bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Cau no The_Chosen_One123
The_Chosen_One123
Jauniņais
Pacani
19 atbildes forumā
Online: 6h 47m 50s
Redzēts 2020. gada 13. novembrī, 21:54
Pievienots, 2014. gada 09. maijā, 16:27

Sveiki Kickiesi mani sauc Guntars un man ir 14 gadi un mana dzimsanas diena ir 14 Septembri :D, Es dzivoju Anglija , Birminghama . Brivaja laika es eju ara ar draugiem spelet futbolu , basketbolu , mans milakais sports ir basketbols . Piedzimis es biju Aizkraukle , mamma man vardu iedeva Guntars jo tas ir mans teeva vards ... Kadreiz es biju dzivojis Venstpili pie savas omes , tagad es dzivoju Anglija ar savu mammu anglija es dzivoju jau aptuveni 3 gadus . Agrak es esmu gaajis daudzos sportos Futbola , Peldesana , Taekwondo . Un vel pat tagad Mans milakais sports ir taekwondo pat tagad vel ar to gribu nonemties - nonemos ar Taekwondo 1 gadu latvija - venstspili , bija man dzelten zala josta biju braucies uz turniriem esmu bijis Ludzaa , Daugavpili , Riga .. nevaru atcereties vairs kur vel biju :D . Ka es uzinaaju par Kick.lv? nu vot man loti patik Jailbreak serveri kadu dienu es saku meklet google pa Latviesu Jailbreak serveriem un atradu jb.kick.lv saku spelet un man vins iepatikas .. it pa laikam speleju cs.kick.lv , war3.kick.lv bet ta es vis vairak speleju jb.kick.lv jo man vins patik :3 :D

 

 

Par spēlēm tgd : Tavs niks : Speleju ar so .::Zz_<<The_Chosen_One>>_zZ::. bet domaju mainit uz so : _-Zer[0]~ jo tas niks ir vecs .::Z... . Bijušie niki : $_$ | PIZZA BOY | $_$ , Ne[0]~ , .::Zz_.. . Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? : Nu pirms gada speleju MineCraft - mc.izzy.lv , mc.gopro.lv .. bet ka visiem mc apnik pec laika ka man , bet ta visulaiku speleju Counter Strike . Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? : Ja .. :D Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu): Killu. Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? : Jb.kick.lv :33 :> . P.S nepatik rakstit loti gari . :D

Pēdējo reizi rediģēja The_Chosen_One123, 2014. gada 10. maijā, 12:26.
The_Chosen_One123
Jauniņais
Pacani
19 atbildes forumā
Online: 6h 47m 50s
Redzēts 2020. gada 13. novembrī, 21:54
Pievienots, 2014. gada 10. maijā, 14:04
0
post

Rakstiju gan caur telefonu :p nesen iegaju pie pc un izlaboju :D

juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2014. gada 10. maijā, 17:38
0
post

Ai ai ai, kad rakstīji pieteikumu uz jb acc, tur rakstīji, ka Tev esot 16, bet šeit jau atklājas, ka 14? mh.. :D
Esam jau jb spēlējuši kopā, liecies rēcīgs pacans. Čav kick'iņā.

P.S Esmu tā pati čiepa. :D

The_Chosen_One123
Jauniņais
Pacani
19 atbildes forumā
Online: 6h 47m 50s
Redzēts 2020. gada 13. novembrī, 21:54
Pievienots, 2014. gada 10. maijā, 17:42
0
post

Cirveee nevis 16 bet 15 uzrakstiju un nevis 15 ari jo es biju sajaucis rakstidams acc pieteikuma nebiju nemaz ieverojis un taja laika es biju braucis uz Iriju un es nevareju uzrakstit vairs jo topiks bij slegts :D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 2 ( 1517 skatījumi )
Tessa&Hardin, cruelcin