bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
1
topic
aij ban aktiv @ ezijs
muwa
Lietotājs++
1tapsquad
flakkus
446 atbildes forumā
Online: 9d 13h 22m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 06:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. jūlijā, 21:45

1. Izraksts no konsoles (copy/paste)

******************************************** 
[CBAN] You are banned from this server 
[CBAN] You can complain at : 
[CBAN] Banned nick : deadboy ( deadboy ) 
[CBAN] Time remaining : Permanent ban 
[CBAN] Reason : Aktiivs ( de_dust2 ) 
[CBAN] Ban IP : 212.142.67.152 ( 212.142.67.152 ) 
[CBAN] Ban Steamid : STEAM_0 : 0 : 155678948 ( STEAM_0 : 0 : 155678948 ) 
[CBAN] Admin : -kk- 
******************************************** 

 

2. Adrese uz tavu banu ( iepostojam bana linku no http://www.kick.lv/bans/"
https://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=38477

 

 

3. Adrese uz demo un screenshotiem( iepostojam linku no www.failiem.lv

no ss un demo nav vajadzība, ja mans ir par aktīvu, bet here u go

https://failiem.lv/u/njrknekz

 

4. Apraksts - Jo sīkāk pastāstīsi jo ātrāk izskatīs tavu apelāciju:

* kāpēc tevi nobanoja? šis ir misunderstanding. kāds ir paņēmis manu niku, paspēlējies ar čītiem uz viņa un tagad tam nikam ir bans. well, it can easily be proven. tas cilvēks ir no Vācijas, ar pilnībā citu IP un steamid. ( nu, par steamid nezinu, varbūt stolen from me, bet neticās, jo es tajā laikā biju laukos un viņam nebija ne mazākās iespējas dabūt manu steamid. ( ok, neskaitot to, ka viņš ir topikos xD). and alsooo, es 2 nedēļas biju faking laukos, man nebija PC un jā. tāpēc es arī gan forumā, gan spēlē nebiju ilgu laiku sākot no 13. jūlija. baigais zavals, baigi forši, tagad unbanu dodiet, man gribas atpakaļ ar chitiem iet serveri ffs, jo man nav dzives. :(

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī? he just came in and banned me ;c

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā? es neko neizdarīju xd

* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību? it īpaši tie killi ar deagle, kur es ierashoju B saitā, jo tas bija baigi obvious aimbots, it īpaši, kur tur raustījās pēc killiem.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2018. gada 29. jūlijā, 04:22
0
post

Par aktīvu banu sevišķi nešaubos, ka tas visdrīzāk bija cits kek, jo galu galā banu dabūja, zogot vēl citu niku (ekstazy/lsd/weed).

Tajā pašā laikā nav ne visu skrīnu, ne arī demo patika. Likās, ka tur būs pupu mizas, bet tagad naktī vairs nefilmēju tik labi, lai dotu unbanu, jo nav pārliecības.

Demo pārskatīšu, tikmēr gādā visus skrīnus.

muwa
Lietotājs++
1tapsquad
flakkus
446 atbildes forumā
Online: 9d 13h 22m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 06:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 29. jūlijā, 04:25
0
post

https://failiem.lv/u/vytgqh8r
here u got the last 2 screenshots i have, hihi

Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
924 atbildes forumā
Online: 44d 12h 42m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 29. jūlijā, 20:25
2
post

EDIT:

kk- banu pats noņēma un uzlika atpakaļ par aktīvu.

Droši vien kaut ko sajaucis.

Bans noņemts.

Pēdējo reizi rediģēja Kalvix, 2018. gada 30. jūlijā, 22:19.

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2018. gada 31. jūlijā, 20:44
0
post

Bans uzlikts atpakaļ, šajā demo tiek izmantots wallhack, reason nomainīts.

Tā kā esmu caur telefonu, momentus sarakstīšu rītdien.

 

EDIT:

Sākumā skatījos demku pa nakti, tad likās jau ļoti dīvaini, bet tagad skatos vēlreiz.

