bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Valstu un Pilsētu spēle.
Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12605 atbildes forumā
Online: 261d 23h 20m
Redzēts pirms 10 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 25. jūnijā, 15:47

Attēlu rezultāti vaicājumam “valstis”

Valstu, Pilsētu spēle

Spēles noteikumi:
Viens raksta valsti vai pilsētu, nākošais raksta iepriekšējā postotāja saturošā vārda otro burtu un iekopē skreenshotu no googles maps "street view" atrodot jebko interesantu tieši tajā pilsētā.

Piemērs:
Pirmais - Latvija
Otrais - Alžīrija
Trešais - Liepāja

Noteikumi:
* Obligāti jāraksta valsts vai pilsētas.
* Lieki nespamot.

Sākšu es:
Omāna

Marihuānas ražotne? :D

 

Palīdzība:

lai atrastu "street view" bildi:

1. atveram https://www.google.com/maps

2. ierakstam pilsētu kuru meklējam un to atveram

3. 

nospiežam uz cilvēciņa ar labo peles pogu un aizvelkam cilvēciņu uz kādu vietu kura atrodas kartē un atlaižam peles pogu

4. tālāk spiežot uz ceļa, pabraukājam apkārt pa rajonu mazliet un pameklējam kādu smuku skatu vai kaut ko interesanti

5. uzņemam skreenshotu pēc iespējas lielāka izmēra un ieliekam to te un īsi aprakstam kas tur ir redzams.

 

 

EDIT: Tākā vārdi atkārtojas, tad pielieku klāt, ka var rakstīt arī pilsētas. Rakstam tikai valstis un pilsētas. Nekādus ciematus vai mini miestiņus. Ievērojam noteikumus!

 

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2020. gada 31. martā, 01:08.
PANDAROO
Lietotājs
*SAPŅOTĀJS*
Ļoha.
3546 atbildes forumā
Online: 18d 1h 24m
Redzēts 21. martā, 08:38
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 19:14
0
post

Amsterdama.

mmmm, skaistas mājas/dzīvokļi un pašas ēkas var redzēt laikam ir iecienīti riteņi, skaistas ieliņas.

Wolfyy
Biedrs
janka
4355 atbildes forumā
Online: 265d 6h 39m
Redzēts Vakar, 20:43
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 22:00
0
post

Madride

Karaliskā pils Madridē izskatās skaisti un šo vietu apmekle ļoti daudz tūristi.

 

 

 

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. jūlijā, 22:35
0
post

Alūksne.
Patiesībā, izvēlējos šo pilsētu ar nodomu. Man ārkārtīgi patīk Alūksne un es tur sen neesmu bijusi.
Šis tilts savieno Alūksni un Alūksnes Pilssalu, kuru šķir Alūksnes ezers. Ūdenī ir arī strūklaka, kas, ja man atmiņa neviļ, tumsā ir izgaismota un vispār, jāteic, ka dzīvē tā strūklaka izskatās smukāk. 
Varbūt nekas īpašs, taču, manuprāt, pirms cilvēks sāk ceļot apkārt pa pasauli, viņam ir jāiepazīst pašam sava zeme.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12605 atbildes forumā
Online: 261d 23h 20m
Redzēts pirms 10 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. jūlijā, 11:32
0
post

Londona.

Spriežot pēc bildes, ļoti sena katedrāle, kuru ir vērts apmeklēt. Ja ieskatās, var izlasīt ''DOMINE * JESU * REX * ET * REDEMTOR.
Liekas ļoti interesanta, aizvēsturiska un domāju, ka ir vērts apmeklēt pašā Londonas centrā.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. jūlijā, 11:36
0
post

Ogre

Izvēlejos šo vietu, jo esmu bijis šajā muzejā un gribētu ieteikt kādam aizbraukt un paskatīties

 

 

 

 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 11m
Redzēts pirms 17 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. jūlijā, 12:13
0
post

Grobiņa.

