir diezgan daudz, bet puse te jau vairs nespelē..

Varētu kādas jaunas mapes (zinu, ka man vajdzētu iemest linkus uz viņiem, bla bla.. bet ja nemaldos te spēlētāji bija metuši iekšā ar daudz mapēm)

 

Gan jau, ka esmu kaut ko aizmirsis. Ja atcerēšos pierakstīšu.

 

FANTOMS
Jauniņais
682 atbildes forumā
Online: 14d 7h 26m
Redzēts 2019. gada 01. februārī, 20:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 20. aprīlī, 14:05
0
post
Par bumbu pilnībā piekrītu. Varētu uzlikt tā lai bumbu var uzstādīt tikai ct un noņemt tikai ct. Tas neradītu nekādas problēmas un admini nespēlētos/netraucētu vadīt apsargiem.
Blocku varētu iedot tikai atsevišķiem, uzticamiem adminiem kuri ar to nespēlēsies un neslēgās iekšā, ārā. Tā saucamajiem smsņikiem varētu vispār tikai atstāt - cdeijn flagus, jo tas neradītu problēmas un atvieglotu darbu.

Runājot par vipu, jā, tik tiešām derētu uzlikt mazu procentuālu iespēju, ka raunda sākumā dabūn kādu ierocīti.
Un beigās, manuprāt jāpievērš lielāka uzmanība smsņikiem, jo viņi serverī parasti taisa sūdus un grib papontot ar acc (kā jau augstāk rakstīju - smsņikiem cdeijn flagus un miers, bet par to lai spriež augstākstāvošākie).
Edgarinātors.
Jauniņais
BACK ON TRACK.
187 atbildes forumā
Online: 14h 54m 17s
Redzēts 2014. gada 09. oktobrī, 19:55
Pievienots, 2014. gada 20. aprīlī, 14:22
0
post

Domāju par tiem sms adminiem, protams ka vajag noņemt.

Un par vipiem runājot ,varētu uzlikt ka 20% iespēja dabūt ieroci.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 14m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2014. gada 20. aprīlī, 14:37
0
post

Piekrītu, ka smsņikiem jāsamazina komandu pieejas.

 

Par bumbu, lai tā komanda paliek adminiem, bet lai tiek noņemta Smsņikiem, bet tad arī, varbūt, lai tiek uzlikta tā, lai CT to var izmantot.

 

Hmm, nemaz nebiju tā ievērojis, ka vipiem vairs wepon netiek dots.

Bet, ja atkal liek, tad labāk kādu parasto pistoli, nevis shogunus vai uzi/tmp.

 

Adminu tīrīšana JB serverī - nu daudz adminu nemaz nav, kādi 2-3 tik lieki.

 

Problēma ir smsņiki, jo nav normālu sms adminu, tik kādus 2 normālus esmu redzējis.

Un tas, ka izmetīs neaktīvos adminus, nenozīmē, ka būs vieta jauniem adminiem, jo nav normālu cilvēku, kuriem varētu dot acc jb serverī.

 

Problēma ir arī Ģenerālis vai smsņiki vai daži spēlētāji, kuri noteikumus nemaz tik labi nezin, un citiem kaut kādas sīkas dumības iestāsta.

 

Piemērs: Night Crawler diena: CT nedrīkst pildīt HP !?! Tā nekad nav bijis, bet ģenerālis vai kāds cits to ir dažiem iestāstījis. Ģenerālis paprasīja Chemim, Chemijs teica, ka admins drīkst noteikt vai drīkst hp pildīt vai nē.

Tā nekad nav bijis, bet nu Chemim, laikam noteikumi mainās ik dienu. Bet nu es saku, kāds kādam muļķības iestāsta, it īpaši smsņiki.

            

viltu profils
Lietotājs++
201 atbildes forumā
Online: 12d 4h 49m
Redzēts 2016. gada 11. septembrī, 22:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 20. aprīlī, 16:18
0
post

JailBreak`ā vajag adminu tīrīšanu, to main adminu arī vajag nomainīt. Vajag nomainīt noteikumus, jo tas Ģenerālis kaut kādus prastos noteikumus sarakstījis, un vēl vajag nomainīt dueļu veidus, dienas. Vispār vajag full restart @ JB. Izslēgt serveri un visu pārtaisīt.

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 20. aprīlī, 16:20
0
post

visma piekritu gandrīz.

bet vajag atstat to kad Vip nav ierču savadāk grūtāk spēlēt ja daudz vipi tad vienam no visem tiks tas weps 

un block vajag atstat Vote veida uzlikt ciet vai valaj un miers ;)

Savadaak citi perk awp wep fd un tas paliek apniciigi

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 14m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2014. gada 20. aprīlī, 16:31
0
post

JailBreak`ā vajag adminu tīrīšanu, to main adminu arī vajag nomainīt. Vajag nomainīt noteikumus, jo tas Ģenerālis kaut kādus prastos noteikumus sarakstījis, un vēl vajag nomainīt dueļu veidus, dienas. Vispār vajag full restart @ JB. Izslēgt serveri un visu pārtaisīt.

