bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Sup
Kandzha
Jauniņais
31 atbildes forumā
Online: 1d 18h 19m
Redzēts 2018. gada 30. augustā, 22:55
Pievienots, 2018. gada 29. jūlijā, 23:42

Hey.

 

IRL:

Tātad, mani sauc Andis,esmu 18 gadus vecs. Esmu dzimis un pašlaik dzīvoju Alūksnē. Drīz uzsākšu mācības RTU,tātad pavadīšu vairāk laika Rīgā. Redzēju ka sasveicināšanās paraugā bij minēta bilde, bet slinkums ņem virsroku un negribās meklēt kādu +/- zolīdu bildi, ja kādam ļoti interesē kā es izskatos tad droši var meklēt Instagramā @Andheeeeee.

Jau vairākus gadus spēlēju basketbolu, kā arī aktīvi sekoju mīļakajām komandām(LAL,NYK) Nesen sāku aizrauties ar riteņbraukšanu,bet ne tik nopietni.Pirms pāris gadiem sāku mazliet šo to darīt ar social influencing un nu jau viss tā ir aizrāvis, ka diezgan daudz laika pavadu Instagramā.Hobijs un veids kā nopelnīt naudu, vai nav lieliski? :D. Kad uznāk garlaicība mēdzu šo to padarīt PS'ā, kaut ko sameistarot māku, bet neko nopietnu.Jau pāris mēnešus pašmācībā apgūstu Spāņu valodu. Sāku to darīt dēļ skolas izvēles, bet tas process ir iepaticies tik ļoti, ka mācības vairs neuzskatu par darbu,bet kā veidu atpūsties un izglītot sevi. Kā uzzināju par kick? #Luīze vēl grūti teikt par pirmajiem iespaidiem saistībā ar šo saitu,bet šaubos ka nāksies saskarties ar problēmām.Pāris vārdos sevi raksturotu kā komunikablu, cenšos respektēt cilvēkus kas respektē mani. Uzreiz saku, ja tev ir tāda pati mūzikas gaume kā man tad mēs būsim labi draugi.

Mīļākie izpildītāji un mīļākās dziesmas: $uicideboys,Pouya,Kdot,Jcole,lil peep,xxx. .

https://www.youtube.com/watch?v=sDVu1fLAUfY

https://www.youtube.com/watch?v=bbdgT3_uSLw

Klausos vēl daudz un dažādus izpildītājus, tos var atrast šeit : https://open.spotify.com/user/1…SL-JDCRLEkW0Uw

.Mazliet par spēlēm:

CSGO,1.6 mani varēs redzēt ar niku ''Kandzha'', OG niks ko lietoju jau +/- 8 gadus. Varbūt kāds JB spēlētājs mani atcerēsies dēļ ši nika. Spēlēju Lol'u,csgo un 1.6. Neaizraujos ar šaušanu, vairāk patīk spēlēt surf,jb serveros. Vairāk laika pavadu tieši Lol'ā, jau pāris sezonas lēkāju pa D5,D3. Šosezon nav bijis daudz laika spēlēt tādēļ tagadējais ranks ir tikai plat.

 

Cerams ka uzrakstiju sasveicināšanos kaut cik sakarīgi lai varat saprast kas es tāds esmu :D

 

I’m kind of a slave to my ambition, I ain't quittin' till my shit is appraised

Goddest
Jauniņais
Just chillin u know
94 atbildes forumā
Online: 1d 3h 7m
Redzēts 2019. gada 31. augustā, 00:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 02. augustā, 13:36
0
post

Wsup. Būsim dragi , kautvai mūzikas gaume atšķirīgā :)

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 05. augustā, 16:16
0
post

Sveiks,pēc sasveicināšanās liecies sakarīgs čuvaks.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
e*d
Lietotājs
92 atbildes forumā
Online: 4d 19h 17m
Redzēts 2019. gada 17. septembrī, 22:27
Pievienots, 2018. gada 08. augustā, 13:58
0
post

Sveiks

Как ты там, как ты там, с кем ты там. И я убитый как вчера. Завтра будет точно новый день, Но я в хлам.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0