bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
0
1
topic
Ieteikums GunGame# Kartes
Kanazews
Lietotājs
GanjaMen*
2255 atbildes forumā
Online: 18d 5h 44m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 21:48
Pievienots, 2018. gada 17. jūnijā, 20:04

Sveicināti. 

Tātad esmu nonācis pie secinājuma, ka nesen atvēras GunGame serveris, un mana doma ir ka vajadzētu kādas jaunas mapes un stilīgas.  - KICK.LV 

Lieta ir tāda ka pēc nosaukuma jau var spriest kas šī ir pa tēmu, un kāpēc to vajadzētu. Serverī neizskatās ka būtu daudz mapes, un līdz ar to vajadzētu kaut ko vairāk. Man būs dažas mapes ko ieteikt, varbūt kāds būs par šo, jo kad es spēlēju tās mapes daudzas visu laiku atkārtojās, un līdz ar to nav vairs tās jautrības. Nebūs interesanti visu laiku tajās pašās mapēs spēlēt, tāpēc es iedomājos ka vajag dažas mapes ko ielikt. @Chemij tev vajadzētu divas mapes izņemt no servera, jo viņas nereāli lago, es nezinu kā jums, bet man lago.

Serverī vajag biku lielākas, un kvalitatīvākas mapes, jo dažas bezjēdzīgas. 

 

1. GG_rukojop.                                                    Lejuplādēt

 
 Bildess

2. GG_strelbak.                                                   Lejuplādēt               

 
Bildes

3. GG_mini_dust2_rmk                                                    Lejuplādēt 

 
Bildes

 

Nav daudz mapes, bet tas nekas. Šīs trīs ir tīri neko. Man piemēram patīk, ja jums arī patīk, tad noteikti esiet par šo topiku. 

Ja patīk un gribat tad - Rekomendēja​​​​​m. 

Ja nepatīk un negribat tad - Anti 

 

 

 

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 56m
Redzēts pirms 29 minūtēm
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. jūnijā, 20:08
0
post

Lai varētu likt kartes serverī kurā ir boti, vajag botu waypointus, bez tā mapes nevar pat izskatīt.

Es sava arhiva nevienai no shim kartem waypointus neatradu, takā nuu vienīga cerība ka vari google atrast ja girbi lai šis mapes ieliktu

atslēgvārdi pēc kuriem tos ir jāmeklē "podbots waypoints" + mapes nosaukums

failam jābūt ar ".pwf" galotni

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. jūnijā, 20:19
0
post

Anti - nevienai šai mapēi nav botu waypoint faila.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 22h 20m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2018. gada 17. jūnijā, 20:20
0
post

Anti - nevienai šai mapēi nav botu waypoint faila.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Leaf
Jauniņais
29 atbildes forumā
Online: 2d 11h 15m
Redzēts 2021. gada 04. martā, 00:39
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. jūnijā, 20:33
0
post

Mazs ieteikums veel no manas puses , jo jēga taisīt jaunu topiku dēļ šitā nav.

Tātad vajadzētu izņemt gg_dust_deathmatch_cs16 mapi ārā. Kāpēc? Jo mapē ir daudzās vietās "invisible wall" pie tiem kokiem lielākā daļa un dēļ tā nav iespējams trāpīt ienaidniekam pat ja tu šauj tieši uz viņa.

Edit - Uzmaucu aatru demo , kur var redzeet taas vietas https://failiem.lv/u/39xmpxzm

Pēdējo reizi rediģēja Leaf, 2018. gada 17. jūnijā, 20:44.
Kanazews
Lietotājs
GanjaMen*
2255 atbildes forumā
Online: 18d 5h 44m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 21:48
Pievienots, 2018. gada 17. jūnijā, 21:53
0
post

jēga taisīt jaunu topiku dēļ šitā nav.            

Kāpēc nav jēga ? Protams, jo nav tie faili pwf, a ja būtu tie faili tad noteikti ieliktu tās mapes. @Chemij - Kāpēc vispār vajag tu tos botus ? 

Būu labāk ja izņemtu viņus. Tas tikai mans ieteikums. Kiwi ar par to pašu. Jēga no tiem botiem tajā serverī, tad labāk lai īsti cilvēkis spēlē, nevis kaut kāi boti kurus dators vada, tas vispār iur bezjēdzīgi. A ko tie boti dod ? Viņi jau neko netdod. 

 

 

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 56m
Redzēts pirms 29 minūtēm
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. jūlijā, 20:10
0
post

bez botiem gg nebūtu gg, tāpat kā csdm kicka serveri.

lielāko daļu laika gg serverī ir kādi 3-5 spēlētāji, izņemot peak kad tuvojas vakars un visi pārnāk no darbiem, es gribētu redzēt kā tu gribēsi minūti skraidīt pa karti un meklēt kādu ko nošaut....

Līdz ar to - jā, bez botu waypointiem kartes likt diemžēl nevar, parasti dēļ šī iemesla, jaunas kartes meklē serverim mains, nu jo tas ir diezgan laikietilpīgs process, kuru ir jāiemācas darīt, nevis ka to varētu katrs topikā atrast un ielikt un viss.

Tāpēc diemžēl man jāpiekrīt -kk- ka bezjēdzīgs topiks sanācis :/

TC

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 21. jūlijā, 20:12.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0