bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
1
3
topic
banned by INTENSE
Cool Dude
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 9h 31m
Redzēts pirms 2 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. maijā, 15:13

1. izraksta no konsole nebus, jo tur man nekas neradas.

2. neēsmu banu sarakstā

3. links uz demo - http://failiem.lv/u/vkgajop

4. screen shoti ar nav, jo tiku banots no web

5. man nav daudz ko stāstit, vnk ļoti labi māku noteikt kur atrodas spēlētaji uz austinam dzirdot vinus. un kkādas reizēs mēdzu šaut pa viniem jau pirms esmu ieraudzijis.

SVARĪGI !!! nevēlos lai manu apelaciju izskata un pieņem lēmumu- FANTOMS

Pēdējo reizi rediģēja Cool Dude, 2014. gada 26. maijā, 15:15.

Drupijs
V.I.P.
Whuuut?
381 atbildes forumā
Online: 1d 8h 32m
Redzēts 2016. gada 21. augustā, 22:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. maijā, 15:25
0
post

Trešais Moments aizdomiigs, bet reali, haljavaganjawaplukoju ar peli Taja vieta, sanak pie durvim otrajam, jo parejais ir uz sound tiiri....

Unban lieku. Jakas ban vasr uzlikt pec tam arī.

Pēdējo reizi rediģēja Drupijs, 2014. gada 26. maijā, 15:31.

:P :D

Cool Dude
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 9h 31m
Redzēts pirms 2 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. maijā, 16:54
0
post

MA!M izskati, lai man miers.

INTENSE
Jauniņais
42 atbildes forumā
Online: 1h 58m 13s
Redzēts 2023. gada 22. jūnijā, 11:10
Pievienots, 2014. gada 26. maijā, 16:54
0
post

Nejau tikai par to es banoju. Viņš ļoti dīvaini kustina peli, kā arī tēmē. Haotiski. Tā itkā peli nemāk turēt, nekā personīga, bet pretiniekus atrod izcili.

 

18.28, aizgāja tālāk kā parasti, uzmanīgi vēroja vietu, kur atradās tas Rocker, bez iemesla paskatās zem kāpnēm turpinot vērot vietu kur atrodas rocker, kamēr viņš neizlien. Šaubos ka viņu tur varēja dzirdēt.

19.09, protams varēja paredzēt ka <NavigiE>resnais bija lejā, bet man tas liekas aizdomīgi.

 

18.42, aiz viņa atdzimst pretinieks, bet viņs neatlaidīgi turpina iet uz priekšu, uz tiem, kurus dzirdēt nevarēja.

 

Kā arī daudzas niances. + skatījos ar esp, ieslēgtu wh, kas to tēmēšanu padarīja vēl aizdomīgāku. Tāpēc var demo skatīies arī ar wh.

 

Nekā personīga.

 

EDIT. Es vienmēr skatos uz to kā spēlētajs savalda peli, pārvietojas un atrod pretinieku. Un kā viņš beigās nošauj pretinieku.

Pēdējo reizi rediģēja INTENSE, 2014. gada 26. maijā, 17:02.
MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 35m
Redzēts 10. maijā, 02:48
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. maijā, 17:08
0
post

Šaubos vai bans tika likts caur mājaslapu, jo intensam nav pieeja uz baniem, tā ir tikai bantīmam, līdz ar to screenshotam IR jābūt. 
Gaidu screenshotu. Demo diemžēl nevaru tagad izskatīt, jo neesmu mājās.

Cool Dude
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 9h 31m
Redzēts pirms 2 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 26. maijā, 17:23
0
post

tad man nav jausmas kā vins mani banoja, es banu saraksta nebiju, vins teica ka no weba , cstrike mape nav neviena screena, pec bana konsole man nekas neradijas tikai tas ka esmu banots bez nekadam detaļam ! INTENCE tu gadiene visu baigi necenties sarežģīt?? reali es vnk speleju, skraidiju no vienam durvim uz otram, kur kko dzirdeju duru uz turieni! es nesaprotu par kuram trepem tu runa. par to botu tur udeni?? ja par to var dzirdet to skanu kad kads pastaiga pa ūdeni, tpe tur leja skatijos !

iganiga
Jauniņais
443 atbildes forumā
Online: 2d 9h 34m
Redzēts 2023. gada 22. jūlijā, 19:29
Pievienots, 2014. gada 26. maijā, 17:41
0
post

Nekas tur pēc WH neizskatās, vnk Sound un cilvēks visu laiku droto CSDM. Par tiem screeen...viņu viņam nav, to var redzēt demo beigās, ka neparādās defaultais sarkanais uzraksts ar You Are Banned...(parasti iekš demo to uzrakstu var redzēt un tad arī ir tie screens) iespējams INTENSE viņu nav banojies caur CBAN, bet caur parasto amx vai kā savādāk, vai arī kkas ir nogļukojis.

 

Cik saprotu bans ir noņemts, varat TC.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0