bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
KĀĀĀ I ? Agris
Agris
Jauniņais
Spetsnazis
1 atbildes forumā
Online: 30m 56s
Redzēts 9. janvārī, 00:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 23. maijā, 01:15

Nu tad mani sauc itkā Agris, man ir 17 gadi var teikt (29. julīja paliek) . Es dzīvoju Kuldīgā, neteikšu kur mācos, bet nākošgad būs jau otrais kurss . Es ļoti mīlu sportu. Man patīk īstenība viss, skriešana, riteņbraukšana, vieglatlētika, florbols, hokejs, florbols, futbols, basketbols, Handbols taa pa pusei. Man itkā nav īpašu hobiju. Vienīgais hobijs man ir kļūt par leģendu JB  serveros ;D . un Tas man izdodas. Es sevi uzskatu par leģendāru JB vadītāju un tas man ļoti sanāk :D . Es būtiski pievelku cilvēkus JB . :D.  Gribēju teikt ka man sportā ir diplomi taka jūras sūdi un medaļas. Mans moto laikam būs : Ja mērķis nosprausts, atliek tikai to realizēt.: Brīvaja laikā noteikti staigājos vienkārši ar meiteni . Kur tad esmu bijis? Vistālāka vieta laikam būs Somija, vienreizēja valsts, man jau nav ar ko lielīties, neesmu tas ceļojošais cilvēks. Kā tad es uzzinaju par šito komūnu, man pateica viens cilvēks kuram šeit laikam tika piedāvāts sarkanais pokemonisms :D.  Nav īpaši daudz atgadījumu interesanti ar manīm notikuši. Ā nē ja nemaldos vienreiz redzēju , kā notika saules aptumsums :D.  Ļoti fascinējoši .  Kā es raksturotu sevi pāris vārdos? Leģendārs un Neaizstājams JB vadītājs.  Es izdomāju uzrakstīt sasveicināšanos jau pirmajā dienā, jo tas ir tikai rūpīgi , tas ir tas kas pirmais ienāk prātā. Un lai lielajos krēslos sēdējošie mani iepazīst. Novēlējums visiem lasītājiem ir tāds:  Mani neviens nēpārspēs radošumā.

=====================================================

Mans niks ir bijis un vienmēr būs Agris ! Nekādu ķeburu . Diezgan kodolīgi un visā ziņā KODOLĪGS niks, kā jums šķiet mani pavalstnieki ?:D :D  Ok . man ir bijis niks ERMAC.^ .To atstāsim pagātnē. Man ar viņu sliktas atmiņas.  Es vispār šeit nevienu neesmu spelejis modu, jo šodien 23. maijā piereģistrējos . Visticamāk spēlēšu  jb .  Laikam šīs būs manas mīļākās spēles  : CS, Tekken, NFS, BATTLEFIELD, un MK :D. Un jā , Es neesmu piedalījies nevienos spēļu turnīros. Nesaskatu tam jēgu ! Runajot par RANK, šis bus ļoti unusual. Esmu tas speletajs kas ir visilgāk spelejošais, bet rankos esmu ļoti slikts :D. Fragošana vienmer ir bijis un būs svešvārds. Jūs mani varēsiet noteikti pārsvarā redzēt JB.

=====================================================

Es neesmu statusņiks , varbūt vienīgais statuss, kas man te rūp ir Tikai un Vienīgi JB ADMINS ! Par manim sudzibu nekad nav parasti. Esmu izpalidzīgs, palīdzu maziem pokemoniem un tādā garā. Nu ko , man nav bagāts vārdu krājums . Tas arī viss. 

=====================================================

 

Erorita
Jauniņais
spaiserix
497 atbildes forumā
Online: 2d 0h 35m
Redzēts 2021. gada 09. aprīlī, 19:07
Pievienots, 2014. gada 24. maijā, 01:02
0
post

POK3MON$, ej mājas. (cēu)

 

Noyds
Jauniņais
49 atbildes forumā
Online: 6h 5m 08s
Redzēts 2021. gada 13. janvārī, 23:34
Pievienots, 2014. gada 25. maijā, 12:28
0
post

Pok3mon for life :) sveiks pie Kickiešiem

0ar7mr1pfk7o5m7ar82h.gifk9wce52mxskyl4119i8f.png76561197999208202.png

CharmZ
V.I.P.
therefore it is?
764 atbildes forumā
Online: 4d 5h 0m
Redzēts 2020. gada 08. augustā, 13:42
Pievienots, 2014. gada 25. maijā, 12:52
0
post

Nu,čau,bet neizslasīju visu,jo negribu bojāt savu redzi.

juliet
V.I.P.
Meitene zeltene
Lietotājs
609 atbildes forumā
Online: 35d 14h 12m
Redzēts 2023. gada 18. martā, 19:00
Pievienots, 2014. gada 25. maijā, 16:22
0
post

mjaaaaaaa, sasveicināšanās nav tā labākā.
so yā, esi sveicināts!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 10 ( 1613 skatījumi )
🌿🌿🌿, Tessa&Hardin, pankuksh, Aeroflot, Hazard, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Latvians, ⛔lolwut?, ANormalStick, Skidoff