Velk uz wh, kā arī vairāki šāvieni nešķiet legit. Rakstīšu par to, kas šķiet interesants

* - kaut kas uz aim pusi

 

09:24 - nez., cik aklam jābūt, lai neredzētu to enemy, kas noleca uz titāniku pirmajā skatīšanās reizē. Tas atkārtotais check pa labi būtu super neticams, ja vien pretinieks pirms tam nebūtu novācis tavējo. Nav wh moments, viss okay, ja neskaita vājo redzi.

09:53 - man šī izskatās pēc priekšlaicīgas mērķa vilkšanas uz lēcošo enemy.

11:04 ; 11:11 - abos gadījumos priekšlaicīgi sāc kustību pa labi tieši pirms enemy iznākšanas, lai būtu lielāks reaction time. Mežonīgas sakritības vai wh.

11:28 - man šis moments nepatīk. Teorētiski tu ej uz enemy, ko dzirdi, bet ne kaut drusciņ nenoraut peli uz pirmo ieraudzīto enemy - es tam neticu. Es saprotu momentā 10:58, ka tu palaid garām tos pirmos, kas uz a1 skrien, jo tādus savākt ir nereāli. Taču tagad to pirmo ieraudzīto mierīgi var paķert, un, ja tu tik vāji reaģē uz ieraudzītiem enemy, tad daudzi tālākie demo momenti uz reakcijām nav iespējami.

15:44 - pavisam priekšlaicīgi paej pa kreisi un piedevām pārstāj skriet, lai atkal iegūtu reaction time un sagaidītu enemy. It nemaz nav sadzirdams pie šādas apšaudes tjomkā. Šis jau liels moments.

16:05 - klau, tev ne pavisam nepadodas tīrs crosshair placement. Uzslēdz uz x1/4 un paskaties pats - tev mērķis kā zobratiņš uziet precīzi uz iznākušo enemy. Tas nav ne uz reakciju (nav nekādas aizkaves - kā enemy nāk, tā mērķis jau slīd tieši viņam līdzi) un ne arī tu flicko. Šis nav tik liels moments, kā iepriekšējie četri šī tipa momenti, tomēr izskatās ļoti labi. :D

16:41 - prost vecīt viens un tas pats. Situācija: tu ej pa labi un zini, ka enemy ir pa kreisi. Okay. Tagad, ejot pa labi, atkal TIEŠI pirms sadursmes tavs mērķis, nevis paliek durvju šķirbā, kā bijis, bet pēkšņi jau priekšlaicīgi "aizpeld" pa labi uz durvīm. Ieraugot enemy, NEVIS flicko pa labi, bet mērķis jau stāv pa labi. Ja pretinieks skrietu šādā close range situācijā, tas būtu okay, bet viņš SLOWO. Iedomājies, ja enemy nāktu ārā uz tevi pa durvīm, un tavs mērķis vnk stāv kkur labajā pusē. Instant death. Bet tas nekad nenotiktu, jo tādā situācijā tu joprojām to mērķi būtu turējis durvju šķirbā.

Es šeit pa vidu vēl pāris sīkumus izlaižu, bet gameplay joprojām vedina uz wh.

22:40 - izejot no spota, pricels tieši uz enemy.

23:23 - perfekti "orientējamies" radarā.

30:01* - šeit vispār varbūt tas ir 1.6 logic, bet tā pirmā lode skaidri redzami iešaujas zemē, tajā pašā laikā pretiniekam nodreb roka - tātad esi trāpījis ar to lodi.

31:27* - tu nemaz neflicko uz tām galvām, bet vnk velc pricelu pa labi un pēkšņi iekrīt 2 galvas. Diži neiedziļināšos, bet nekas tīrs šeit neizskatās, uz x1 mērķis manāmi noraustās un kill brīžos lec atpakaļ uz leju.

31:59 - tu spaidi A, D, kustoties pa labi, pa kreisi. Tieši pirms enemy ir iznācis, tā tu to pārstāj darīt, sastingsti un arī minimāli pavelc mērķi pa kreisi, atkal iegūstot reaction time.

 

Karoč tāda tā darīšana. Nekādu wh momentu, kas uzreiz atver acis arī nav, bet tomēr vairāki gana nodevīgi.

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2018. gada 01. augustā, 17:32.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0