bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
2
topic
Ventspilnieks negodīgs konkursu vadītājs
KniFA :D
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 1h 53m 05s
Redzēts 2018. gada 16. septembrī, 02:48
Pievienots, 2018. gada 26. augustā, 23:06

1. Izdarītais pārkāpums Noņēma 10k, neiedēva balvu, apvainoja par sadarbošanos. 
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) https://www.youtube.com/watch?v=jQ8hvT-hUCQ video
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts Viss video
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist)
5. Pārkāpēja niks Ventspilnieks
6. Komentārs par notikušo Tātad, notiek konkurss, pēkšņi iemet boksa ringā, nekur nevienam komandas biedram nerakstu par sadarbošanos, pat nezinu, kas jādara, domāju, ka būs jāboksējas. Mans plāns nešaut nevienam no sākuma turēties pa gabalu no visiem, un skraidīt, lai netrāpa. Plāns sekmīgi izdevies skatos, ka 2 šaudās, domāju neiejaukšos, bet tad, 0.50 paskatos tabā, kas ir palicis redzu, ka mans bandas biedrs blood, un matiga. Man ir 100hp, un ir skaidri redzams, ka atlikušie 2 low. Tā kā man Matiga riebjas, izdomāju atvākt viņu pirmo , un pēc tam nošaut Bloodu. Un viss izdevās, paliku pēdējais. Pēc tam, kaut ko sāk muldēt, ka es sadarbojies esmu. Man noņem 10k + 10k vēl noņem Blood. Vispār konkursu rīkotājs nedrīkstētu būt nevienā bandā, Ventspilnieks ir 1 bandā ar Matigu abi admini, kaut ko izdomājuši paši no sevis, normāla sadarbība. Tik līdz Monstri uzvar 1 no 10 uzdevumiem, uzreiz nav bijis godīgi..  Luīze arī konkursa laikā serverī nav, tik sadod Ventspilniekam naudu, lai vada, un pat nezinu vai visa nauda aizgāja konkursam nevis viņa bandai. Konkursu laikā lielāko daļu vadīja Unicon uzslava viņam, Ventspilnieks bija kā palīgs viņam, nevis kā konkursa vadītājs.
7. Mape, kurā tas notika jail_xmf_play4ever lkm
8. Serveris Jailbreak 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. augustā, 23:15
0
post

Iekš video skaidri redzama sadarbošanās.

Konkursu laikā lielāko daļu vadīja Unicon uzslava viņam

Uzslava - 

Sods pamatots.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0