bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
9
2
topic
Kā radāas Tavs nick?
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts Vakar, 13:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. decembrī, 13:25

Kā radāas Tavs nick?

 

Pavisam vienkārši, rakstam šeit kā radās Tavs niks var gan par foruma niku gan cs niku stāstīt. Būs interesanti uzzināt, kāpēc Tev tāds niks un no kurienes ir viņš radies..

Noteikumi:

Posts nedrīkst būt mazāks kā 3 teikumu. Šajos 3 teikumos kopā nedrīkst būt ne mazāk par 25-30 vārdiem.

Katrs lietotājs šeit var ierakstīt tikai vienu reizi.

Atkārtoti var rakstīt tikai ja ir jauns niks, kuru esi lietojis vismaz mēnesi.

Pārkāpšanas gadījumā saņemsi brīdinājumu.

Pēdējo reizi rediģēja »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, 2021. gada 03. februārī, 11:47.
naziits
Lietotājs
141 atbildes forumā
Online: 2d 10h 34m
Redzēts 2020. gada 21. martā, 21:55
Pievienots, 2018. gada 09. jūlijā, 15:36
0
post

naziits mans nick ir jau ilgi tas man radas kad mani draugi iesauca par naziiti un ta ari radas 

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2018. gada 09. jūlijā, 16:24
0
post

Bieži mainīju nicku. Sagribējās jaunu nick. Un tad es random izdomāju nick Kartupelitis pēc tam {GOST}-{MAN}. Un tad beidzot iegāju googlē un atradu vārdu creepy. Iegāju cs , ierakstīju tur kur nomainīt cs nicku un ierakstīju nejau Creepy ,bet ierakstīju Chreepy :D. Un tā palika tas niks uz mūžu (laikam). Nemācēju rakstīt creepy :D

Marshmello
Jauniņais
*LOMIKS*
jurciks
3079 atbildes forumā
Online: 15d 3h 42m
Redzēts 2023. gada 28. oktobrī, 20:00
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 11. jūlijā, 10:15
0
post

Tā viss sākas ar to, ka man gribējās spēlēt kick.lv serveros un nezināju kādu niku sev izdomāt. Es gribēju kaut ko līdzīgu savam vārdam Juris un bija vairāki varianti un es redzēju yt vai ig, ka vienam ir Jurčiks niks un es domāju sev uzlikt ar Jur4iks un man iepatīkās un no tās dienas neesmu mainījis niku, jo palieku pie Jur4iks un tā radās mans niks. Es zinu, ka stāsts ir īss, bet tā ir visa patiesība kā radās man niks.

ZīLe
Veterāns
❤ScafoTeam❤
Zīle
3934 atbildes forumā
Online: 74d 7h 9m
Redzēts 2022. gada 25. jūlijā, 18:28
Pievienots, 2018. gada 14. jūlijā, 17:41
0
post

Viss sākas kad saku spelet cs. Man ilgu laiku cs niks bija Kkrupene. 

Pec pusotra gada saku spēlet kick.lv tad sapratu ka man ar to niku nevecās spelēt. Tad kaut ka uzliku un saku spšlet ar niku Kristaps ZīLe un man tas niks no tā laika cepi.

Un tag labi tas niks iskatas un viegls. Taka ta radas Kristaps ZīLe niks pateicoties Kick.lv

emaymyska.
Biedrs
+ ZM GOD +
💎
1357 atbildes forumā
Online: 29d 6h 38m
Redzēts 20. februārī, 21:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. jūlijā, 06:07
0
post

viss ir pavisam vienkārši  .

mani sauc edža . edža esmu , jo man vārds sākas ar e. eduards . tātad edža. otru pusi (spoks) , es izdomaju pavisam vienkārši . jo gasījos no mentiem kā spoks . da lab nē , prosta , jo tas labi skan kopā . edzhaspoks .

 

 

 

STAKLA
RASTALAND.TV
Nēģeris.
875 atbildes forumā
Online: 13d 10h 58m
Redzēts 2022. gada 09. februārī, 09:42
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. jūlijā, 07:21
0
post

Diez ko funny. Mans sīkais zadrots bratans visu kapāja kā slimais. Un viņam bija visur palielam niks karalispults. kkad es pamodos un tas pidri** iegājis caur manu ps cs un ierakstīja šito niku man... es nepamanīju iegāju jb pirmo reizi neatceros kā es te nokļuvu bet kkā man iepatikās kā skan tas niks.

un pa cik bračka tāpat nekapā 1.6 vairs daudz varbūt pa retam ar mani for fun es pateicu ka tas ir mans tagad un neko tur nepadarīs... :) (#brolife)

niks STAKLA gan nakurījies sēdēju domāju niku lolam gadiem back domāju domāju STIKLS padomāju wtf :D uzrakstīju STAKLA un padomāju hey tas neko nenozīmē bet izskatās noice man liekas ne?!