Par Ģenerāli, njāā, man arī nepatīk, ka viņš ir mains, viņš zin noteikumus, bet tomēr pats, kaut ko piegudro klāt, vai sajauc viņus.

Jau piemēru iepriekš minēju.

Sarakstītie noteikumi ir visi pareizi, perfekti un tā ir bijuši vairāk nekā 6 gadus, BET viņš un daži citi serverī pasaka dažus nepareizus noteikumus, kas visu sāk čakarēt.

 

Servera RR, labi lai viss resetojas.

 

Bet pārtaisīt JB ? Kā tu to domā ?

Tu domā tādu kā tie saimons saka serveri, vai kā?

            

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 20. aprīlī, 16:52
0
post
Par /block un /bal piekritu, tas komandas varetu parastajiem adminiem palikt

Vipiem vajadzetu daudzak privilegijas, no viena admina spapratu ka varetu tikt ieviestas
P.s es serveri redzu apkeram 2-3 adminus, neskaitot sms adminus
 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Erorita
Jauniņais
spaiserix
497 atbildes forumā
Online: 2d 0h 35m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 19:07
Pievienots, 2014. gada 20. aprīlī, 18:13
0
post

visma piekritu gandrīz.

bet vajag atstat to kad Vip nav ierču savadāk grūtāk spēlēt ja daudz vipi tad vienam no visem tiks tas weps 

un block vajag atstat Vote veida uzlikt ciet vai valaj un miers ;)

Savadaak citi perk awp wep fd un tas paliek apniciigi

Jūs jau nemākat savus pirkstus valdīt. Ka tik uzrakstīt /block un lai tāds, kā erors  tagad psiho.. Ja jūs macētu visu darīt pareizi es vispār šeit neko nerakstītu.

 

Devils
Jauniņais
boc
290 atbildes forumā
Online: 2d 7h 26m
Redzēts 2020. gada 27. aprīlī, 15:58
Pievienots, 2014. gada 20. aprīlī, 20:04
0
post

+ 1 up. Tev piekrītu!

ass

Nighterance
V.I.P.
Veterāns
broke boy
1280 atbildes forumā
Online: 7d 20h 30m
Redzēts 2022. gada 04. aprīlī, 19:30
Pievienots, 2014. gada 20. aprīlī, 20:35
0
post

Par /block un /bal piekritu, tas komandas varetu parastajiem adminiem palikt

Vipiem vajadzetu daudzak privilegijas, no viena admina spapratu ka varetu tikt ieviestas
P.s es serveri redzu apkeram 2-3 adminus, neskaitot sms adminus

 

Es jau atteicos no main/ jo pāreju uz Minecraft, un cik saprotu, chemijs piedāvāja Amorphis*

KICK.LV FOREVER.

Letsiņš
V.I.P.
lone wolf
368 atbildes forumā
Online: 7h 12m 31s
Redzēts 2017. gada 09. novembrī, 08:16
Pievienots, 2014. gada 20. aprīlī, 21:00
0
post

Bieži izbesī mazie smsņiki ar saviem baniem. Vēl vajag noņemt /warn, jo nafig viņi liek tos bez iemesla?

Vienkārši, čhemam šo topiku VAJAG izlasīt.

 

 

Es jau atteicos no main/ jo pāreju uz Minecraft, un cik saprotu, chemijs piedāvāja Amorphis*

 

Tāč chemis piedāvāja Chiepai acc, nedabūja viņa dr mainu, un tagad chems saka, ka lai raksta viņa pieteikumu velreiz, un šitā vislaik būs? Vai kāds cits var arī var pieteikties uz MAIN!?

 

Ok Amorpham ielikšu recu jo Playline draugi kopš #1 day kad iegāju pirmo reiz.

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2014. gada 21. aprīlī, 12:38
0
post

Ja es aktīvi spēlētu CS, ar mieru uzņemtos MAIN pienākumus, bet tā kā CS mani vairs nesaista, nevaru pat ieteikt nevienu, vislābākie kandidāti Amorphis vai Enemy.

viltu profils
Lietotājs++
201 atbildes forumā
Online: 12d 4h 49m
Redzēts 2016. gada 11. septembrī, 22:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 21. aprīlī, 13:24
0
post

Par Ģenerāli, njāā, man arī nepatīk, ka viņš ir mains, viņš zin noteikumus, bet tomēr pats, kaut ko piegudro klāt, vai sajauc viņus.

Jau piemēru iepriekš minēju.

Sarakstītie noteikumi ir visi pareizi, perfekti un tā ir bijuši vairāk nekā 6 gadus, BET viņš un daži citi serverī pasaka dažus nepareizus noteikumus, kas visu sāk čakarēt.

 

Servera RR, labi lai viss resetojas.

 

Bet pārtaisīt JB ? Kā tu to domā ?

Tu domā tādu kā tie saimons saka serveri, vai kā?

Nu ķip visas dienas pārtaisīt, uzlikt jaunas. Dažus LR pārtaisīt. Reāli visi serveri ir updatoti / upgradoti, bet JB vienīgais gandrīz kā nav.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 4 ( 1538 skatījumi )
Tessa&Hardin, sсhoKKur-, juliet, ~Evils~