Attēlā redzamas Grobiņas pilskalns. Šo vietu izvēlējos, jo pats tur esmu bijis neskaitāmas reizes un ir interesanta, vēsturiska vieta.

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. jūlijā, 12:24
0
post

Rēzekne. Nākamais laikam var izmantot burtu E.
Piemineklis "Vienoti Latvijai" jeb "Latgales Māra". Nu, tā vismaz man stāsta gūgle.
Kā izrādās, pirmais bronzā lietais Latvijas Brīvības cīņu piemineklis. Atklāts 1939. gadā.
Pati nekad neesmu bijusi Rēzeknē, bet tur viss izskatās sakopti un jauki. Pieminekli gan gribētos aplūkot ar savām acīm. :)

Lakrica
JB Admins
Lietotājs
1153 atbildes forumā
Online: 20d 16h 15m
Redzēts Vakar, 21:49
Pievienots, 2018. gada 10. jūlijā, 13:00
0
post

Ēģipte (var izmantot g)

Ēģipte var lepoties ar savām pirmamīdām. Šeit var redzēt Lielo Sfinksu bez deguna. Es nevarēju atrast, kamdēļ Sfinksai nav deguns. Ir daudz dažādu variantu, kamdēļ nav, bet tie populārākie ir, ka Napeolons ar lielgabalu sašāva tās degunu vai arī zemestrīču dēļ.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 22m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2018. gada 10. jūlijā, 14:39
0
post

Gana

Zinu visas pasaules valstis, tāpēc vienkārši rakstu, kas ienāk pirmais prātā uz konkrētā burta.

Maps cilvēciņu iemetu lielpilsētas centrā, bet izskatās kā mans lauku ciemats.

PANDAROO
Lietotājs
*SAPŅOTĀJS*
Ļoha.
3546 atbildes forumā
Online: 18d 1h 24m
Redzēts 21. martā, 08:38
Pievienots, 2018. gada 10. jūlijā, 16:22
0
post

Alūksne.

Skaista vieta, es esmu bijis ekskursijā, man patika.

tHEBEAST
Lietotājs++
DD2 King
455 atbildes forumā
Online: 11d 7h 22m
Redzēts 2020. gada 25. martā, 20:51
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 11. jūlijā, 16:55
0
post

Lubāna

DD2 King

Hvz
JB Admins
☭Bring PSRS back☭
1270 atbildes forumā
Online: 84d 20h 3m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 11. jūlijā, 17:09
1
post

Uganda

Королева
Meitene zeltene
Lietotājs
I 'M THE QUEEN
1799 atbildes forumā
Online: 61d 16h 36m
Redzēts 2022. gada 29. oktobrī, 00:08
Pievienots, 2018. gada 11. jūlijā, 17:15
0
post

Grieķija

Cilvēcinu iemetu uz dullo, neko citu neskatījos pa pilsētu. Protams neesmu bijusi Grieķijā, bet noteikti ir ko redzēt.

Pēdējo reizi rediģēja Королева, 2018. gada 11. jūlijā, 20:22.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12605 atbildes forumā
Online: 261d 23h 20m
Redzēts pirms 10 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 11. jūlijā, 17:26
0
post

Roma.

Cilvēciņu iemetu nezināmā vietā, pabraukājos pa pilsētu, bet nekā interesanta neatradu. Bet kas patika, ļoti līdzīgi Rīgas rajoniem (Teika, Pļavnieki, Čiekurkalns), kur arī viena otrai blakus iela. Mājas interesanti izskatās, nedaudz līdzīgas Īrijas privātmājām vai Anglijas šaurajām ielām. Bet izskatās kluss, mierīgs rajons, iespējams nav tik apdzīvots, bet dzīvība pie pulsa ir.

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2018. gada 11. jūlijā, 18:00
0
post

Otava

Skaista pils un liela pils. Gribētos aizbraukt un paskatīties pilī iekšā.