STAKLA

karalispults

unknown-
Jauniņais
488 atbildes forumā
Online: 13d 6h 3m
Redzēts 2020. gada 24. maijā, 21:59
Pievienots, 2018. gada 23. jūlijā, 00:25
0
post

Nav nekas īpašs. Kadreiz vnk meklēju bildi savam profilam citā projektā un citam nickname. Pēkšņi atrau šo . Nezinu kāpēc man tas loti iepatikas, bet mans iepriekšējais nickname neiedēras šai bildei, tāpēc bija jāizoma cits. Protams, pirmais kas ienāca prātā bija 'unnamed', bet man nepatika kā tas izklausījas. Pēc nelielam pārdomam paradījas unknown. Šeit kick'ā tas ļoti piestāv man, jo neviens nezin mani (:

HAHA
Jauniņais
jésús
57 atbildes forumā
Online: 10h 51m 20s
Redzēts 2022. gada 26. septembrī, 14:10
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 18:02
0
post

Nu ka. Uz 1.aprili es izjokoju radus un mani ari izjokoja, kāds iesaucas ''HAHA'' un es nolemu tādu ari likt

tumblr_mknn7us9ck1qfa6ojo1_500.gif

 

tumblr_lxclwvbK1g1r75rkko1_500.gif

 

Good Thing Comes To People Who Wait    Go Fucking Out And Earn It

Gustins
Jauniņais
Gustins
493 atbildes forumā
Online: 11d 7h 11m
Redzēts 2022. gada 29. janvārī, 12:56
Pievienots, 2018. gada 24. jūlijā, 22:53
0
post

2000-šajā, kad sāku šaudīties izvēlējos nicku Lethal dēļ DJ Lethal no LB un ar to nospēlēju savus 13-15 gadus. Pēctam bija ~5 gadu pārtraukums no CS un atsākot nolēmu izmantot savu IRL iesauku Gustiņš, kas ir atvasinājums no uzvārda Gustavs ;)

niks engin
Jauniņais
18 atbildes forumā
Online: 4h 48m 15s
Redzēts 2019. gada 19. septembrī, 19:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. jūlijā, 21:15
0
post

Izdomāju jo gribēju jaunu/citu niku =D

Ebony
Jauniņais
Sūdīgs cilvēks
142 atbildes forumā
Online: 1d 12h 9m
Redzēts 2018. gada 03. augustā, 12:23
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 30. jūlijā, 21:22
0
post

Nepietika fantāzijas lai izdomātu kaut ko normālu. Patīk šis žanrs, tāpēc ilgi nedomājot paņēmo to sev kā niku, neko nenožēloju, ir cilvēki kuriem šis niks patīk. Iespējams nākotnē nomainīšu, ja paliks neciešams. Pagaidām kā niks, savu darbu dara pietiekoši labi. Esmu apmierināts ar savu izvēli.

Pēdējo reizi rediģēja Ebony, 2018. gada 01. augustā, 20:20.
FeyNesy
Jauniņais
74 atbildes forumā
Online: 2d 0h 35m
Redzēts 2023. gada 29. augustā, 16:01
Pievienots, 2018. gada 30. jūlijā, 21:23
0
post

Es niku izdomaju vnk. Es iedomājos kadu nick uztaisīt. Man gribējās nick uz F burta. Man galvā ienāca Fey. Tad es domāju kautko pievienot kā Nesyy. Tā man iznāca niks kurš man visvairāk patīk. Cerams ka jūs arī ņemsiet šo nick par labu. :3

Pēdējo reizi rediģēja FeyNesy, 2018. gada 31. jūlijā, 00:28.

TINKY WINKY | Teletubbies funny, Childhood tv shows, Teletubbies

Mazulis
Lietotājs
1mmo666
86 atbildes forumā
Online: 1d 19h 34m
Redzēts 2021. gada 31. oktobrī, 21:19
Pievienots, 2018. gada 01. augustā, 19:19
0
post

Vienubrīd ievēroju, ka daudziem spēlētājiem nickname ir ar vienkāršiem Latviešu vārdiem, tādēļ arī izdomāju, ka man tādu vajag, galvā nāca dažnedažādas domās līdz beigās paliku pie Mazuļa.

