bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
Sveicieni no persik
persik
Jauniņais
46 atbildes forumā
Online: 15h 16m 54s
Redzēts 2023. gada 22. jūlijā, 18:58
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. jūnijā, 07:53

Sveicināta, kick komūna! Es labprāt izveidotu šo sasveicināšanās topiku "ne pēc parauga", jo tā var garāk izplūst vārdos, bet šajā gadījumā paraugs ir lielisks balstakmens tam, lai pieminētu to, kas varētu būt svarīgs. Aiziet:

Vārds: Uģis

Bilde: fb.com/ukarulis

Vecums: 27

Dzīvesvieta: Jūrmala, Dzintari

Tavi hobiji: Makšķerēšana, riteņbraukšana, mājas lapu veidošana (daļēji kā hobijs jau), apreibināties brīvdienās (dažreiz līdz nemaņai).

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? Agrāk gāju uz vieglatlētiku, pēc tam vienkārši aktīvi braucu ar riteni.

Kāds ir tavs moto? (sauklis) Man tādi ir divi - Nekad neatkārto kļūdas (whiiiich series a?), vai Aurum est potestas.

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? Skat. punktu "Tavi hobiji". Bet papildus brīvajā laikā nākas tusēt ar sīko, kas aizņem ne maz laika.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? Esmu. No tām, kur esmu bijis - Tenerife / Horvātija, bet tā es gribētu nokļūt Dienvidamerikā.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? Jau sen zinu un pirmais iespaids par pašu serveri nebija no labākajiem - drausmīgs hitbox, bet jāpierod. Pati komūna - daudz patīkamāka nekā heal, kaut arī pēdējais sirdī ir iespiedies. Žēl, ka nepārdeva, tagad točna kā titāniks grimst.

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? Sēdēt mentu mašīnā ar advokātu, notiesāto par ieročiem un pats par uzlaušanas gadījumu. Cenšamies ar policistiem sarunāt kukuli par svaigas priedes nociršanu.

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? Rupjš, bet necenšos aizvainot, drīzāk man tāds raksturs. Pretimnākošs, taisnīgs. Patīk daudz jēli jokot un sarkasms.

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? A kāpēc nē? Es te gribu main adminu dabūt, tāpēc topikam ir jābūt.

Tavs novēlējums visiem lasītājiem? Mīlo lasītāj - iebāz savā dupsī svecīt'. Tad būs silti, tad būs jauki, un no dir*as tecēs tauki!

Varu piebilst, ka strādāju par sistēmadministratoru zvanu centrā ar ~350 darbiniekiem.

Visiem čau, special čau capture, rahhtw, pāris citiem purniem, ko šeit esmu jau iepazini (maar4a jopta un mīļais KOHS, kurš mani pareizi apmāca, kā jāskalo mute ar ziepēm :D)

Pēdējo reizi rediģēja persik, 2018. gada 27. jūnijā, 07:54.

some people tell me that I need help, some people can fuck off and go to hell

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. jūlijā, 08:05
0
post

Čau :)

ZīLe
Veterāns
❤ScafoTeam❤
Zīle
3934 atbildes forumā
Online: 74d 7h 9m
Redzēts 2022. gada 25. jūlijā, 18:28
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 11:47
0
post

Sveiks Persjk

Go0dFather
Lietotājs
720 atbildes forumā
Online: 31d 4h 55m
Redzēts 2023. gada 31. martā, 10:52
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 17:52
0
post

Kkur esi jau kopejis savu rakstito :D

Chau,redzets dd2 esi,parnaci tomer no ta p0k3m0nu servera pie normaliem laudim? :)

Mohit
Lietotājs
MoHiT
7269 atbildes forumā
Online: 198d 18h 52m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 20:22
0
post

Cau

Lietotāji skatās šo tēmu: 0