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 11. jūlijā, 18:17
0
post

Turcija.
Izvēlējos Antalja pilsētu, pa kuru pastaigāt ar savu cilvēciņu, jo tur dzīvo mana ex kl.biedrene.
Ļoti skaista vieta, manuprāt. Pludmale izskatās pasakaina un nevajag pat pieczvaigžņu viesnīcu ar šikajiem baseiniem, lai ķertu kaifu. Noteikti gribētos tur aizbraukt nopeldēties. Tikai jāievāc informācija par ūdenī mītošajiem zvēriem un nezvēriem. :cry2:

PANDAROO
Lietotājs
*SAPŅOTĀJS*
Ļoha.
3546 atbildes forumā
Online: 18d 1h 24m
Redzēts 21. martā, 08:38
Pievienots, 2018. gada 12. jūlijā, 12:32
0
post

Ukraina.

Izskatās tīrumiem bagāta un taisniem ceļiem pilna. Bet tā pārsvarā skaista valsts, man tā vismaz šķiet.

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12605 atbildes forumā
Online: 261d 23h 20m
Redzēts pirms 10 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 12. jūlijā, 20:05
0
post

Kijeva.

Man te 2 vietas iepatikās: 1. pa kreisi var redzēt māju, kurai ir daudz stāvu (daudzdzīvokļu ēka). Pie mums Latvijā nav. Parasti ir deviņ stāvenes Purvciemā, Pļavniekos, Imantā. A šeit 18-30 stāvīgās. :D 2. vieta ir kanāls pa labi - ieskataties, ūdens ļoti dzidrs kā Kanāriju salās. Izskatās laba vieta, kur pastaigāties gar kanālu. Parks vēl. Līdzīgi kā Vecrīgā (Rīgā), tikai šeit smukāk. :D

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2018. gada 12. jūlijā, 20:06.
Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 18. jūlijā, 15:08
0
post

Izraela

Es nedaudz citādāk gribu parādīt šo vietu

Atvērts 1964 gadā, Tur notiek visādi Fizikas eksperimenti

Un es gribētu tur aizbraukt uz ekskursiju, jo izskatās forši

 

 

 