Jogijs
V.I.P.
Lietotājs
Lacis
1498 atbildes forumā
Online: 29d 22h 53m
Redzēts 25. martā, 01:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 01. augustā, 19:28
0
post

Reiz senos laikos , mana pilseta bija daudz runescape speletaju , un es viens no tiem. Kada laba nakti ar draugu spelejot rs, ienaca doma uzstaisit jaunus acc bet bija problema ar nick izdomašanu. Bet par laimi uz galda staveja jogurts un draugam paskatoties uz jogurtu un mani galva uzpeldeja vards Jogijs.

Ta nu es nesejo šo nickname vel joprojam.

 

p.s Jogurts,Jogijs

Grizzlijs
Jauniņais
78 atbildes forumā
Online: 6d 5h 21m
Redzēts 2. martā, 19:26
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. augustā, 13:12
0
post

Uz iesaukas balstīts .

Iesauka man ir grizzlijs ,jo uzvedos ka zvers.Eat hard,train hard and sleep hard.Liels puika 90 kg ar 10% body fat

Pēdējo reizi rediģēja Grizzlijs, 2018. gada 26. augustā, 16:01.

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
2348 atbildes forumā
Online: 25d 3h 28m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 22:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 04. augustā, 13:35
0
post

Mans niks *Stack_IT*Cilveks*

Pats clantag radās tad, kad mēs ar draugiem spēlējām 1.6 uz zadrot levela,nesām āra pubus, un sagribējām spēlēt clanwars,jo skila bija daudz priekš tā laika, bet klana nekāda nebija, tad nu sākām domāt kādu klanu varētu veidot. Nākošajā dienā vienkārši ģērbjot savu džemperi, pamanīju ka ar maziem burtiem uz tā rakstīts Stack IT, nu un tā radās pats klans,pieliekot tam klāt pāris zvaigznes *Stack_IT*, vienkārši lai labāk izskatītos, bet vārds *Cilvēks* radās vienkārši randomā,bez nekāda iemesla.

 

Mikijzz ||
Lietotājs
Krūšturmednieks
35 atbildes forumā
Online: 2d 7h 9m
Redzēts 2019. gada 06. janvārī, 11:58
Pievienots, 2018. gada 15. augustā, 03:19
0
post

Nekāds story par nikiem nav.

Timmidy | Psihais - Pats izdomāju ne no kā skatoties.

Mikijzz || - Izdomāju arī ne no kurienes.

Ja būtu baigais story, tad pastāstītu garāk. ;)

[Pieejami kodiņi]

 Pagaidām nav

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9006 atbildes forumā
Online: 324d 6h 2m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2018. gada 15. augustā, 03:24
0
post

Draudzenes puisis viņu sauca par podziņu un man iepatikās. :D īzī.

​​​​​​

scarlxrd
Jauniņais
Sapogs
33 atbildes forumā
Online: 3d 21h 18m
Redzēts 17. janvārī, 14:44
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 18. augustā, 11:32
0
post

Niks radās vienkārši, no zila gaisa :D

Pēdējo reizi rediģēja scarlxrd, 2018. gada 18. augustā, 11:33.
konstance
Lietotājs
76 atbildes forumā
Online: 21d 8h 6m
Redzēts 17. februārī, 12:16
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 19. augustā, 19:21
1
post

Pavisam nejauši tika izdomāts, pilnīga ne ar ko nesaistas. Tāds pats niks tiek izmantots citās spēlēs. Nu jau pie nika ir pierasts, un citus vecos vairs neatceros..

