bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
4
1
topic
WAR3 trash kartes
yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 02. jūlijā, 11:12

čau, te tarakāns ar ieteikumu par kartēm, kuras derētu izņemt no WAR3 servera

 

 

de_17b_athena - trash. atgādina milzīgu de_dust2, neviens neņem

de_rats_rabbity_csz - ???, prost trash.

de_mountainpass - es šito karti pēdējo reizi redzēju pirms pēdējā rr, neviens neņem, arī sūdīga karte, miskastē ir brīva vieta šai kartei.

de_achient - riktīgi atgādina de_17b_athena, tikai kaut kāda tumša versija, still trash. arī reti tiek ņemta.

de_the_office_rats_csz - ???, prost trash.

de_rats_aircraft_csz - tas pats, kas ar pārējām rats mapēm un de_mountainpass, neviens neņem un prost trash.

de_saintcayeux_rats_csz - holyshit, trash.

cs_assaultfire - tikai iekšpusē kaut ko var saskatīt. fuckoff.

as_oilrig - ???, prost trash.

de_calendar - neviens neņem, aztec parodija, kaut kādi džungļi, just fuckoff.

de_airstrip - neviens neņem, trash.

de_clan4_stone - ???

cs_havana - ļoti ļoti reti ņem, vispār apmaldīties var, tumša. t.r.a.s.h

cs_intercept - vienkārši izņemt, puse no kartes ir useless. un chestu var dabūt no otras puses.

cs_thunder - bad karte, neviens neņem.

de_atzlan - man pat googlē neatrod šito trash, bet laikam tuscan parodija, nevajag un neviens neņem.

de_grace - netiek ņemta, arī sūdīga.

 

aizstāt šitās protams vajadzēs, ja tiks izņemtas, to vēlāk vai arī paši WAR3 playeri iesaka kādas kartes vajadzētu.

 

 

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 2018. gada 13. jūlijā, 22:24.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 22h 20m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2018. gada 02. jūlijā, 11:24
0
post

Izņemt jau nav grūti, bet jaunas mapes ir Grūti ielikt, jo tur vajag botu vietas un to pārējo.(Hz kas tas par mēslu ko tur tieši vajag)

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 02. jūlijā, 13:10
0
post

Kā jau teica, izņemt var visu, bet ko likt viņu vietā? Uzreiz varēji dot aizvietotāju, bet atceries, der tikai tās mapes kurām ir botu waypointi.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 09. jūlijā, 08:30
0
post

de_rebelzone;

de_cityrush;

de_forge;

de_pf_dust2;

de_dust4;

 

ja kāds grib ieteikt vēl kādu mapi vai pateikt kaut ko par šīm mapēm, rakstat tepat

btw kā būtu, ja priekš test tiktu ieliktas kaut kādas fy_, awp_, aim_ mapes?

 

 

Shmaro
Jauniņais
Shmaro
223 atbildes forumā
Online: 19d 22h 57m
Redzēts 2021. gada 24. oktobrī, 21:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 09. jūlijā, 09:07
0
post

Suggest fy_icevalley and fy_snow maps. The fy_snow map is popular, the server will be very full.

Samsung SyncMaster 997MB, Superlux HD 681, meizu pt850 & yincrow rw-9 earbud, Asus Echelon Keyboard, Logitech G100s, Dark Elite Force MousePad, Gigabyte GA-EP35C-DS3R, Intel E8400, Asus GT730 2GB, KingstonKVR800D2N5K2/4G, Seagate Barracuda 1 TB.

 

Мишка
Jauniņais
V.I.P.
Demons
4264 atbildes forumā
Online: 56d 5h 31m
Redzēts 2023. gada 23. martā, 21:28
Pievienots, 2018. gada 12. jūlijā, 09:01
0
post

Nez izskatas tas war3 vispar neinteresants palicis... Agraak atceros pastaveja serveri bez shitiem 100 leveliem, un tauta grozijas! Nebij gruuti uzkachat tos saakum levelus prieksh jaunas personas serverii. Tik pedejiem leveliem, prasijas vairaakas dienu drotoshana lai dabuutu to pashu mazinju bonusu...  Man liekas tagad paarsvara serveris ir tuksh,  75-80% ir boti... Un ja serveri ir kaads riktiiigs zadrots kursh kaapaa no 1 dienas reseta, parastam miirstigam vinju nav iespejams novakt pilniiba! Tad jau zuud viss prieks no speleshanas. Es iipashi neapgrozos cs 1.6, mazliet paspeleju un secinu... ja man nav taisniiba nesaciet gaudot, vienk aprakstat juusu domu par war3 serveri. Kaada tur ir situacija...

Amaterassu
Lietotājs
eL.
73 atbildes forumā
Online: 4d 20h 54m
Redzēts 2021. gada 07. oktobrī, 19:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 12. jūlijā, 14:31
0
post

Мишка, tev nav taisnība, visu atrisina rokas, es daudzkārt esmu rādījis ka arī ar 0 levelu varu spēlēt "TAB top 1" .

Par to ka serveris ir garlaicīgs, pilnīgi piekrītu. Kapēc, uzrodas jautājums .. Tas tapēc ka mēs - spēlētāji, tādu padarījām, 60 - 70 , ja ne visi 80% no top spēlētājiem cenšas noturēties top war3 .. arī es, tapēc dod priekšroku pozicionālai spēlei - žurkošana. Tas nav jautri, jautri ir gaļa ... kad visu atrisina reakcija un šaušana, tas lūk būtu fun.

