bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Sveiciens no maar4as.
maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 6h 33m
Redzēts 25. martā, 17:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. jūnijā, 21:38

Sveiki visiem , kas visspār šeit ieslidēs un kur nu vēl izdomās izlasīt ko šeit uzbliezīšu. Nolēmu kad ir jāuzraksta arī sasveicināšanās , kā nekā nujau tāds ilgāks laiciņš apritējis kopš šeit uzturos.

Nu ko tad sāksim , vārdā mani var dēvēt par Mārtiņu un esmu 24 gadus jauns/vecs tas jau nu kā nu kuram, es jūtos jauns :D Dzīvoju es vienā no latvijas stūriem , vēja pilsētā jeb liepāja kā to var dēvēt visa Latvija. Ja runājam par hobijiem tad tādu noteiktu hobiju man nav , taču par tādu nosacītu hobiju varu saukt sportu ar kuru nodarbojos kad nu slinkums tiek pārvarēts un uzrodas apņemšanās un brīvais laiks , tā ir Ielu Vingrošana , aizsākt to izdomāju jo bijušais klases biedrs organizēja treniņus un es nolēmu pamēģināt un tā nu ir iegājies kad tas tāds taka hobijs varteikt iegājies jau. Vēl jau protams patīk iet uzspēlēt futbolu pa retam. Nu ko ja jārunā par moto nu tad jau jāsaka kā Kombuļu Inese : Dzīvo tā lai nav žēl :D Bet nu teiksim tā cenšos izbaudīt dzīvi un to ko tā spēj piedāvāt un dzīvot ar optimistisku noskaņu. Brīvo laiku pārsvarā cenšos pavadīt kautkur izejot laukā ar draugiem , nodarbojoties ar sportu vai vienkārši ienākt pačillot pie pc pašaudīties un paskatīties kas tad šeit darās. Un vasarā protams gaļas cepšana ir Top1 :D Ja jārunā par ceļošanu tad teiksim kad neesmu tur baigais ceļotājs , esmu bijis tepat kaimiņvalstī Lietuvā un nodzīvoju gadu Anglijā un tas arī viss , taču spēju izsecināt kad mājas tomēr ir mājas un tās nekas nespēs pārspēt un tā nu esmu atpakaļ un cīnos tepat :D Par kick jau zināju ļoti sen , jau no agriem laikiem kad 1.6 spēlēju , un tagad kad atkal nolādēju cs 1.6 iegāju un pie favorītiem stāvēja vēljoprojām un tā nu iegāju pastīties kas tad te notiek un tā nu esmu aizsēdējies un nujau everyday bro te esmu :D Uj vistrākie gadījumi ir labāk jāizdzēš no atmiņas un par tiem nedrīkst runāt :D Raksturotu sevi kā standarta jaunieti ar saviem +/- un optimistu. Visiem lasītājiem novēlu labāko kas vien iespējams , paši izlemjat kas tas ir :D

 

Par spēlēm:

Spēlē mani varat sastapt ar niku [TM] maar4a vai prost maar4a un ar tādu niku arī visu dzīvi esmu spēlējis tā varteikt , pa retam tik kādi forfun niki bija uzlikti. Spēlēju vairākas spēles , vissvairak pēdēja laikā tieši 1.6 , taču ieeju pa retam cs : go , fortnite , pubg (ļoti reti). Amm ja par turnīriem runā tad tieši lanu turnīros neesmu , bet agrāk visslaik spēleju skillz eac turnīrus kas bija un vēl kautkādus for fun online turnīrus, bet tas jau bija tālajos 2010. gados atpakaļ :D Amm scoreboard es vienmēr pēdējais , ceru kad kādu dienu tikšu kaut uz pirmspēdējo :D Mani varat sastapt vissvairāk dd2 serverī un tepat forumā arī čatā diezgan bieži esmu , ja uzšvilpsiet pēc manis parādīšos :D  

   Nu tas arī viss , ar cieņu (c) maar4a

Nav svaigākā bilde , bet nu derēs, tas no laikiem kad pa UK dzīvojos :D

 

PANDAROO
Lietotājs
*SAPŅOTĀJS*
Ļoha.
3546 atbildes forumā
Online: 18d 1h 24m
Redzēts 21. martā, 08:38
Pievienots, 2018. gada 22. jūnijā, 08:46
0
post

Čau.

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. jūnijā, 11:17
0
post

Hay ;)

Kanazews
Lietotājs
GanjaMen*
2255 atbildes forumā
Online: 18d 5h 44m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 21:48
Pievienots, 2018. gada 23. jūnijā, 12:37
0
post

Akcents jau tev baigi labaijs. serverī vienmēr satikt var. Sveicināts. 

 

 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūnijā, 19:16
0
post

Sveiks

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. jūnijā, 11:46
0
post

haij !

99 Problems | Toulouse
Jauniņais
15 atbildes forumā
Online: 6h 46m 27s
Redzēts 2018. gada 29. jūnijā, 21:40
Pievienots, 2018. gada 27. jūnijā, 07:15
0
post

Sveiks,sveiks. Tiki manīts dd2 serveri,galva uz pleciem,pa mikrafonu huinju neruna . Lai veicas ,tiksimies serveri.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0