bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
I mean Hi
hophop
Jauniņais
hophop
2 atbildes forumā
Online: 4h 50m 52s
Redzēts 2019. gada 18. septembrī, 18:17
Pievienots, 2018. gada 22. septembrī, 00:48

  Paskatoties uz topic nosaukumu, var spriest , par to, ka vēlos ar jums sasveicināties, un nedaudz pastāstīt par sevi, kāds es esmu, un ar ko nodarbojos, tad nu ķersimies pie nelielā stāstiņa.

  Kad nācu pasaulē mamma man deva vārdu Toms, (uzvārds Horsts, ja nu kādam ļoti interesē). Piedzimu es nelielā, bet tomēr jaukā un skaistā pilsētā Ventspils,kur es dzīvoju jau 18.Esmu 18 gadus vecs jaunietis, kam patīk lieliski pavadīt laiku ar draugiem, aktīvi sportot kā arī pasēdēt pie datora un paspēlēt datorspēlītes.Esmu garš stalts jaunietis, ar augumu 1,97, kas pēc manām domām nav ne pārāk garš, ne pārāk īss augums, man svars ir 105kg, kas ir nedaudz par daudz manam augumam, bet nu par sevi nevaru sūdzēties, varbūt ir vai būs kāds, kas domā ka esmu resns, vai sazin  kāds vel, lai jau domā,  galvenais, ka pats esmu apmierināts ar sevi.
  Kā jau augstāk minēju, esmu sportisks cilvēks, kam patīk nodarboties gandrīz ar visiem sporta veidiem, sākot no basketbola, beidzot ar peldēšanu un citiem sportiem.Man iecienītākais sporta veids ir basketbols, jo brīdi, kad sāku iet pirmajā klasē, paraleli sāku trenēties basketbolā, protams, bija nelielas pauzes šim sporta veidam, jo ar laiku sāka nedaudz apnikt, bet tagad atkal turpinu nodarboties ar šo sporta veidu.Esmu ļoti pateicīgs cilvēkam, kas mani uzmundrināja iet un trenēties basketbolā, kaut arī es vēlējos pasēdēt mājās un paspēlēt datorspēles.Basketbolā es trenējos nepilnus desmit gadus kā laikā esmu tā teikt apceļojis atviju, un citas valstis, ieguvis dažas medaļas, diplomus.

  Pēc rakstura esmu diez ko runātīgs cilvēks, kuram patīk parunāt ar citiem cilvēkiem, bet tajā pašā brīdī esmu kautrīgs cilvēks un nespēšu ieiet jaunā kompānijā un uzreiz sākt runāt, man būs vajadzīgs neliels laiks, lai es varētu saprasts, kāds katrs ir, kādi ir viņi pēc rakstura, un tad jau lēnām sākšu komunicēt ar viņiem.

  Pirmā mācību iestāde ko es esmu pabeidzis ir bērnudārz, kurā es iepazinos ar daudz jaukiem cilvēkiem, kas līdz pat šai baltai dienai ir man tuvi cilvēki.Viens no interesantākajiem bērnudārza  atgadījumiem bija, kad audzinātāja mums līmēja mutes ciet, jo stundā parasti runājām, pēc kā parasti, saslapinājām skoču, un turpinājām runāt.

  Pēc bērnu dārza gāja pamatskola, kurā pabeidzu pirmās četras klasītes, sākumskolā biju ļoti kluss un var teikt ne ar vienu nerunāju, jo biju ļoti nobijies, un satraucies, bet gadiem ejot, iepazinu klases biedrus, bērnus no paralelās klases un no lielākām klasēm.Beidzot ceturto klasi, sāku mācīties ģimnāzijā, kur pašā sākumā, nevarēju atrast nevienu kabinetu, un katru rītu dēļ tā kavēju stundas, bet laikam ejot sāku pierast pie jaunās skolas.Pēc devītās klases mamma gribēja lai es turpinu mācīties šajā skolā, bet es to negribēju dēļ klases kolektīva, kur man ļoti nepatika, pēc kā es iestājos tehnikumā.Tehnikumā mācos par IT speciālistu, jo tajā laikā patika darboties ar datoriem, un viss, kas ar to ir saistīts, šogad sāku iet trešajā kursā, un turpināšu mācīties līdz ceturtā kursa beigām, jo man patīk šī profesija.

   Trīs gadu vecumā, es pirmo reizi sāku spēlēt datorspēli, un tā bija "age of mythology", šo spēli es spēlēju ļoti ilgi, jo nezinu, ka ir vel daudz citas interesantas spēles, šo spēli es spēlēju visu laiku sp(singleplayer), un man viņa nebija nevienā brīdī apnikusi, pēc Age of mythologi nāca vel daudzas un dažādas stratēģijas spēles,piemēram, Age of empire 2/3,u.c.Pēc kā gāja cs.Šo spēli es sāku spēlēt ja nemaldos 11 vai 12 gadu vecumā, kad draugs man parādīja, zm, kur bija vienkārši jāskrien jāslēpjas, un jāšauj zombiji, pēc kā es iemācījos atvērt server list, un tur parādījās surf, es nezināju, kas tur ir jādara, ieejot serverī, es neko neteicu, jo būdams mazs zēns, man bija bail runāt ar vecākiem cilvēkiem nekā es, pirmajās pāris dienās es nemācēju pat uz surfa noturēties pāris sekundes, pēc kā es izgāju ārā, jo neko nesapratu,pagāja kāds neliels laiks, un draugs man parādīja, ka viņš māk tik surf_ski_2 mapē līdz tornim, kur tevi cēla līdz pašai augšai, un kā jau es ,man arī bija vēlme to iemācīties,ja jau reiz draugs mācēja, tad man arī vajadzēja iemācītes, pēc kā es katru dienu pavadīju surfā trenējoties, un cenšoties uzlabot savu surf skillu.Pēc surfa gāja JB, tie bija ļoti seni laiki, kad vel agrāk pastāvēja jb2.revenge.lv , kur lielākoties es vienmēr biju terorists, jo vienmēr, kad runāju pa mikrafonu, mani pārmeta pie teroristiem, jo domāja, ka esmu mazs un kas neko nemācēju, tad es iepazinos, ar galīgi svešiem cilvēkiem, kuri bija mana vecuma un nedaudz vecāki par mani, ar viņiem es spēlēju jb katru dienu, pēc kā arī spēlējām citus cs modus kopā, un vel līdz pat šai baltai dienai, es ar viņiem spēlējam daž ne dažādas spēles, sākot ar league of legends, beidzot ar world or warcraft.

Par Kick.lv uzzināju jau pāris gadus atpakal,bet tad man vel nebija zm+war3 kickam, tāpēc arī nespēlēju varetikt, pēc tā, ka uzzināju, ka kickam ir zm+war3 atsita galvā vecās atmiņas par 1.6 un parādījās vēlme pašaut atkal un tā nu lūk es esmu te.

Tad nu lūk, tas arī būtu viss par mani.

Paldies par uzmanību.

Pēdējo reizi rediģēja hophop, 2018. gada 22. septembrī, 00:48.
Atty
Jauniņais
#69
475 atbildes forumā
Online: 25d 13h 53m
Redzēts 2019. gada 28. jūlijā, 16:15
6 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 23. septembrī, 16:30
0
post

Zdarova

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 26. septembrī, 10:17
0
post

zdarova

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2018. gada 02. oktobrī, 10:54
0
post

Čau

Lietotāji skatās šo tēmu: 0