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 18. jūlijā, 16:16
0
post

Zambija.
Vieta atrodas uz Zambijas un Zimbabves robežas, nacionālajā Zambezi parkā, pie Zambezi upes, kura šķir šīs abas valstis.
Pieļauju, ka tā varētu būt kāda kafejnīca, jo blakus ir Old Mondoro Camp. Redzēju, kā tūristu ar mašīnu veda uz šo vietu, gar ziloņiem.
Vai nav dikti skaista vieta, ko?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 348 ( 27641 skatījumi )
alska, Tessa&Hardin, cruelcin, anatolijs613, Piziks, SintijaL, Kiwi :], Zane, Pīļuks, Klaus, Сhrееру©, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Hybrid Minds, pigmi , jollylv, **Nezināmā**, C0ppy, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., HSkill, maar4a, KrievuJakudza, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, sсhoKKur-, 0blivionx, - З Л О -, Strelnieks., Agneshuks, duum, Purpel, Hazard, Canep, BANZAI, BARBARIAN, petuunija, bnation-, 575, peaky, malbaro, Obijs, Capture, pankuksh, Venta, GlicK, 6paaudze, Mežpils, Critikalz., persik, enrico, Fēnikss, tenblunt, santiz, Kamiks, efka, Snuff, RV`, Dzonis, Gradigais, Ethe, Pickle Laura, w3Ed!ch7, activision, Kraapaals, kon4, Lauriitis, janis_ir_hakeris, ★ToughEnough★, CBBRIS, stulbs, Baltais, Matriks, Dzēsts, tomts, Haiduk, Lacz, Hvz, Bavility, auns, RushFuck, VILKNADZIS, krish_im back, akasi, rronijs, dzēsts profils, AndisKoks, Yakuza, Ruffiks, magisterial , radžiņš, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, RagnaR, SniegaRausis, Flabijs, MENDIJA, СТИЛЬ., qppykt, Bubliks, Fruzenty, ERIKS K, JērsA, LaQ, HaRZz, chubs, adjustable, Beyondz, HUSEINS88, latvietis75, Minimi, lainNy, è’lei, LapIn, duffer, Saldaaa., wind, Chillotajs, NORMALY, prote1ns, Stepback, -Zajka-, HaTeMeZzz, NinjaC5, Mazaciepa, cheburashka, ScoRp1oN^^, who`s who, Kirpič, Flak3, arthurqee, ⛔lolwut?, Enemijs, Emīls., 47th, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, sixed, Em4a, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Laggato, Singapuras DAGS, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, cruelcin šļura, Diademantus, nisker, Lvbulta, lauvasdeeels, bEEEr, Wolfyy, keni, Krisiittz, <FiZz>, Foxculated, Snicker, Whatever*, Amors, socket.io, HakeRs, Grizzlijs, toxicated, пуси, Omega, Edward, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, Chemijs, 2nf*, JACK VAN DE BEATZ, Riepa, phine, slAyzorkjeeee-, Haskys`, Leegy, SINCAS_MONSTRS, CepumCepuminshhh, ZeltaBlack, spoks, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, M*Z*, daryl, black cobra, Lauku puika a.k.a hnc. , BUU`, WickedLady, Vandalists, 123456789, nezinits, Wunderschlange, agaa, Fūdiņš, _Mazaiss_, Sin4a, EvE, John Doe, ALLAHS, Koka gabals, oy74, Jautrais oopis, deewekzij, SycyS, SMix, loveusobad2, GANDALFS, Jackass3D, Truth_Hurts, hehegeeva, PooKa, tuis, Uksors, kepsis, TwaisonS, Farmaceits, Violexy, Daavis_, FreakyyPrime., wBc* | Tapke, Mr.Wii, Krapalis, Džamals, Kopas, DESA, Ralfuuzis, ForettiFAMILY , shaize_, aaaaaaalise, Rastaman, Rose, propkins, Marshmello, 2+2=4 fikss maten, Evucite, Oktobris, blackbear2407, ANaRHiST, MadrYy, Королева, Pizhikz., Atty, wavy.g, Prometajs, Ha3E, p0sitiv3, Just_lt, Lachubliezejs, Vaaveriite*_^, unn4m3d, gucci, Katie., `Barbija`, Laauriinaa, nxo badabum, slēpts, Gloks, Fenecius, spaula, A4Tech, Vecteevs, Mohit, yostu, Chemp1k, stn, pekkan, hacksoon'S, not hns, e*d, djonja, Almighty., ketamine, Ruf, Mcmz, klubuJuris, Brencis, Gamora, Latvians, Kubi, Amaterassu, no-legal, [TM] genijs, vhlamiwwu, konstance, Latgales Čalis, StaFFорд, Kikii., Apocalypse, audzeknis, crewified, Giorgi, aim + wh = 9 He 4it, Pečiš, Kandzha, Midžets, Remember-ME, raacha, Sandis., Lakrica, ES`CAPE, NewBoy, REDFOO, MateYz, KaapostgalvaLV, Ebony, G$ SHOOTER, Mandarīns, Gustins, Мишка, muwa, Kanazews, andrisptrs, Mikijzz ||, tHEBEAST, bullets aim far, the one that got away, Saldejums, unknown-, Mazulis, ŠAGIJS, Go0dFather, Zaņuks, PANDAROO, FlowState, STAKLA, Ramona, LOSTZ, thestyle, Dweller, MKs'Powa, luīze, ZīLe, EXIT.-, Rubax, zirgugalva, skvidj, h2o, Famouse, -ScorpioNn, Saldenieks, naziits, emaymyska., blonda, Krank, 99 Problems | Toulouse, fratella, Paldies., Unicorn, Tomysan, Markysan, Leaf, Martinshhh, Jogijs