Pēdējo reizi rediģēja konstance, 2018. gada 19. augustā, 19:30.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 621 ( 25982 skatījumi )
luīze, Mcmz, Capture, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Hybrid Minds, alska, Tessa&Hardin, 575, pankuksh, cruelcin, scarlxrd, SintijaL, Kiwi :], Pīļuks, Kubiks, beijbe_, Hazard, Bridzaa, Peak, Zane, qppykt, Churix, tehshine, 🌿🌿🌿, ZnT, HSkill, kaifotajs!!! :D, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, traitors, bnation-, ihavelocity, AndisKoks, kawaski, BeethoveN, Jon Snow, santiz, FIN., Jackass3D, Kizit, Сhrееру©, Oskars.R, knejvs, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, - З Л О -, Wunderschlange, Jorcikk, jollylv, sсhoKKur-, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, **Nezināmā**, KrievuJakudza, maar4a, Leh , akasi, pigmi , Siipols, w3Ed!ch7, Kraapaals, 0blivionx, hipester, thestyle, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, PD / Kapteinis, Weksijs, BANZAI, prote1ns, Singapuras DAGS, Canep, Cheriss, CyRekT, Pienvedeja., PooKa, 6paaudze, Ethe, Ainizs, tenblunt, Critikalz., Dinčaa, Naft'līns, banijs, NinjaC5, RV`, Svinnesis, Gradigais, exe, efka, Agneshuks, allk, JērsA, activision, Kapracis, Beyondz, peh, kon4, Maruzha, Gambit, SniegaRausis, janis_ir_hakeris, skyya, BARBARIAN, Kamiks, Lacz, Kosmoss., jevrika, Kupāts, Kāposts , Pickle Laura, CBBRIS, Enemijs, stulbs, <FiZz>, ChmooZvaigzne, Normala riciba?, Baltais, Hvz, MACAN, `Barbija`, Bavility, RushFuck, auns, VILKNADZIS, stovetais, malbaro, eena, punktinjshh, Crack, C0ppy, k0minax, kraims, Obijs, Fūdiņš, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, Ha3E, magisterial , T. Bagvels, Skies, phine, FIIR1M, Kristersss, radžiņš, Yakuza, Latex~, slice, DEVIL_BOY, Latvians, 90_degrees, Qwertyz, nolodžik, dzēsts profils, Nurmachimaevmakachev, Mercury`, kumeljdzemd, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Kikii., aim.ru~~~~~, Amors, CharmZ, ŠuhRuh, LowSkillL, ethereum, adjustable, BRATSKY KRUG, tomts, Lauku puika a.k.a hnc. , Paldies., Mežpils, Wolfyy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Vaaveriite*_^, Frii, not hns, Zalkt!S, tuis, Fruzenty, nisker, Pelmix, Purpel, Wukong, NoBodijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., replay ., VERT'Z, chubs, RagnaR, Riepa, nenshuks, xvid, queen_of_black, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, VendeN, HUSEINS88, Venta, deewekzij, enrico, G$ SHOOTER, Antuha, Pilots, Kоролева シ, Snicker, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., è’lei, MaxFly, Jimmy Smith, MA1M, Flak3, 47th, Saldaaa., LapIn, MENDIJA, cheburashka, latvietis75, KoKoC, -Zajka-, СТИЛЬ., wind, who`s who, Valtero, ⛔lolwut?, Королева, Papirgalva, Diademantus, MAIZE., Breezy, Chemijs, Foxculated, sofc?, bEEEr, Emīls., Prometajs, pointseven, sixed, Kirpič, Krisiittz, LaQ, dudi, Pīle, Bastaardio777 , Pečiš, gucci, Jetta, Laggato, ilmarens, Noravajumtu, arthurqee, cruelcin šļura, duum, D̶̻͈̦͊̽̚L̶̲͌̏̌͜G̵̮̘͈̿̏, bLank*, Lvbulta, keni, socket.io, Erlends, Siguldietis, JACK VAN DE BEATZ, PikaChu, Witch, ScoRp1oN^^, SINCAS_MONSTRS, Mr.Wii, Haskys`, Violexy, zexty, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, Strelnieks., Osiits, antijesus, kurpE, пуси, M*Z*, WickedLady, Cietvīrs , daryl, Piziks, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, $JeNoTs$, BUU`, Dilan you Son Of Bitch, antimatērija, SiGoNs, Mohit, emaymyska., 123456789, milkhouse`, toxicated, StaFFорд, Gloks, aspuma, nezinits, ALLAHS, kakaataajs, Vandalists, _Mazaiss_, EXIT.