Tapēc, milzīgs + būtu Yostu un Shmaro , pamēgināt ielikt mazas mapes, fy_snow, fy_snowworld, fy_poolday, aim_map 1 - 2 - 3 , training_aim_map utt utj. Pat Awp_maps varētu vēsi likt iekšā. Vienīgais mīnuss būtu tajā, ka spawns atkal jālabo, jo tādā- nelielā kartē, spawni būs haotiski, ar , uz doto brīdi esošo, Distanci uz spawnu. Ja izdomāt kā uztaisīt normālu spawnu, tad kapēc ne. 

GL HF

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 56m
Redzēts pirms 1 stundas
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. jūlijā, 20:18
0
post

*Pilnībā iebilst pret fy_ un tādām sīkajām kartēm, jo tajās ir vieglāk dabūt xp, līdz ar to visi balsos tikai par tām, līdz ar to serveris pārvērtīsies vnk par spawnkill gaļas * fragošanas serveri.

 

*Īsti nesapratu līdz galam to ko Jūs apzīmējiet ar "garlaicīgs"

Serverī būtībā ir vienmēr kaut kas kam vēl krāt, ir papildus līemņi standarta līmeņiem, ir uzlabojumi kuriem vajag daudz naudu, ir pat papildus misijas kurās var cīnīties savā starpā pat ja būtu savācis jau visu pārējo. Ja ar šo vēl nepietiek lai sereris būtu "intetesants" tad man ir ļoti grūti iztēloties kam tur būtu jābūt lai serveris būtu interesantss :D

* Miška - serveris kickā jau kopš sākuma bija ar tūkstošiem līmeņu, tas speciāli tika tāds veidots lai atšķirtos pat šajā ziņā no citiem serveriem, kur augstākos līmeņos pa visu dienu var nedabūt pat 1 līmeni, a te būs katru dienu jūtams un redzams progress.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. jūlijā, 21:29
0
post

@Chemijs

runa iet par to, ka daudzi top spēlētāji sēž vienā / divos spotos, nevis skraida pa mapi un daudziem tas besī, tāpēc bija ideja ielikt dažas mazās kartes, kur būtu vairāk šaudīšanās nekā tagad + tādas kartes noderētu konkursiem. nu piemēram tikai ar M2 bisi vai ko tādu, kur ir close combat un visu laiku action. pašlaik /konk ir MAC10 konkurss, kur noderētu mazās kartes. reāli padomājot tev jāspēlē ar undeadu, lai izskraidītu visu karti ar to MAC10 un tiktu augstu konkursa topā.

padomā par šo.

Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 14h 56m
Redzēts pirms 10 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. jūlijā, 21:30
0
post

Liekat,liekat tik iekšā tās mazās mapes, būs gaļa ko šaut.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2018. gada 21. jūlijā, 21:40
0
post

Kā jau yostu minēja par to, ka skillāri sēž vienā vietā un spawnkillo...

Tad kāpēc netiek izslēgti varianti kā de_aztec2 un de_aztec3. Tik kolosālas mapes spawnkillošanai.  :)

Nemaz nevēlos pieminēt de_kabul32. :huehue:

Pēdējo reizi rediģēja Strelnieks., 2018. gada 21. jūlijā, 21:41.

Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 14h 56m
Redzēts pirms 10 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. jūlijā, 21:46
0
post

Strēlniek, kas tu dūlls esi? Kur es tad killus dabūšu? Nu jā, pats nespēlē un vari nodot labākās mapes kurās var gaļu vākt. :D 

 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 56m
Redzēts pirms 1 stundas
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. jūlijā, 21:50
0
post

Priekš konkursiem - Tak protams, prieks konkursiem var ielikt visu ko vien jūs variet iedomāties un vēlēties.

Es uztaucos tikai par to ka ja saliks tādas kartes par daudz un ja par tām varēs balsot mapes beigās, ka serveris pārvērtiīsies par vnk ģaļas rūpnīcu, nu jo visa pamatā jau serveris tomēr ir "kam vairāk kilu tas stiprāks un bagātāks", līdz ar to būtu jābūt mazliet nūbiņam lai neņemtu kādu citu karti, jo šobrīdējās kartēs xp varēs savākt vismaz 2x lēnāk.

Ja par šo iet runa tika idēļ spawnkilleriem... ir jau variants .... camp metrs, ka san zaudet hp ja ilgi sez viena vieta.

war3 serveri tas jau agrak bija, bet būtībā tikai dēļ human rases tas tika izņemts, jo humaniem galvenie skili pastāv tieši priekš slēpšanās un ielīšanas kādā labā vietiņā.

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. jūlijā, 22:09
0
post

vienu un to pašu karti nemaz tik bieži nevar dabūt, jo cik zinu, tad ir tā: es nominēju / izvēlos de_dust2, es izspēlēju de_dust2, un tagad de_dust2 varēšu atkal nominēt / izvēlēties pēc 10 nākošajām kartēm.

vajag dažādību karšu ziņā, lai arī visiem spēlēšanas stils mainās tieši uz tām kartēm nevis tikai viena kempošana. būs arī lielāka gribēšana piedalīties konkursos, kur ir sūdīgi ieroči, t.i., ieroči, kurus neviens neņem. 

arī runājot par chestiem, visiem krietni palielināsies iespēja dabūt chestu tieši mazākās kartēs. protams, balva arī būs daudz mazāka, bet chest XP vismaz varēs dabūt.

uz test laiku vajadzētu ielikt, neredzu mīnusus.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0