-, Rolković, CepumCepuminshhh, KOB, freezy, ALAND3KO, 327, spoks, iFamous, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, FreakyyPrime., PasaulesBoT, *DIY*, agaa, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, cyruss, Gussi` ^^, Dzonis, R0DEmental-, Skill Kill, Evucite, Amphetamine, MateYz, Pussy_Man, Flabijs, Platais:P, arro, spokio, zelchh, Kick, Marshmello, Atty, SycyS, Ruffiks, GANDALFS, SMix, KELLY, loveusobad2, black cobra, Faacha, Creed, hehegeeva, Heyoo!, Muiza, Gamora, emzijs, MrGnB, Unicorn, badgalre, Жить в кайф, ★ToughEnough★, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Uksors, Mǝrcury, naziits, Mamba, Farmaceits, TwaisonS, CuLt., NewBoy, Džamals, Zaņuks, FireFun#TnT, Huligans, LanDerSs, HaRZz, ZīLe, Apocalypse, Milky, shaize_, Dairis, Ray, Golden Nugget, wBc* | Tapke, konstance, dasdja, Rubax, laescobare, Xtcent, named., Ziemelis, грязный, yostu, KenT1k, MrColt , avix`, Klaus, Incorrigible qwz, Tigra, CitraMoN, DESA, N1CeR, Exc, Ralfuuzis, BLaZeee, FunnySmile, Puzisss, ForettiFAMILY , Em4a, blusa, aaaaaaalise, Rastaman, Kopas, RnB, siirups, nKz', Cyano, Lamik, Shmaro, Pecinja, Eskazvers, 6e55, vamos a la playa, Mazulis, Remember-ME, stn, Rose, Cipsijs, ZombikOzy, aircel, Sviests12, goosy, oY74.WuClan!, asdf, Snm, ZeltaBlack, unhappy, Jumpybug, ksa, Duksitis, blackbear2407, RooFee, ANaRHiST, aimbatten (;, ŠAGIJS, MadrYy, 1llu510n1st, 2+2=4 fikss maten, Šķidrais Ēriks, PANDAROO, Pilsonis., cookies, Fon der Markov, crewified, SpriditisMAD, Martinshhh, ES`CAPE, RCHWZKY, король мажор, Aimbot, tupiks, A4Tech, Hennessy-, Kalvix, bullets aim far, SyRiizZzY., CROUPZZZ, Mazais Gacha, Litriņš, Lachubliezejs, MelnaisPletnis, lajT, wavy.g, nxo badabum, SweeTie, Zapturo., p0sitiv3, Reimu, Jan4ezz, lenusicka, alov, Vecteevs, Just_lt, PilnigsNabags, KickMan Kick, unn4m3d, OGMOTH, Pizhikz., mimiC, Laauriinaa, Brencis, MurkainaisKushkis, reacononly, Almighty., Ruf, Chemp1k, ANormalStick, MysticSniper, klubuJuris, xXYWaffleYXx, Pigijs, !Gvido, Nobody9, Giorgi, [TM] genijs, raacha, no-legal, Genocids., eSSe, unknown-, kriks, EAZY., Midžets, Grizzlijs, $uicideBoy$, davvvil, mazaisganksteris1, andrisptrs, djonja, Saldenieks, Go0dFather, Rupjmaize., vhlamiwwu, Darly fake, Mikijzz ||, EddieLV, KaapostgalvaLV, Ebony, balodis, Gustins, Jogijs, meņku astīte, HAHA, Kandzha, Мишка, niks engin, FeyNesy, Lakrica, Yonuka, Kanazews, Sandis., STAKLA, MKs'Powa, Dalī, Boņka, LOSTZ, blonda, tHEBEAST, Imants, Columbus Georgia, EvE, REDFOO, Snikerrs, Dinarzz, NunCe, dzēsts profils, Smookijs, h2o, Fantograms, Kellzz., rouletewiz, exitfragger, heediox, def., Beyond, rewzk, Patriotss, Daņiks, the Captain., Komisarchiks, Chyyy, krialy, OldSchooLsssss, Fally, sneiks, lemony, ketamine, Mihuils.....tepat , DeFire, FROSTJAW, esportinsh, melons, theroxos1, NeaDeKwaD | Stone, Forestiņš, Abeliitee, $ KRISTA $, laaceens66, muwa, TheFrost, TedLV, xXMedoxX, Collapse, sentemo, slēpts, Mybe, Mhm, Sajma, spaula, epitome, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sin4a, Sentro, LONG LIVE BANG THE KING, bangtheking, ~Evils~, Evija^, BOTNAME., Bacardi, (:laimonpuika:), GOLDEN, S0lidSh0ck, RP, icescale, -lembergs-, TheLegend, ainars123, Faynely, #ВОДА, Latgales Čalis, MAVERIK, Shockins, Sprite, pelciņš, exdent, Madness, 2nf*, spirtoff, negyexl, Sextape, Foxxy`s Poxxy`s, Pirdlampina, gaz1kkk., ODZHYY, StonerKumar420, Gigna, maardzha